Povrnitev debate o noblanju igralca Darkfear

DeletedUser

Guest
Daj "lepotec" ne pametuj, sem te že opozoril.
Nimaš pojma kaj pišeš... Imel je skoraj 3000 napadov. Ne bluzi!
V vaseh pa urjenje do konca meseca. Podporo je žalil namerno, ker je bil brez vojske in se je hotel ognit noblanju pa še obnovit vojsko. Ban je čisto zaslužen. Pika.

Sploh ne vem kaj pametuješ če niti ne igraš si10. Očitno res prosiš da se znajde tvoja fotka spet na zunanjem forumu in na forumih vseh plemen si10.
 

DeletedUser

Guest
Daj "lepotec" ne pametuj, sem te že opozoril.
Nimaš pojma kaj pišeš... Imel je skoraj 3000 napadov. Ne bluzi!
V vaseh pa urjenje do konca meseca. Podporo je žalil namerno, ker je bil brez vojske in se je hotel ognit noblanju pa še obnovit vojsko. Ban je čisto zaslužen. Pika.

Sploh ne vem kaj pametuješ če niti ne igraš si10. Očitno res prosiš da se znajde tvoja fotka spet na zunanjem forumu in na forumih vseh plemen si10.

da nismo mi že debatirali o osebnostnem nivoju..slučajno...ne spravljajmo se na tako nizek nivo.
KOnec koncev je to še vedno le brskalniška igra in takšne stvari s slikami nismo primerne
Brez zamere,vendar osnvne etike se pač moramo držati
 

DeletedUser

Guest
Daj "lepotec" ne pametuj, sem te že opozoril.
Nimaš pojma kaj pišeš... Imel je skoraj 3000 napadov. Ne bluzi!
V vaseh pa urjenje do konca meseca. Podporo je žalil namerno, ker je bil brez vojske in se je hotel ognit noblanju pa še obnovit vojsko. Ban je čisto zaslužen. Pika.

Sploh ne vem kaj pametuješ če niti ne igraš si10. Očitno res prosiš da se znajde tvoja fotka spet na zunanjem forumu in na forumih vseh plemen si10.

žal te moram razočarat, imam veliko več pojma, kot pa ti. Glede urjenja vojske smo že povedali, da ponavadi delaš vojsko če maš prostor v kmetiji, razen če si "prepameten". Nihče pa ni rekel, da je ban neupravičen :rolleyes:. Glede tvoje spodnje grožnje, pa sem ti že rekel da se bolje potrudi, ter da preden druge zmerjaš z videzom sam sebe poglej v ogledalo, če se lahko seveda.
 

napoleon2

New Member
Reaction score
0
Tudi če se mi vrne vse vasi bo račun z dnem ko bo odblokiran tudi na brisanju...sem zaključil z .si....Zanimivo je tudi to, da je bila tista tema izbrisana še isto noč, ko sem napisal da se izbira podpise oz igralce za peticijo....nekako morajo stvari prikrit...pa veste kaj, BOLI ME KURAC!

Samo to bi spoštovanega kolega rada opozorila, da se igralce za petico zbira - ne izbira. Izbira se takrat, ko se dela selekcija, dvomim da je bil interes tako velik, da bi bilo potrebno izbirati.

Želim prijetno igranje naprej.

Tina
 

midva

Member
Reaction score
0
Da še nekaj dodam;)
Mi je ravno prišlo v spomin.

Ko tako pišete da so igralci Pwned! močni samo na besed, kako bodo brisali račune. V roku 1ga tedna pričakujme da bo ceotni BEER izbrisan, ker če me spomin ne vara ste enkrat napisali: "ko pade noob, brišemo" Torej...noob je padel...pa da vas vidimo kako ste polni besed in vaše prave obraze, do sedaj se niste še niti enkrat držali tega kar govorite že celi čas...mogoče presenetite, da ne govorim kolikokrat je bil račun midva že na brisanju;)

herrrr
mr.noob

Prvo pometi pred svojim pragom šele nato omenjaj račun midva in da ti je jasno tebi in ostalim jaz ne žalim soigralcev v plemenu (kot ti ) in tudi ne nasprotnikov. Zakaj zato kjer imam spoštovanje do sočloveka in v vsakim vidim nekaj dobrega tudi v tebi
l.p.
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Pričakovano, odobreno:)

Kozlanje po svojem dreku.....Prevod ni potreben:)...Sposobnost izražanja pove vse...kapa dol.

