Odgovorjeno premium preko mobitela.!

DeletedUser

Guest
mi lahko kdo prosim pove če pokličem da si dam prek mobitela premium gor a to je tko k da naprimer k maš na zadnji strani časopisa pošlji
Igra na 1919 in dobi .. pol ti pa skos to pošiljajo pa ti gnar dol jemljejo .. tu ni tako ?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
mi lahko kdo prosim pove če pokličem da si dam prek mobitela premium gor a to je tko k da naprimer k maš na zadnji strani časopisa pošlji
Igra na 1919 in dobi .. pol ti pa skos to pošiljajo pa ti gnar dol jemljejo .. tu ni tako ?

ne, kaj takšnega si ino nemore privoščit.
 

DeletedUser

Guest
Samo ti priporočam, da si kupiš paysave card. Maš za 3 mesce ;) Pa lahko tudi preko mobitela dobiš..
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
naredi takole posli sporocilo PSC KUPIM 10 na stevilko 4848 dobis potrditev pa potrdis !!

nato dobis kodo ta koda je nato vredna 10 e !! uno pa znas si kupit premium tocke !!!
 

DeletedUser

Guest
Poglej. Če neveš kje prodajajo paysave card napiši na google paysave card moneta oz. nekaj podobnega. Tam sledi navodilom in ko pošlješ sms dobiš PIN kodo in še nekaj drugih kod. PIN kodo vpiši tja noter in potrdi ;)
 

nofear

Member
Reaction score
0
Poglej. Če neveš kje prodajajo paysave card napiši na google paysave card moneta oz. nekaj podobnega. Tam sledi navodilom in ko pošlješ sms dobiš PIN kodo in še nekaj drugih kod. PIN kodo vpiši tja noter in potrdi ;)

A niso en čas ( lahko da še ) neke te kartice prodajal na simobilu?? Treba preverit info.
 

DeletedUser

Guest
Poglej. Če neveš kje prodajajo paysave card napiši na google paysave card moneta oz. nekaj podobnega. Tam sledi navodilom in ko pošlješ sms dobiš PIN kodo in še nekaj drugih kod. PIN kodo vpiši tja noter in potrdi ;)



SORRY. a tole ti pol z mobija vzamejo dnar dol in pol si ga naložiš na vp al kako ?
Pa k kličeš 4848 a se pol ne prijaviš ? da mi nebodo pol pošiljali in mi vsako sekundo dol jemali denar.!kaj praviš ?
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
psc ti nebo posiljau nic PAy safe car je aplikacija ki ti tvoj navaden denar spremeni v virtualni denar samo je se vedno isto vreden ce kupis za 10 evrov psc en evro imas aktivacijo pa ti je to to nic sporocil pa nic ti ne bodo jemali denarja :D
 
Top