Prepoved igranja

DeletedUser

Guest
Živjo, mene pa zanima, če ti sploh lahko prepovejo do igranja?

ker sem igral na švedskem spedu, in 30 minut do konca, se mi je prikazalo tole:
lahko da zaradi tega, ker sem iz 25 mesta prišel na 3 mesto v 1 uri :(
Du är avstängd från spelet :eek:
 

DeletedUser

Guest
Živjo, mene pa zanima, če ti sploh lahko prepovejo do igranja?

ker sem igral na švedskem spedu, in 30 minut do konca, se mi je prikazalo tole:
lahko da zaradi tega, ker sem iz 25 mesta prišel na 3 mesto v 1 uri :(
Du är avstängd från spelet :eek:

Da lahko, če ne spoštuješ pravil. In eno izmed pravil, ki je enako na vsakem serverju je da se moraš pogovarjat v tam določenem jeziku, kar pa ti nevem če si.

EDIT:
sem šel malo raziskovat njihova pravila in sem kaj hitro našel to:
§7) Språk said:
TribalWars.se förbehåller sig rätten att stänga av spelare bosatta från länder utanför spellandet och/eller de som inte kan prata det språk som spelet(TW.se) avsätter. Detta inkluderar: Spel och forum.

Spelare som inte tillhör publiceringslandet, får inte spela på vår speedserver. (Undantag; Norge, Danmark och Finland)
It is only allowed to play on the Swedish speed server if you live in Sweden or speak Swedish. (Also; Norwegian, Danish and Finish.)
Vanliga servrar får alla nationaliteter spela, dock får enbart svenska och engelska användas som språk i spelet.

v prevodu pomeni to, da lahko začasno prepovedo igranje igralcem zunaj države in/ali tistim ki ne vedo jezika igre(švedščina). To velja tako za igro kot forum.
Spodaj prva linija pa še dodatno pojasnuje da igralci zunaj države razen Norveške, Danske in Finske ne smejo igrat na hitrostnem svetu.
Druga linija pa pojasnuje da je to dovoljeno samo na hitrem svetu
Zadnja linija nima dost smisla, saj pojasnuje da lahko pogosto igrajo na svetovih igralci vseh narodnosti, a lahko uporabljajo le švedski in angleški jezik. Ta odstavek pa je seveda nasprotje prvega dela -.-

Seveda pa bo kdo, ki ve švedščino vedel to bolje prevest, jaz sem to prevedel z pomočjo prevajalnika. Skratka če bi si prebral pravila, bi to vedel(seveda pa nisi ne prvi in zadnji, ki si ni prebral pravil).
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
pa res, sej pravilo sem si prebral, ko sem šel na speed igrat neki po švedsko in angleško pisalo.. pa na profilu, nisem imel nič napisano, razen ime naselja sem imel 001, 002 003.. itd..

to je pa rank:

Speed Rankning #410 5H runda (Kött/Fast)
Rank Namn Stam Poäng Byar
1 godis TOHFD! 72.389 10
2 önskar TOHFD! 54.130 12
3 mrmaste TOHFD! 47.024 13
4 Eran13 TOHFD! 43.745 11
5 pumba99 TOHFD2 41.888 11
6 homff SÖT 27.936 6
7 janus of unadan =RIP= 26.931 5
8 Peter Svensson TOHFD! 21.544 6
9 mikka =RIP= 19.833 4
10 MRGSH97 TOHFD2 12.938 4

4 rank, bi pa jst biu :mad: pa nas je blo 5 v plemenu, in so oni tud angleško govoril, pa so jim prepovedal..

ko je bla pa 4 runda, sem biu pa spet 4 :)
 

DeletedUser

Guest
4 rank, bi pa jst biu :mad: pa nas je blo 5 v plemenu, in so oni tud angleško govoril, pa so jim prepovedal..

Si si prebral vse kar sem napisl? Očitno ne, na speed serverju je prepovedano igrat vsem, ki niso švedski,Finski,Danski ali Norveški državljani.
 
Top