Odgovorjeno Premium

KikiO1

New Member
Reaction score
0
Lep pozdrav!

Imam eno vprašanje glede premium točk. Ali bodo tudi letos kot vsako leto božične akcije? :)

KikiO1.
 

DeletedUser

Guest
Če je bilo kot vsako leto bo tut letos pomoje tko .. bodo povedli ;P
 

DeletedUser

Guest
O spoštovano veličanstvo, ki ste ekipa vojne plemen, tudi mene (pa verjetno še množico drugih igralcev) zanima, če bodo letos bonus premium pike, tako kot vsako leto? Bi si dovolili in počastili nas uboge navadne in nevedne igralce z odgovorom s tem v vezi? :)

Hvala lepa pa vesele praznike :)
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Največ o tem vam bo znal povedat motorka, tako da potrpežljivo počakajte njegov odgovor.
 

DeletedUser

Guest
pred 5 dnevi
A kdo kaj ve , če bo letos tudi kakšna posebna božično/novoletna ponudba za nakup premiuma?


hmmm potrpežljivost je lepa lastnost..očitno bo treba še par dni počakat..he
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
malo upoštevajte dejstvo, da so prazniki in tudi mi smo ljudje (in postavljamo smrekce:)
Da, tudi letos bo praznični popust, vse o tem bo še objavljeno. Poleg tega pa lahko računate tudi na kakšen dan bonus premiuma;)
 

DeletedUser

Guest
jupiiiiiiii končno se je šef prebudu..ja to vse zastopim..moraš pa tud ti, da eni gremo mogoče na dopust kjer se ne da kupit premiuma..pa ne bi zdej neki nabavljal če ni potrebe..

smrekco pa nisi postavljal..sem iz prve roke zvedu, da si prisilu Grobija..haha
 

DeletedUser

Guest
MUNGO pa saj premium zdele dobiš če kakšno pesmico napišaš :D
 

DeletedUser

Guest
O spoštovano veličanstvo, ki ste ekipa vojne plemen, hvala na odgovoru. Vendar pa si ne morem pomagati, da ne bi bila spet tečna in povprašala, kdaj mislite to izvesti, glede na to, da sta "nakupovalna" dneva, ko se lahko na prodajnih mestih npr kupi paysafecard, samo še dva. Seveda predvidevam, da bi moralo biti obvestilo podano vsaj en dan pred dejanskim izvajanjem akcije. Časa torej res ni več veliko.
 

DeletedUser

Guest
klikni na premium..kupi..paysafecard..pa boš vidla da nekaj dodatka so pribil..čeprav ni neka velika spodbuda..glede na pretekla leta

zdej so dali celih 20%

pa še to zgleda da je samo danes, ker se na naslovni starni odšteva ena ura, če prav zastopim...
 
Last edited by a moderator:

the boos

New Member
Reaction score
0
Ja tut mene so razocaral prejsno leto so dali 50% pa ni bilo take recesije zdej pa manj tako da me niso pritegnel da bi si kupu...Razocaran zelo.
 

DeletedUser

Guest
Ja gotovo je samo 20% ker sta se zaključila dva svetova od tam man premiuma prihaja+ ko se zmaga so podelili kar nekaj premiuma tako da morda zaradi tega samo 20%;)
 
Top