predlog o podforumih

DeletedUser

Guest
Predlagam, da se ukine podforume Razprava o moderiranju v igri in Razprava o moderiranju na forumu, ker ta imena zavajajo in dajejo napačni vtis igralcem, ali pa se preimenuje beseda Razprava v besedo Pohvale, tako da bi bilo Pohvale o moderiranju v igri ali forumu.
Da obrazložim, beseda razprava pomeni , da se o neki stvari razpravlja, moderiranje pa je lahko tudi delo moderaterjev, tu pa je postavljen velik haklc, kajti v samih pravilih je napisano

§5 Moderatorji
Moderatorji so uporabniki foruma, ki jih je izbralo vodstvo foruma in skrbijo za red in »čistost« foruma. Samo moderatorji so zadolženi za red na forumu. Moderatorji imajo med drugim tudi pravico, da komentarje in teme spreminjajo ali izbrišejo. Njihova navodila je potrebno upoštevati, o njihovih odločitvah se ne razpravlja na forumu, temveč preko zasebnih sporočil.

torej se ne razpravlja o delu na forumu, torej so potem naslovi kot si začenjajo na besedo Razprava zavajujoči in jo prosim spremenite v besedo Pohvale, kajti vse negativne stvari niso dovoljene, ker kakor sem dobil odgovor vodstva, sem s pristopom temu forumu sprejel pravilnik, ki mi to prepoveduje.
Tu se poraja vprašanje , koliko ti lahko en pravilnik, krši osnovno ustavno pravico, pravico govora. Odgovor bo vrjetno, da je na nemških serverjih, samo forum za širjenje uporabla slovensko internetno mrežo.
 
Last edited by a moderator:
Top