Igra gre naprej...Ban je-Ban ni....večno vprašanje....Tukaj je podpora to je to. Lahko dodam samo to, da v imenu plemena BEER lahko rečem, da v primeru sodelovanja podpore z igralci, igralcem ali plemenom igralci plemena BEER brišejo račune...

Pleme BEER ne bo izbrisano na poziv:)...Je pa res, da ni to fajt k smo si ga zaslužili..Pleme igra, igra pošteno...Kar je bilo ta vikend je pač nujno zlo. Noob-Nik :) pridružil se bom besedam soplemenjaka in rekel, vredi igralec si dober. Vendar včasih preveč trmast, nesramen itd.

Kako najti naše prave obraze je preprosto, srečanje poklepetamo in spijemo kakšno pijačo itd...To so pravi obrazi ne ti fejki na tem forumu..itd..:)

Seveda pa na pričakovanje konkretnih dokazov ti ne morem odgovorit, ker ne vem kje si to prebral:)...Skratka....


Lep večer vsem...pa pojdite raje TV gledat al pa spat...hehehe


Lep večer


ex vojak - Simon
 

DeletedUser

Guest
Samo to bi spoštovanega kolega rada opozorila, da se igralce za petico zbira - ne izbira. Izbira se takrat, ko se dela selekcija, dvomim da je bil interes tako velik, da bi bilo potrebno izbirati.

Želim prijetno igranje naprej.

Tina

oh verjami da je veliko ljudi na slo sceni, ki imajo poln kufer podpore že in bi radi da se končno enkrat nekaj naredi glede tega.

Btw: Na .si je še samo okoli 7k igralcev, od tega so nekateri na več svetovih, in se odštejejo, potem pa še moraš odštet neaktivne račune, ki jih je verjetno okoli 50% vseh igralcev na posameznem svetu, in da ne pozabimo na multije.
Ko sem jaz prenehal z igranjem sem malo pregledal statistiko in ugotovil da je na .si z igranjem v 2h letih prenehalo 7k igralcev oz. polovica vseh igralcev, kar je ogromno za takšen mali server. Zdaj smo spet na 7k čeprav je nekaj igralcev prišlo nazaj, in tudi že odhajajo tako da to veliko pove o stanju .si.
 
Last edited by a moderator:

nikname

Member
Reaction score
0
ma ja beer so super pošteni zaradi nesloglasij z nikom so šli pa zmrdali 40 drugihigralcev bravo čestitamo res dobro delo vsi vas mnamo radi res lepo narejeno še se lahko samo tu smejim kake scene se dogajajo na slo sceni

ajde beer da vidimo kak boste brisali račune sej ste jih mislili že takoj
smo bli kolegi pa se vidi kak mrđnja človeku zamegli razum

Veliki Blek


Datum pridružitve:
Aug 2012
Sporočila:
67

ko nimaš za burek časti da bi branil



Sem ti ze povedal poglej svojo statistiko in mojo a ne.Izigrali boste nooba v nulo,farbaj koga ti hočes a je nakljucno v uws kiki01, miro ti in tvoja bagra boste izdali nooba,kot ste bash


hehehehehehe blek vas je vredu prećital kaki modeli ste prav je mel od začetka brez vas bi mi počas zmagali
:lc: smo mi k smo vas noit vzeli
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Pričakovano, odobreno:)

Kozlanje po svojem dreku.....Prevod ni potreben:)...Sposobnost izražanja pove vse...kapa dol.

Igra gre naprej...Ban je-Ban ni....večno vprašanje....Tukaj je podpora to je to. Lahko dodam samo to, da v imenu plemena BEER lahko rečem, da v primeru sodelovanja podpore z igralci, igralcem ali plemenom igralci plemena BEER brišejo račune...

Pleme BEER ne bo izbrisano na poziv:)...Je pa res, da ni to fajt k smo si ga zaslužili..Pleme igra, igra pošteno...Kar je bilo ta vikend je pač nujno zlo. Noob-Nik :) pridružil se bom besedam soplemenjaka in rekel, vredi igralec si dober. Vendar včasih preveč trmast, nesramen itd.

