Povrnitev debate o noblanju igralca Darkfear

ceasar

New Member
Reaction score
0
Tisti ki je to temo izbrisal naj pove kdo je in zakaj je bila debata izbrisana. Glede na to da je ta debata bila izbrisana, je očitno preveč občutljiva za podporo, ki je v tem primeru naredila napako in je sedaj več ne more popraviti. Druge razlage očitno ne more biti. V kolikor je bi ji rad z veseljem prisluhnil.

lp ceasar
 

DeletedUser

Guest
Tisti ki je to temo izbrisal naj pove kdo je in zakaj je bila debata izbrisana. Glede na to da je ta debata bila izbrisana, je očitno preveč občutljiva za podporo, ki je v tem primeru naredila napako in je sedaj več ne more popraviti. Druge razlage očitno ne more biti. V kolikor je bi ji rad z veseljem prisluhnil.

lp ceasar

ah pa saj to ni nič novega,saj pa vedno izbrišejo tisto, kar jim ne paše. Saj veš preveč resnice o "velecenjeni" podpori v temi, pa brišejo.
 

ceasar

New Member
Reaction score
0
a mi lahko kdo pove kaki je pogoj za osvojitev igralnega sveta S10.

Hvala


lp
 

ceasar

New Member
Reaction score
0
Naj se s strani podpore sedaj definira koliko % mora imeti v lasti 1 pleme da se zaključi server.
 

DeletedUser

Guest
Naj se s strani podpore sedaj definira koliko % mora imeti v lasti 1 pleme da se zaključi server.

80%,90% nekje, ampak zadnjo besedo ma vedno Motorka in si on zmisli kdaj ima pleme dovolj veliko prevlado.
 

kulijack

New Member
Reaction score
0
v tem času koje Noob blokiran je izgubil 46 vasi očitno je da UWS in BEER niso sposobni drugač kot z prevaro zavzemat vasi.
Podpori pa še enkrat čestitam večjega goljufanja si ne morem zamislit Zdaj pa naj to isto stvar naredijo še drugim igralcem PWNED..Namesto da bi uredili stvar so jo še bolj zapletli svaka čast .S taki podpori je igranje res UŽITEK
 

DeletedUser

Guest
Pa kaj je jokice iz pwned???

A še vedno niste brisali računov?!?

Sam gobec vas je, pri dejanjih ste pa navadne lulike. Tako kot je darkfear obljubljal da BEER ne bo preživel 2h tednov...
V dveh tednih ste pa zgubili 4 igralce ker smo vam jih znoblali in niti enega niste zaščitili.

Tiho lulike in hitro brisat račune, alo!
 

kulijack

New Member
Reaction score
0
sem videl na kaknačin jih noblate.Ti loko pa da si kr tih kamerati v podpori.Sej sem povedal dans je UWS zgubil 7 nukov na men dejte še mene blokirat na tak način kot Darkfirja pol boš pa mogoče kaj zasedu.seveda ob pomoči UWS sam tega tk nisi zmožen.
 

ceasar

New Member
Reaction score
0
No loko, počasi ti s tvojimi žalitvami, ali pe ne znaš drugače komunicirati. Kaj pa bomo mi storili je naša stvar in se te to naj ne tiče.

pa lepo igro
 

DeletedUser

Guest
No loko, počasi ti s tvojimi žalitvami, ali pe ne znaš drugače komunicirati. Kaj pa bomo mi storili je naša stvar in se te to naj ne tiče.

pa lepo igro

m calimero fanclub?, od kdaj pa ve calimerotov fanklub in ritolizci kaj drugega kot pa žalit.
 

DeletedUser

Guest
No lepotec umiri se, da ne bo spet tvoja fotka kje zakrožila... ;)
 

DeletedUser

Guest
No lepotec umiri se, da ne bo spet tvoja fotka kje zakrožila... ;)

a to bi naj bila grožnja? Malo bolje se potrudi. Preden se spuščaš v videz drugih,sam sebe v ogledalo pogledaj.
 

Showl

New Member
Reaction score
0
Spoštovani g. MOTORKA

To, kar ste naredili s svetom SI10 ni samo nemoralno, neetično in preprosto obskurno... je tudi kaznivo. Gre za zelo očitno goljufijo in zavajanje potrošnika. Pri nas to ureja zakon o varstvu potrošnikov, katerega izvajanje pa nadzira trzna inšpekcija. Izdelek, ki ga prodajate NI enak izdelku, ki smo ga igralci dobili in pri tem ne gre za skrite napake, pač pa za namerno zavajanje, in skozi prirejanje pravil, tudi naklepno oškodovanje kupcev. To kar ste naredili s to nestandardno blokado igralca Darkfear, ni škodovalo samo igralcu v prestopku, pač pa vsem igralcem iz plemena Pawned! in zavezniških plemen ( pa tudi igralcem UWS in BEER, čeprav se oni tega najbrž niti ne zavedajo). Igralci smo investirali veliko svojega časa, mnogi pa tudi denarja za nakup PP. In ta denar bomo igralci zahtevali nazaj (če bo potrebno, tudi s tožbo) . Prav tako bomo vaše ravnanje prijavili tržnemu inšpektoratu in vkolikor bojo oni te nepravilnosti potrdili, lahko pričakujete kazen v višini do 800EUR za odgovorno osebo + do 8000EUR za pravno osebo ( podjetje) .

