Predlog Predlog-Profil igralca

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Predlagam,da bi lahko v profilu igralca obstajale tudi funkcije kot so;
-Oblika pisave(Pisave:Arial,Verdana,Palatino Linotype...),
-Velikost pisave(1,2,3 in 4)...
-Barva pisave(Rdeča,Rumena,Modra,Zelena...)
-Priponke,
-Lahko pa bi uporabili tudi smeške( :), :p, ;), :D, :rolleyes:, :eek:, :cool:, :eek:, :paladin:, :sulica:, :napad:, :plemic:, surovine...
 

Flako

Member
Reaction score
0
Pozdravljen,
mislim, da s tem predlogom ne bo nič. Profilov ne bomo spreminjali. Glede velikosti in barve pisave, pa je tako ali tako v pripravi novi pravilnik, ki bo dovolil velikostno in barvno pisavo samo za namene poudarjanja, ipd. Za splošno pisanje pa bo takšna pisava prepovedana, kajti določeni uporabniki pišejo v "mavricah" in človeka začnejo oči bolet, ko to bere...
lp
 

DeletedUser

Guest
Kdaj so izginili ikonce poleg profilov, kot npr. Ex-staff?? :))....(meni je bilo všeč, nekoga je pa očitno motilo)

Lp, Lily
 

Flako

Member
Reaction score
0
Kdaj so izginili ikonce poleg profilov, kot npr. Ex-staff?? :))....(meni je bilo všeč, nekoga je pa očitno motilo)

Lp, Lily

Grobi dela neke eksperimente, saj tudi jaz nimam slikice super mod... Ne vem kaj mu je, bo že nazaj, ko bo... Brez skrbi, si še vedno v skupini ex staff, jaz vidim te skupine... Samo pač ostali tega ne vidite... Se dogaja...


SEM PREBRAL VSE, VENDAR VSEENO ZARADI BIG BOSSA RAJE BRIŠEM... ;)
 
Last edited:

nofear

Member
Reaction score
0
Kdaj so izginili ikonce poleg profilov, kot npr. Ex-staff?? :))....(meni je bilo všeč, nekoga je pa očitno motilo)

Lp, Lily

Lily kaj je ti naša deklica. Javi se kaj na skypu, sej imaš valda kaj časa.
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljen,
mislim, da s tem predlogom ne bo nič. Profilov ne bomo spreminjali. Glede velikosti in barve pisave, pa je tako ali tako v pripravi novi pravilnik, ki bo dovolil velikostno in barvno pisavo samo za namene poudarjanja, ipd. Za splošno pisanje pa bo takšna pisava prepovedana, kajti določeni uporabniki pišejo v "mavricah" in človeka začnejo oči bolet, ko to bere...
lp

Nebi vedel koga si s tem mislil :eek: morda koga ki ima v nickname-u deny ? Kaj pa vem :eek:
 

DeletedUser

Guest
grobi dela neke eksperimente, saj tudi jaz nimam slikice super mod... Ne vem kaj mu je, bo že nazaj, ko bo... Brez skrbi, si še vedno v skupini ex staff, jaz vidim te skupine... Samo pač ostali tega ne vidite... Se dogaja...


Sem prebral vse, vendar vseeno zaradi big bossa raje brišem... ;)


mogoce pa nisi ves super mod :d
 
Status
Not open for further replies.
Top