Kako najti naše prave obraze je preprosto, srečanje poklepetamo in spijemo kakšno pijačo itd...To so pravi obrazi ne ti fejki na tem forumu..itd..:)

Seveda pa na pričakovanje konkretnih dokazov ti ne morem odgovorit, ker ne vem kje si to prebral:)...Skratka....


Lep večer vsem...pa pojdite raje TV gledat al pa spat...hehehe


Lep večer


ex vojak - Simon


Ne bom te sploh komentiral, samo popravit morem tisti zaključek.

ex vojak, ex bellona, ex natalia lives, new midva...4 računi na enem svetu, pa mogoče sem še premalo povedal, to so te za katere vem.

Drugače aleš, se opravičujem ker sem te užalil z tem ko sem ti vsakič povedal resnico in nisem delal skrivnih načrtov za vašimi hrbti tako kot ste jih vi, še enkrat sprejmi moje iskeno in ponižno opravičilo, bodi tako dober prosim.

Omenjaj pa bom kogar bom jaz želel...imam vso pravico, ali je tudi to prepovedano? Kmalu bomo še v zapore ljudi pošiljali če bodo omenli nekoga ki to ne bo želel;)

Kapa dol...dobro ste tole odigrali, prvo ste meli mene okol prsta, zdej mate še snegulčka;)...sami hlapci okol vas...

Srečno igranje na .si sceni, drugje itak ne morte igrat, ker pač ne poznate podpore pa ne morte tako manipulirat z ostalimi...;) In simon, da ne bom jaz začel zdej konkretne dokaze gor na forum limat kakšne po skaypu pišeš, pa bomo potem vidli kakšne imate prave obraze...

Bay bay!
 

ceasar

New Member
Reaction score
0
No tema spet postaja osebna, tistemu ki je pa to vse namenjeno pa je lepo tiho. Dal nam ni do sedaj niti enega odgovora, kar pa bi si mi igralci po mojem zaslužili. Raje se mi igralci med sabo pokoljimo - loli. Pa še nekaj. Umazano perilo perjite kje drugje. Raje pojdtite na sok.

lep pozdrav
 

Flako

Member
Reaction score
0
Situacije ne poznam, vendar bi dal samo svoje lastno mnenje na zadevo.
V kolikor je nekdo žalil moderatorja(kot je navedeno, ponavljam ingame krsitev ne poznam) je to zelo hudo krsitev, oz. mislim da lahko recem celo najhujsa, kajti vseeno je CM dolzan zascititi svoje moderatorje, ce so pod pritiskom igralcev, torej tukaj vec ne gre zgolj za kaznovanje z namenom uveljavljanja pravil ampak dobesedno za kazen, s katero se zeli doseci, da vec ta igralec tega ne bi storil nikoli, torej preprosto povedano, kazen mora boleti. Zato je normalno, da ta igralec ne bo dobil ban z zascito, to bi bilo smesno, saj kazen ne bi "bolela".

Glede tega, da pa nekdo rabi nekaj dni da odreagira, hja, cisti primer, tu na forumu nekdo zalim moderatorja, jaz potrebujem 1 dan da vidim zalitev, potem to posredujem CMju, to se zgodi 2. dan, in 3 dan on to preuci, in posreduje naprej ingame moderatorju, da izvede kazen, torej povedano preprosto, to da za dolocene krsitve izvajamo kazen z 2 do 5 dnevno zamudo, je nekaj povsem normalnega, ampak bistvo je, da je kazen izvedena.
No, samo moje osebno mnenje, kot sem ze napisal, situacije ne poznam, tako da zgolj razmisljam na glas...
lp
flako
p.s.
Ubi kak si? Se mas vedno crnobeli monitor?
 