Zahtevamo, da igro vrnete v stanje kot je bilo zadnji dan PRED začetkom blokade igralca Darkfear ( kaj potem nardite z igralcem nas ne zanima - lahko ga tudi trajno blokirate, je to predvidevajo pravila). Vkolikor naši zahtevi ne boste ugodili, bomo pritožbo podali na pristojne organe in službe ( samoumevno pa je, da bomo kršitev prijavili tudi vašemu matičnemu podjetju Innogames )..

hvala pozornost ( in nešportno igro)

lp Showl // trial na racunu Trije Mušketirji


p.s. za uporabnika LOKO ( in še nekatere druge neotesance) pa predlagam ogled tega linka KLIK

p.p.s tole sporočilo je poslano tudi v sistem PODPORA
 
Last edited:

nikname

Member
Reaction score
0
hehehehehe same scene pa od zastav dalje 10 se kar lepo po muziki podpore suče tudi na 11 so mely vpliv nevem zakej še te folk vedno igra na slo svetovih pa se trudi pa keš investira to kej se tu dogaja je res bedno
pa to iz sveta v svet pa še folk vstraja
 

Showl

New Member
Reaction score
0
ma ..brezveze ....lej ..ce hocejo drugo sluzbo, pa naj si jo iscejo ...mi jim lahko zrihtamo prvi korak ....
 

settlers

Member
Reaction score
0
Vedno ena in ista pesem tukaj na forumu,sama zbadanja in žaljenja.Loko se mi zdi da greš na trenutke predaleč s svojimi posti,ampak očitno si s takimi stvarmi polniš ego....
Drugače Ubijalca ne poznam ampak glede na to da sem prebral kar nekaj postov v katere je bil vključen,vidim da je bil vedno napaden z vseh strani.
 

nikvid

New Member
Reaction score
0
nikvid 2013-04-07 14:06:13
Pozdravljeni.
Sem dokaj nova igralka in igra mi je zelo všeč...
Navadno nisem nek nergač in nekdo, ki bi težil in javskal...
Tokrat pa vseeno. Sem članica plemena Pwned!. Našega vodjo ste banali. Po informacijah baje zaradi žalitve podpore.
Če je žalil, se strinjam in je prav tako. Ni pa prav, da vseeno lahko prejema napade in da mu lahko prevzemajo vasi, ker po mojem mnenju s tem kaznujete celotno pleme.
Na vas se obračam s prošnjo, da spremenito vrsto bana, ker ste s to vrsto bana resnično kaznovali nas vse in pošteno nagradili naše nasprotnike v igri.

Hvala in lepo nedeljo,
Sabina

Motorka52 2013-04-08 00:57:45
Pozdravljeni nikvid,

Žal ne bo šlo, zaradi teže kršitev, zaradi tega, ker se je to ponovilo že večkrat, poleg tega pa je verjetno prav to hotel, da bi se ubranil masivnih napadov.

Lep pozdrav
 

DeletedUser

Guest
nikvid 2013-04-07 14:06:13
Pozdravljeni.
Sem dokaj nova igralka in igra mi je zelo všeč...
Navadno nisem nek nergač in nekdo, ki bi težil in javskal...
Tokrat pa vseeno. Sem članica plemena Pwned!. Našega vodjo ste banali. Po informacijah baje zaradi žalitve podpore.
Če je žalil, se strinjam in je prav tako. Ni pa prav, da vseeno lahko prejema napade in da mu lahko prevzemajo vasi, ker po mojem mnenju s tem kaznujete celotno pleme.
Na vas se obračam s prošnjo, da spremenito vrsto bana, ker ste s to vrsto bana resnično kaznovali nas vse in pošteno nagradili naše nasprotnike v igri.

Hvala in lepo nedeljo,
Sabina

Motorka52 2013-04-08 00:57:45
Pozdravljeni nikvid,

Žal ne bo šlo, zaradi teže kršitev, zaradi tega, ker se je to ponovilo že večkrat, poleg tega pa je verjetno prav to hotel, da bi se ubranil masivnih napadov.

Lep pozdrav

Lepo napisano nkvid. Sicer pa Motorka se je spet zlagal tu. Če se je že večkrat ponovilo ima opcijo da, da daljši ban ali pa da ga blokira za vedno. On se je pa odločil da, omogoči napadanje in to par ur po blokadi. Pravtako nemore on dovmnevat da se je hotel izognit massovnih napadov, saj ko je kršitev naredil ni imel napadov(kolikor vem) in tudi nima nikjer priznanja da je to naredil da bi se izognil napadom. Tako dolgo sem igral to igro in poznam zadost CMjev da vem kdaj se laže, oz. kaj sme in kaj nesme.
 

ceasar

New Member
Reaction score
0
Tako sprenavedanje od Motorke je navadni blef. Žalitev je bila tri dni pred banom. No očitno si je Motorka zaželel zmago njegovih favoritev, saj se je tu pokazalo očitno oškodovanje enega plemena. Da se mu bo delo olajšalo pa potekajo v plemenu že določene aktivnosti, s tem, da se za nekoga zgodba najverjetneje še ne bo končala.

lep sončen pozdrav,




Žal ne bo šlo, zaradi teže kršitev, zaradi tega, ker se je to ponovilo že večkrat, poleg tega pa je verjetno prav to hotel, da bi se ubranil masivnih napadov.
 
Top