Odgovorjeno Premium

Status
Not open for further replies.

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
Kak je to sem prišlo?

pp-points.png


no dajte mi odg.... Od kje sem dobil teh 100 PP ??? Kakšne so možnosti od kje bi se lahko vzele? haaaaaaaaa??? :D:D

No ka ni nobenega? :S:S:S

haaaaaaaaaalooooooooooooooooooooooooo???????????? :D dajte noooooooooo.... :(((((((((

Motorka vidim, da si na forumu.... daj mi ti odg. nooooooooooo hitroooooooooo!!!!! :D:D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Lep pozdrav,
tvoje vprašanje je bilo posredovano ingame ekipi, in ko odgovorni moderator za to področje pride online, dobiš odgovor.
Samo mirno, brez panike.
lp
Flako
 

Flako

Member
Reaction score
0
Sem preveril, to je bila nagrada , ker si sodeloval v nagradni igri "oplenim največ" in si celo dosegel 2. mesto. Čestitam.
Ni napake, le nakazana nagrada ;).
 

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
združi si post pa ne spammaj -.-'' haha! aja? Kje to vidim, da sem bil 2.? da preverim če me ne zavajate hehehe :D:D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Temo lahko najdeš tukaj: Click

Za vsa nadaljna vprašanja se lahko obrneš na moderatorja Chopper. On je organiziral in vodil nagradno igro.
 

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
še itak neverjamem, da sem bil 2...
Če je neka javna nagradna igra bi se lahko tudi javno objavili dobitniki nagrad ali? :D ali je to preveč zakomplicirano.

tam za 1. mesto na posameznem svetu vidim omenjene igralce... pa me ni nikoli zraven. Kak sem lahko 2.? xD pa ka mi to neka čudna ZS pošiljaš v angleščini.

http://translate.google.si/?hl=sl&tab=wT --> Uporabljaj prevajalnik drugič! :D
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Ne vidim razloga, da bi se kdorkoli jezil zaradi tega ker je brezplačno dobil PP. V primeru če si s tem bil kakorkoli oškodovan se ti opravičujemo, ampak mislim, da se je zgodilo ravno nasprotno.

Lp, Chopper

P.S/ Po naših podatkih bi naj bil 2. uvrščen pri nagradni igri.
 

jonke

Member
Reaction score
0
tud jest sm dobu isto sliko zadnič ko sm pogledov..in sm biv tud kr mal presenečen..ok Flako.. ti ni treba odgovarjati sm dobiv odgovor že tukaj :D

hvala
 
Status
Not open for further replies.
Top