Showl

New Member
Reaction score
0
vBulletin sporočilo

Blokirani ste bili zaradi sledečih razlogov:
Uporaba kletvic(kletvice so prepovedane, cetudi so zgolj citirane, taksna sporocila lahko ingame prijavis podpori)

Blokada bo odpravljena: 12.04.13, 00:00


Pa ...moderatorji ...vi niste cisto resni .... To sporocilo je dobil namrec CEASAR, ker je na forum prilepil nesramno ingame sporocilo, vsem pokaze kako kultirne igralce imamo na .si serverji (to sporocilo pa seveda vsebuje kletvice in primitivn govor..sej ste ga videli).


res ...flako ..svaka ti cast .... zasluzis si pir ...ampk tak fejn topel pir ..ko ze dva dni stoji odprt ..na soncu
 

Flako

Member
Reaction score
0
Sedaj pa res ne vem kaj ti tukaj ni jasno, v pravilih jasno pise, da uporaba kletvic ali CITIRANJE kletvic drugih uporabnikov ni dovoljeno. Jaz sem to lepo razlozil in hkrati svetoval, da v kolikor mu nekdo pise taksna sporocila, naj uporabi funkcijo prijave zalitve in bo zadevo obrabnavala podpora...
Glede piva pa, ga ravnokar pijem, mrzlega, tako da brez skrbi za mene, sem ok ;) .
 

DeletedUser

Guest
Sedaj pa res ne vem kaj ti tukaj ni jasno, v pravilih jasno pise, da uporaba kletvic ali CITIRANJE kletvic drugih uporabnikov ni dovoljeno. Jaz sem to lepo razlozil in hkrati svetoval, da v kolikor mu nekdo pise taksna sporocila, naj uporabi funkcijo prijave zalitve in bo zadevo obrabnavala podpora...
Glede piva pa, ga ravnokar pijem, mrzlega, tako da brez skrbi za mene, sem ok ;) .

Ti si pa hud postal. Zaradi citiranja (ban) Malo milosti pa pokazi, ti je Bruselj scvrl možgane al pa te je punca pustila :) Njab :)
 

DeletedUser

Guest
Zato je normalno, da ta igralec ne bo dobil ban z zascito, to bi bilo smesno, saj kazen ne bi "bolela

flako flako, četudi bi to bilo res, bi moral tak ban bit od začetka pa do konca potem, ne pa da se omogoči napadanje par ur za banom. ;)

Glede tega, da pa nekdo rabi nekaj dni da odreagira, hja, cisti primer, tu na forumu nekdo zalim moderatorja, jaz potrebujem 1 dan da vidim zalitev, potem to posredujem CMju, to se zgodi 2. dan, in 3 dan on to preuci, in posreduje naprej ingame moderatorju, da izvede kazen, torej povedano preprosto, to da za dolocene krsitve izvajamo kazen z 2 do 5 dnevno zamudo, je nekaj povsem normalnega

to je normalno samo na .si, na vsakem drugem serverju pa je to nekaj zelo nenavadnega.

p.s.
Ubi kak si? Se mas vedno crnobeli monitor?

flako, samo 2 besedi imam za tebe, prva se začne z j druga pa se konča z e.

Ti si pa hud postal. Zaradi citiranja (ban) Malo milosti pa pokazi, ti je Bruselj scvrl možgane al pa te je punca pustila :) Njab :)
kaj pa če je oboje? :eek:
 

DeletedUser

Guest
Hehe....ban je ban. Zakaj se ukvarjate s tem, če veste, da ne boste nič dosegli? :confused:

Sicer pa Pwned....amm a vi ne bi ponoblal na enaki princip bananga Bear ali Uws igralca. Sej vem, da bo odgovor ne, ker imate načela in bla bla bla. Vsi pa vemo, kako stvari stojijo. O podpori pa tko rajše ne bom govoril. Na s11 je treba vsat teden 4× pisat da banajo goljufe...kazni pa so take, da ne veš al bi se joku ali smejal.

Tko da nima smisla debaterat kaj bi bilo, če bi bilo....


Drugače pa je bilo pred časom z moje strani rečeno tole:
Simon boš videl, da bo prišel čas, ko vam bodo grožnje in žalitve dopizdile. Ti rečem, da boste čez 2 meseca v vojni.
In pol dobim tole:
[6.3.2013 21:33:51] .1..: hehe
[6.3.2013 21:33:56] .1..: najbrž si mel prav...
[6.3.2013 21:34:02] .1..: bolje poznaš nika
[6.3.2013 21:34:07] .1..: stran smo šli
[6.3.2013 21:34:20] .2..: sem videl ja
[6.3.2013 21:34:29] .2..: res je pravi EGO ane :)
[6.3.2013 21:34:35] .1..: prevelik

