predlog

DeletedUser

Guest
jaz predlagam da bi v vojni plemen imeli še kot eno surovino hrano ki naj bi bila pomenbmna za vojščake.recimo 2 dni brez hrane in začnejo vojščaki pomirat,to bi spodbudilo aktivnejše igranje in pa večje ropanje.pa še igra bi bila nekoliko zahtevnejša

lp.brakir
 

DeletedUser

Guest
jaz predlagam da bi v vojni plemen imeli še kot eno surovino hrano ki naj bi bila pomenbmna za vojščake.recimo 2 dni brez hrane in začnejo vojščaki pomirat,to bi spodbudilo aktivnejše igranje in pa večje ropanje.pa še igra bi bila nekoliko zahtevnejša

lp.brakir

Mislim da je to na travianu da imaš vojake potem ti pa surovine žre...
 

DeletedUser

Guest
Res ne igram.tu so moji sošolci igral pol je pa en začeu vojna plemen špilat sm pa še jst travian pa že na dolč ko sm vido mi ni biu ušeč taka da res nism gor
 

DeletedUser

Guest
ja sei če vi tak praute pol sm pa biu.sam da veš noob si ti
 

hilary

Member
Reaction score
0
jaz predlagam da bi v vojni plemen imeli še kot eno surovino hrano ki naj bi bila pomenbmna za vojščake.recimo 2 dni brez hrane in začnejo vojščaki pomirat,to bi spodbudilo aktivnejše igranje in pa večje ropanje.pa še igra bi bila nekoliko zahtevnejša

lp.brakir

OMG!
to ni tako fajn ker potem nebi mogel farmat ker bi drugi imeli preveč vojske
amm pa ne govori negru, ubijalcu al pa komu to :DDD
 

DeletedUser

Guest
Mah potem bi bila igra preveč podobna travianu. Zato pa je vojna plemen, da ni enaka kot tisto..
 

Flako

Member
Reaction score
0
Mislim, da se igra kot taka ne bo mogla tako drastično spremeniti. In ja, kot je že bilo povedano, je posebnost VP, da je drugačna od traviana, in zato posledično se bomo izogibali čim večjemu številu podrobnosti.
 
Top