Pritožba: Slabo delo adminov

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Sem že prijavil 2 multija na tem serverju in administratorji niso banali nikogar. pri eni prijavi sem samo dobil odgovor, da bodo pogledali. Lepo prosiom administratorje igre, da se vsaj malo potrudijo in igralcem omogočijo "fer" igro
 

pajc

New Member
Reaction score
0
Žal zaenkrat je samo še en, in pač ni malo dela, tok da samo bodi potrpežljiv.
 

DeletedUser

Guest
Sem že prijavil 2 multija na tem serverju in administratorji niso banali nikogar. pri eni prijavi sem samo dobil odgovor, da bodo pogledali. Lepo prosiom administratorje igre, da se vsaj malo potrudijo in igralcem omogočijo "fer" igro

če bi bil multi bi že bil banan. Kaj pa si mislil da ti bodo povedali "ja banali smo ga"? to se ne bo zgodilo. btw to nima nič zveze z adminom, ker to opravljajo ingame modi.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
res je, za vsako informacijo smo hvaležni, vendar ne bomo vsakemu odgovarjali in mu tako posredovali podatke o drugih računih. Če je bil multi, potem je bil gotovo onemogočen. Igra je strukturirana tako, da tudi če nekdo igra več računov, od tega nima nobenega profita. Če ima profit, ga ujamemo. Večino jih polovimo še preden pride do tega.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Jaz priznam, da na vsako pritozbo NE odpisem NAZAJ - stoprocent, pa vam napisem kaj v smislu "Bom pregledal". Ampak ce je bil multi, potem je definitivno bannan.

Bodi brez skrbi.

Nimam veliko dela, na dan, CE so, so kake 3 pritozbe, vec ne. Ko jaz vidim tvojo pritozbo, definitivno kaj odpisem v smislu: "Bom Pogledal." in potem nastavim kot "Reseno". Zato ti nazaj ne morem vec pisat, ce je storjeno ali ne. Lahko pa sam proba v igri, ce je bannan.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Prakticno sem mnenja da modi in admin zelo dobro opravljajo svoje delo. Glede na to da ni bilo veliko napak in ce so ze bile so bile odpravljene hitro.

:)
 

DZONI

New Member
Reaction score
0
kaj pa primer kot ga imam jst. Imamo en računalnik in vsi smo se registrirali sm gor vsi 3je. Eden bo sedaj izbrisal račun ker mu ni všeč nama z drugim bratom pa je všeč.Zanima me ali naju lahko obtožite kao multi???? ker je na 1računalniku 2uporabnika v igrici.
 

DeletedUser

Guest
kaj pa primer kot ga imam jst. Imamo en računalnik in vsi smo se registrirali sm gor vsi 3je. Eden bo sedaj izbrisal račun ker mu ni všeč nama z drugim bratom pa je všeč.Zanima me ali naju lahko obtožite kao multi???? ker je na 1računalniku 2uporabnika v igrici.

Da, idi Nastavitve -> Skupna internetna povezava. Dalje pa bi mogel vedet sam.
 

DZONI

New Member
Reaction score
0
dobro sedaj sem se povezal z bratom ampak tm piše samo do 3 dni, če pa ima več uporabnikov isti računalnik pa moraš to sporočiti...KOMU????
 

DeletedUser

Guest
dobro sedaj sem se povezal z bratom ampak tm piše samo do 3 dni, če pa ima več uporabnikov isti računalnik pa moraš to sporočiti...KOMU????

piše več kot tri dni. In s tem ko si ga tam dodal si sporočil TW timu da imasta skupno internetno povezavo. Razumeš?
 
Status
Not open for further replies.
Top