Povrnitev debate o noblanju igralca Darkfear

DeletedUser

Guest
Ja se strinjam BEER so prišli do zmage na podel način, pa naj jim tekne. So dokazali NEKATERI svoj pravi obraz...
Še dober da .si scena propada zarad takih, bodo kmalu lahko samo oni na serverju....Žalostno je pa da so
se jih UWS očitno ustrašli pa so šli zraven njih v pleme namesto da bi jih ponoblali.
 

midva

Member
Reaction score
0
Ja se strinjam BEER so prišli do zmage na podel način, pa naj jim tekne. So dokazali NEKATERI svoj pravi obraz...
Še dober da .si scena propada zarad takih, bodo kmalu lahko samo oni na serverju....Žalostno je pa da so
se jih UWS očitno ustrašli pa so šli zraven njih v pleme namesto da bi jih ponoblali.


oh ja smo podli smo pokvarjeni mamo podporo na svoji strani fantje dekleta teorije zarote so za vas petošolčke saj so dejali v pwnedu da nas bodo ponoblali v 14 dneh pa še res je plemena beer ni več
veste kaj je tukaj zmagalo pri teh 14najstih igralcih VAM povem in si zapomnite dali so egote na stran in pomagali eden drugemu z nuki z deffom z moralno podporo brez špetirov brez podjebavanja z veliko dobre volje in humorja kajti to je igra in v igri se je treba zabavati na zdrav način in še nekaj sem pozabil za zmago rabiš da spoštuješ sovražnika in lastne soigralce in ter poslušaš in se pogovarjaš

lp
 

vojak00

Member
Reaction score
0
s13 se bliža....Kdor dvomi v moč ekipe BEER..na je se prepriča na s13...Vabljeni vsi profiji SLO.scene
 

nikname

Member
Reaction score
0
hehehehehehe vojakec a ti res misliš da boš koga privabil na svet 13 kej vam ni jasno da večina pwneda nebo več igrala slo serverjev

zmagali ste res epsko tehnike velikega bleka ste nadgradili in ga nadigrali pol pa ste nadigrali še vse ostale res vsaka vam čast

kao vi ste full pošteni pa zmrdali ste Mr.Noob a v tem poćetju ste uničli upe na zmago vsem ostalim igralcem plemena pwned res lepo in pošteno od vas jas sn itak bil srečen ko se je dalo brisat in pa hvala podpori ka mi je skrajšala muke na slo serverjih

vojakec nevem kam boš mogo svoje kvalitete limat pa kazat da boš mel s kom igrat
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Skratka ni vas več...zdaj kmalu nas ne bo več...Jebi ga....preslabi ste bli neglede na epske pesmi. Tko je .... mej lep lajf pa ne se tolk sekirat...Je samo igra
 

nikname

Member
Reaction score
0
ah sej dalje turam z alešom showl igrama na netu preslabi smo bli za vas mejstre

Skratka ni vas več...zdaj kmalu nas ne bo več...Jebi ga....preslabi ste bli neglede na epske pesmi. Tko je .... mej lep lajf pa ne se tolk sekirat...Je samo igra

ja smo res zasplai malo prejako
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Veliki Blek


Datum pridružitve:
Aug 2012
Sporočila:
67

ko nimaš za burek časti da bi branil



Sem ti ze povedal poglej svojo statistiko in mojo a ne.Izigrali boste nooba v nulo,farbaj koga ti hočes a je nakljucno v uws kiki01, miro ti in tvoja bagra boste izdali nooba,kot ste bash



Ta bagra midva, belona,ninja to so rojeni,da delajo zmedo in žal me tedaj noob ni poslušal,če bi me bi morda poleg zmage še izločil ta smrad iz scene tko pa se vedno smrdijo in uničujejo VP.
 

DeletedUser

Guest
Ja se strinjam BEER so prišli do zmage na podel način, pa naj jim tekne. So dokazali NEKATERI svoj pravi obraz...
Še dober da .si scena propada zarad takih, bodo kmalu lahko samo oni na serverju....Žalostno je pa da so
se jih UWS očitno ustrašli pa so šli zraven njih v pleme namesto da bi jih ponoblali.


samo tako malo za šalo povem nekaj o kustosu...ko smo bili še v owned in smo začeli vojno z uws smo v enem dnevu zgubili skoraj polovico vasi..račun je bil uničen..in zakaj ?? ker smo pisali za okrepitve dragemu noobu vendar okrepitev nismo dobili razen od članov ki smo šli nato v BEER...
na drugi strani je pa spet ena zgodba, ko smo mi pošiljali okrepitve noobu v zameno za nič..mi deff on pa noblau vse mogoče.

in karkoli se reče da je kdo kriv za razpad basha. krivce lahko iščete samo v shopu, zato ker so mislili da bodo oni vodili bash kokr njim paše..in zato je bilo pleme razpuščeno ..ker vodilnim v bashu ni pasalo met caliemrota nad sabo.

btw..bash in shop naj bi imelo skupno enakovredno vodstvo razdeljeno vsako v svojo pleme.

lp, eagel
ex kustos

Vsem ostalim pa rečem: se vidimo v Hramu slave :)
 
Top