Predlog Predlogi o spremembi obstoječih pravil!

cobra

Administrator
Reaction score
0
Pozdravljeni!

Temo odpiram z namenom, da lahko prav vsak, ki se z določenimi pravili v igri ne strinja pove svoje mnenje o njih in poda možne spremembe oz. popravke, ki bodo na eni strani izboljšali igro, na drugi pa zmanjšali oz. odpravili "luknje" v pravilih.
Naj bodo predlogi realni in izvedljivi, pri vsakem predlogu se zavedajte, da bo vaš predlog pravila veljal tudi za vas predlagatelje, zato bodite pri podajanju predlogov čimbolj objektivni.
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Predvsem predlagam da je možno tudi čuvanje dual oz. soigranih računov poleg tega pa tudi predlagam da bi bila uporaba tora oz. katerega koli brskalnika ki menja IPje prepovedano saj s tam uporabniki dobijo preveliko prednost pred drugimi igralci ki igrajo "po pravilih"

Moje mnenje.

Lp, M
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Tor bo po novem prepovedan razen v izjemnih primerih, ki jih bodo uporabniki morali prijaviti podpori. O čuvanju dual računov bomo razmislili v ekipi. Prepovedano je predvsem za to, ker imajo že tako kar veliko prednost pred navadnimi.
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Predlagam da se popravi karta v napravah android, ker ne deluje pravilno.

Predlagam da se bolj podrobno napišejo in razjasnijo pravila glede internega noblanja računov, ker so trenutna zelo nejasna.

Lp
 

budala

New Member
Reaction score
0
Predlagam, da naredite tako da se lahko prijavi tudi ankete, ker je nekdo spraševal (v obliki ankete) če sem idiot.
 

fami

New Member
Reaction score
0
Malo skrajšajte zaključek sveta ko enkrat pleme doseže 75%
Predlagam max 30 dni
Pa administracija bi se lahko tudi malo zamenjala, včasih močno dvomim v lojalnost nekaterih adminitratorjev v podpori, pa brez zamere

Lp
 

silko

New Member
Reaction score
0
Predlagam da odstranite tisto za uporabnike skupnega interneta da si nemorajo pošiljati okrepitev.. gledena to da imam kar nekaj sošolcev ki bi si pomagali ,.. vendar nemoremo saj smo pod isto skupo povezavo..
Gledena goljufanja pa itak vidite ali so iz iste naprave ali pa da so se preprijavljali med uporabniki,..
 

taras buljba

New Member
Reaction score
0
LIMIT Farmanja

Pozdravljeni!

Predlagam, da limit farmanja znižate.
Zgodi se, da skoraj ves dan čakam, da pade cifra, da lahko začnem farmat; ko pa se to končno zgodi, pa je farmanja konec po dobrih 15-ih minutah in spet je treba čakati okoli 15-20 ur.

Hvala,

Taras
 

tobika

New Member
Reaction score
0
Pozdravljeni še z moje strani.

Nekaj stvari je, ki me moti, predvsem so to nejasna pravila, zaradi katerega imate vi, kot podpora več manevrskega prostora, da včasih odreagirate tako, včasih pa drugače, posledično je tukaj slaba volja igralcev in obtoževanje, da delujete v prid kakšnemu igralcu, ali plemenu. In to se ponavlja prav na vsakem serverju zadnja leta.

Ena od takih nejasnosti je tudi prevzemanje internalov. Po eni strani jih dovolite, ko pa igralec zavzame kakšno vas, pa dobi ban, internale, ki so bili prevzeti, pa odvzamete igralcem in spremenite v barbarke. To je le en primer, ki se je že zgodil. Vaše pravilo se glasi tako:
Splošno je dovoljeno, da igralec dovoli drugemu igralcu, da ta prevzame eno ali več njegovih vasi brez boja.
(Vasi morajo biti še vedno osvojene s poglavarjem, ne obstaja nobene poti, po kateri bi preprosto prenesli vasi enega igralca k drugim.)
Obstaja pa nekaj omejitev, ki jih je potrebno upoštevati:
Računi iz iste internetne povezave ne morejo biti združeni.
To vključuje tudi račune, ki so bili v preteklosti igrani iz iste internetne povezave.
Račun ne sme biti trajno igran s strani čuvaja, samo zato, da bo ta kasneje dobil vasi.
Kot vedno, čuvaj računa ne sme napadati manj kot 24 ur po prenehanju čuvanja računa.

Druga stvar, ki me moti je limit farmanja, aktivne igralce dejansko onemogočite in izenačite s tistimi, ki niso toliko aktivni in to ni ok. Aktivni želijo nekaj narediti in so pripravljeni vlagati čas in še kaj v račun, neaktivnim je več ali manj vseeno. In če imaš aktiviran pomočnik plenjenja, pa polovico dneva ne moreš farmati, je to zame kot da ste me ogoljufali, ker namesto 30 dni dejansko le polovico tega časa lahko farmam, plačam pa isto ceno, kot drugi.

Tretja stvar, ki me moti je čas, ki je potreben za zaključevanje serverja. Odstotki prevlade, so bistveno previsoki, verjetno bi bilo že dobrih 50% dovolj, včasih je odločeno že veliko prej, če pa ni, bi se pa plemena prej odločila za medsebojne vojne, ker bi se morala.
Skratka, ko nabiraš tistih 75% je zelo mukotrpno, še posebno, ker je ta igra malo bolj dinamična in jo večina tudi zato igra.
In 90 dni po prevladi, zakaj je potrebno? Zaradi igralcev sigurno ne, če je to zaradi premiuma, pomočnika za plenjenje, upravljalca.....ne vidim smisla, ker takrat ga pa res ne rabimo več.

Tudi glede sortiranja enot, vasi, bi lahko še kaj naredili, malo več avtomatike ne bi škodilo, recimo tudi umik zapiskov vasi z enim ukazom....in podobno.


To je nekaj stvari, ki so me zmotile, mogoče je še kaj, pa se ta trenutek ne spomnim, upam, da bo narejeno kaj v tem smislu in ni bilo to le metanja stran časa, ko se predlagajo izboljšave s strani uporabnikov.

lp
 
Top