Prestavitev

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Potem pa pejt travian špilat če tukaj ne moreš potrpet!
 

DeletedUser

Guest
Travian je travian vojna plemen pa vojna plemen

pr Travian-u majo zmerm iste nastavitve na serverju...
tko da je lažji...
 

DeletedUser

Guest
te pa idi tja spilat... ce so toliko boljsi...
ni lepo da na nasem forumu pises o konkurenci... samo v vednost...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
pr Travian-u majo zmerm iste nastavitve na serverju...

a to je vse kar je ?

mislim da se pa pri travianu da KUPITI pvo mesto...z raznimi surovinskimi bonusi za gold in podobno..sej VP se zdej tut zgleduje po njih(polovičen del. čas), in zagotovo bo še kaj za PP prišlo.. :cool:


najlepši :p
 

DeletedUser

Guest
hja te novosti so na trenutke res ze malo dvoumne... vendar to je le pri novih razlicicah, itd... pri standarnih svetovih se da ta moznost izklopit in SE izklopi, ce je volja vecine taksna...

skratka ce gremo nazaj na prestavitev... kaj bi rekel? da mi ne bodo rekli da je to offtopic... hm...

ste med cakanjem na odprtje sveta opazili da taksen naval kot je bil sedaj, se ga ni bilo? z vsakim novim svetom je vecji naval... nekega dne se bomo prav lahko steli za velike... hehe
 

DeletedUser

Guest
ste med cakanjem na odprtje sveta opazili da taksen naval kot je bil sedaj, se ga ni bilo? z vsakim novim svetom je vecji naval... nekega dne se bomo prav lahko steli za velike... hehe

ma ni bil veliko večji kot mislim da za si2 in si4 :/
najbrž je bil odprtje si1 še najbolj zmešan :p
če je sploh bil kdo takrat že kdo na forumu oziroma če je ta sploh že bil odprt za javnost..

ali pač, samo vsi so "vpili" ko zmiksani :) ...sej bolš da se je odprtje prestavil, ker se je zdaj vse vsaj malo umirilo..
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Sedaj pa zadosti..

Prosim če pogovor nadaljujete brez nekakšnih prepirov..
Še enkrat Travian in Vojnaplemen sta različni igri. Če vam kaj ni všeč se zamislie in odsedlajte.
 

DeletedUser

Guest
hja jaz sem bil tukaj pri odprtju 3 in 4... im mislim da je sedaj bil najvecji naval... oz vsaj najbolj "javen" naval...

prestavitve pa ne podpiram tako... tiste ki se neprimerno vedejo bannat za 14 dni iz novega serverja... ostali pa preprosto... gremo igrati... kajti sedaj so za krsitve posameznikov kaznovali vse... to se mi ne zdi fer...


@urossjeh
kdo se je kregal? hm... res ne bi vedel :)
 

DeletedUser

Guest
Me prav zanima , če bom lahko igral v Južni Ameriki

kaj pa ima to veze z prestavitvijo? ce te zanima kako bodo mode tolerirali "tujega" igralca pisi sporocilo kateremu izmed njih...
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Vsem neučakanim se najprej opravičujem.
V resnici ne gre za "prestavitev":D(kot je to nekdo posrečeno poimenoval), ker je datum že ves čas postavljen 14. decembra,
ampak za mojo napako, ker sem zamešal datume.:eek::confused: Upam, da vam je miklavž kljub temu prinesel kakšno repo ali [izberi poljubno tradicijonalno darilo];)
Vsem se še enkrat opravičujem in vam želim prijeten konec leta.
 

DeletedUser

Guest
Vsem neučakanim se najprej opravičujem.
V resnici ne gre za "prestavitev":D(kot je to nekdo posrečeno poimenoval), ker je datum že ves čas postavljen 14. decembra,
ampak za mojo napako, ker sem zamešal datume.:eek::confused: Upam, da vam je miklavž kljub temu prinesel kakšno repo ali [izberi poljubno tradicijonalno darilo];)
Vsem se še enkrat opravičujem in vam želim prijeten konec leta.

Palco je prinesel :D!
 

hilary

Member
Reaction score
0
Vsem neučakanim se najprej opravičujem.
V resnici ne gre za "prestavitev":D(kot je to nekdo posrečeno poimenoval), ker je datum že ves čas postavljen 14. decembra,
ampak za mojo napako, ker sem zamešal datume.:eek::confused: Upam, da vam je miklavž kljub temu prinesel kakšno repo ali [izberi poljubno tradicijonalno darilo];)
Vsem se še enkrat opravičujem in vam želim prijeten konec leta.

Aha sem že mislil kaj je zdaj to da je prestavljen torej ni šlo za "prestavitev".
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Ja glej.
Motorka se je zmotil pri številkah, prvotni datum je bil nastavljen na 14.12, zgledu da mu ne za brezveze piše coma pod imenom :D
Če ne pa se serverji ponavadi začenjo okol 14.
Bomo videli :)
 

DeletedUser

Guest
Da, vendar bo to presenečanje, ker bo iznenada... :D
Ju3 bodo prišle informacije ali pa celo svet 5...



Vsekakor ti povem.
Nevem, če imaš možnosti.

Heh,dobro si mu odgovoril. [Vsekakor ti povem] [Nevem če maš možnosti] :D
 
Status
Not open for further replies.
Top