Premium točke

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Krump said:
Ravnokar sem na lastni koži izkusil kako je ko ti nekdo dvigne zid iz 0 na 20 v 6ih urah

Kaj bi rekel na to ?

In če imaš zelo veliko denarja na voljo, posledično tudi kar nekaj PP, lahko to narediš še hitreje, in s tem igra izgubi pomen.
 

lukasasa

Member
Reaction score
0
dobro bi bilo da bi čim več igralcev imelo premium saj bi tako hitreje izšli svetovi 6,7...
 

DeletedUser

Guest
OK. Zanima me če lahko kdo zgornjega postarja banna zaradi odpiranja novih tem, ki so že bile predelane.
 

DeletedUser

Guest
dobro bi bilo da bi čim več igralcev imelo premium saj bi tako hitreje izšli svetovi 6,7...

ne oglašaj se če nimaš pojma. Sveti izidejo, ko so drugi zadost zapolnjeni, razen redkih izjem.

OK. Zanima me če lahko kdo zgornjega postarja banna zaradi odpiranja novih tem, ki so že bile predelane.
to bi se moje sanje uresničile.
 

kral43

New Member
Reaction score
0
[mod=Grobi]§8) Trgovanje s stvarmi iz igre
"Prepovedano je v profilu ponujati surovine za premium točke ali denar."[/mod]
 

DeletedUser

Guest
[mod=Grobi]§8) Trgovanje s stvarmi iz igre
"Prepovedano je v profilu ponujati surovine za premium točke ali denar."[/mod]

§8) Trgovanje s stvarmi iz igre said:
Ni dovoljeno igranji v komercialne namene. Ni dovoljeno prodajati, kupovati ali ponujati računov ali delov računov v zameno za premium točke ali drugo korist zunaj ali znotraj igre. Trgovanja, ki vključujejo več kot en igralni svet so prav tako prepovedana.
Examples:
Ni dovoljeno prodajati, kupovati ali ponujati računov ali delov računov(vasi, enote, surovine) na ebay-u ali kateremkoli drugem mediju.
Prepovedano je v profilu ponujati surovine za premium točke ali denar.

Prepovedano je ponujanje in sprejemanje premium točk za usluge v igri, kot npr. vohunjenje v drugem plemenu.
Prepovedano je trgovanje med različnimi svetovi (dajanje surovin na svetu 1 in sprejemanju na svetu 2).
It Dovoljeno je ponujati svojo vojsko v zameno za surovine, vendar le na istem svetu.
Prepovedano je plačevanje napadov ali obramb.
Prepovedano je izsiljevanje igralcev za premium točke.
Dovoljeno je ponujanje premium točk za css liste, skripte in grafične pakete.

Poglej si krepki del, sicer ni posebaj za forum napisano, a lahko si misliš da enako velja.
 

DeletedUser

Guest
Nevem zakaj se drugi oglašate, pustite našim moderatorjem, da opravijo svoje delo, čeprav jim ga že v celoti opravi naš Ubijalec, pa je še dokaz več, da mu ni odveč pomagati oz. pokazati realnost ter pravico ostalim uporabnikom! :D
Čeprav vem, da je kaznivo, vendar se bo ziher kdo pokazal, ki je med TOP 100!
 
Top