Sam si je jamo kopal in padel vanjo. Jbg.
about ... bigg boss - loser
 

DeletedUser

Guest
Fantja, fantje in dekleta. Celo s.... se je začelo ko je par igralcev naredilo svoje pleme. Razumem da se niso strinjali z Nik-om.
Konec koncev med 50 ljudmi se jih zmeraj najde 10 drugače razmišljajočih. Žalostno je to da je pwned! bil v veliki prednosti
in je zaradi 10-15 izgubil svet. To kar je podpora naredila z računom Darkfear, je pa čisti absurd. Razumem da je Ban ne razumem
pa zakaj so lahko UWS napadali takoj za Banom. Tole itaq moj zadnji svet na .si ker podpora itaq nima pojma ka dela.
@Loko ti pa prosim se zadrži neumnih komentarjev ker samo dokazuješ da si neu....

LP
 

lev11

Member
Reaction score
0
Pozdrav

Ne oglašam se rad na forumu - saj takoj imate vsi veliko za povedat
Prvič sem se oglasil ko sem imel sam probleme z podporo - motorko
pa ste tudi tisti ki sedaj govorite čez podporo prikimavali njim ne meni
Isto sranje se dogaja na s11 in dokler bomo imeli v mislih "naj krava crkne sosedu samo da meni ne " se spremenilo ne bo nič
zakaj so bile na s4 vasi z populacijo 40,000 vojske - zakaj se pojavljajo take vasi na s11
zakaj če objaviš pogovor si kaznovan - "saj ja podpora pove in dela OK" - na to temo sem bil opozorjen in blokiran
zakaj smo eni za isto napako blokirani, drugi pa ne

Ne ni potrebno se odpovedat igranju na slo serverju - zakaj le
lahko pa se dogovorimo da pp ne kupi nihče in vsakega prijavljenega igralca o tem obvestimo
Mislim da bodo potem nemci kmalu nekaj ukrenili glede podpore in možnosti poseganja v igro - ko ne bo več zaslužka

Zanima me koliko vas je za

Res sedaj igram v UWS - ampak mušketir je bil moj dual na s8 (dokler sva klikala)

Ko ni nekdo od ritoliznikov prvi na lestvici se dogajajo čudne zadeve - ali ne dobi dobrega plemena ali pa ga še podpora jebe v glavo


Dragi soigralci - samo od vas - nas je odvisno ali se bodo svinjarije nadaljevale
 

DeletedUser

Guest
očitno bi bilo najboljše naredit server kjer se ne napada drugih igralcev in je fertik s kreganjem. *šala mala*
Sicer pa ja. slišim od kolega kako pozna te admine ki ti lahko napopajo vojsko in kar so mu tudi že storili na prejšnjih svetovih. Bedarija.
 

divji

New Member
Reaction score
0
nikvid 2013-04-07 14:06:13
Pozdravljeni.
Sem dokaj nova igralka in igra mi je zelo všeč...
Navadno nisem nek nergač in nekdo, ki bi težil in javskal...
Tokrat pa vseeno. Sem članica plemena Pwned!. Našega vodjo ste banali. Po informacijah baje zaradi žalitve podpore.
Če je žalil, se strinjam in je prav tako. Ni pa prav, da vseeno lahko prejema napade in da mu lahko prevzemajo vasi, ker po mojem mnenju s tem kaznujete celotno pleme.
Na vas se obračam s prošnjo, da spremenito vrsto bana, ker ste s to vrsto bana resnično kaznovali nas vse in pošteno nagradili naše nasprotnike v igri.

Hvala in lepo nedeljo,
Sabina

Motorka52 2013-04-08 00:57:45
Pozdravljeni nikvid,

Žal ne bo šlo, zaradi teže kršitev, zaradi tega, ker se je to ponovilo že večkrat, poleg tega pa je verjetno prav to hotel, da bi se ubranil masivnih napadov.

Lep pozdrav

nik je nesramen zahrbten igralec ko sem bil v plemenu sem branil njegovo vas v zameno pa mi jo je prevzel kar se pa tiče pwned plemena ozirima sedajnega plemena vin so sami zahrbtneži učenci mr nooba podpora pa spi nemore da negdo če plemenu negre takoj ustvarit novo pleme z istimi igralci tak kot to dela vin
 
Top