Odgovorjeno Premirje - drugič

DeletedUser

Guest
Ker je tema Božično/novoletno premirje zaprta, me zanima sledeče: ali bo tudi na slovenskih svetovih prišlo do podobnega pravila, kot je opisano tukaj:

klik ?

Na kratko:

xmas.png


ny.png
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Premirje vsekakor bo, in sicer za božič 3 ali 4 dni in za novo leto 2 do 3 dni.
Seveda bo pravočasno napovedano.
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljen, mislim, da je pa zdaj že čas, da se zjasni nekdo od kdaj do kdaj bo premirje..s točnimi časi. Upam, da ne bo takšne zmede kot lansko leto in toliko prerekanja.
lp
 

DeletedUser

Guest
upam da boste tole prilagodili na s5, saj ne mislim čakati 6 dni, da se bodo farme okrepile z vojsko...
 

DeletedUser

Guest
Še eno vprašanje:
A če so bili napadi poslani pred nekim časom, pa pridejo npr. 00.01.00 se pravi ob enih zjutraj, je samo obisk vasi al kako? A če so bili poslani recimo že včeraj grejo normalno skoz? Samo to me zanima hehe.

Pa fajne,mirne praznike :p :drevo:
 

DeletedUser

Guest
Ja....... :eek:

P.S.: pozabil citirat, ma sej veste kam spada.
 

DeletedUser

Guest
Še eno vprašanje:
A če so bili napadi poslani pred nekim časom, pa pridejo npr. 00.01.00 se pravi ob enih zjutraj, je samo obisk vasi al kako? A če so bili poslani recimo že včeraj grejo normalno skoz? Samo to me zanima hehe.

Pa fajne,mirne praznike :p :drevo:

Poslani čas nima veze, važno je kdaj je čas prihoda. To pomeni lahko bi poslal napad že pred enim tednom ampak če pade v času premirja, bodo tvoji vojaki zgolj na obisku.
 

DeletedUser

Guest
Poslani čas nima veze, važno je kdaj je čas prihoda. To pomeni lahko bi poslal napad že pred enim tednom ampak če pade v času premirja, bodo tvoji vojaki zgolj na obisku.


Ok, hvala lepa za odgovor :)
 
Top