Premade

DeletedUser

Guest
Da se malo vse skupaj oživi sem se odločil narediti premade pleme za 1. naslednji svet brez cerkve. Do odprtja le tega je najverjetneje še kar daleč, ampak vseeno zbiramo že prijave.
Ime, kratico ter CoA plemena bomo določili kasneje.

Pogoji:
-Aktivnost
-Resnost
-Izkušnje iz .net oz. .si
-Poznavanje osnov TW/VP
-Pošiljanje vlakcov/trainov pod 1 sekundo
-Možnost snajpanja vlakcov
-skype račun

Predzadnja 2 pogoja lahko do neke mere naučimo(če kandidat pokaže zmožnost naučenja le tega), ampak vsaj neke osnove znanja le tega morajo biti.
Prijave potekajo preko skypa(flaniger) oz. preko zasebnega sporočila na forumu.


[SPOIL]Flaniger - vodja
ostali skrivnost ;)[/SPOIL]
EDIT:prošnje v stilu "Se vam lahko pridružim?" bodo avtomatično zavrnjene. Ker z prošnjo pokažeto tudi svojo resnost...
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
hehehe matr si pa v nizkem štartu navalil na naslednji svet. lepo lepo, da že zbiraš ekipo. V primeru da rabiš še kaknega igralca ti lahko rečem, da računaj name...
Vidim da se banda kar zbira na kupu in prav lepo se mi zdi, da se že vse pripravlja.
 

DeletedUser

Guest
Obnovljena lista članov.
Sprejemanje novih še vedno odprto ;)
 

DeletedUser

Guest
Torej, nekaj novosti glede tegale plemena.
Od sedaj naprej je skype obvezen za vstop v premade, ker je pretok informacij veliko lažje z njim.
Drugače pa:
Flani`s Premade productions present​
Ime: Anonymous
Kratica: Who?
CoA(se morda spremeni) :[SPOIL]
anonymou2s.jpg

Seveda ne v tej velikosti[/SPOIL]

We are Anonymous. We are legion. We do not forgive. We do not forget.

Svet 4, prihajamo
 

DeletedUser

Guest
Vidim da bo pleme uspešno. Če je kakšna možnost za vstop kar povej ker, sem na svetu 3 (zdaj ne igram več oddal račun sem igral kot spartacus 70000 sem imel po 4 tednih sveta 3, okoli 11 se bil) Zdaj igram pod imenom tikitiki(za info:geslo in gmail se je spremenil po oddaji, da ne boste mislili da ima več acc) zdaj imam pod igranju 2 tednov 25000 točk mi kar gre ropat pa ne folgam;). Zato te sprašujem če je kaka možnost, malo zamujam zaradi počitnic v Španiji za 8 dni. In pa počitnice pri bratrancih.


lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Vidim da bo pleme uspešno. Če je kakšna možnost za vstop kar povej ker, sem na svetu 3 (zdaj ne igram več oddal račun sem igral kot spartacus 70000 sem imel po 4 tednih sveta 3, okoli 11 se bil) Zdaj igram pod imenom tikitiki(za info:geslo in gmail se je spremenil po oddaji, da ne boste mislili da ima več acc) zdaj imam pod igranju 2 tednov 25000 točk mi kar gre ropat pa ne folgam;). Zato te sprašujem če je kaka možnost, malo zamujam zaradi počitnic v Španiji za 8 dni. In pa počitnice pri bratrancih.


lp

Prijave potekajo preko skypa(flaniger) oz. preko zasebnega sporočila na forumu.
 

DeletedUser

Guest
Ga že ima dodanga ko sma se sploznala na svetu3 v plemenu team (no saj men se tako zdi)
 

F.ALO1

Member
Reaction score
0
No jst bom na svetu 4 vsekako igral ampak mislim,da je to še daleč raje se osredotočimo na svet 3.
 
Top