Pritožbe/Pohvale zoper Podpore

Status
Not open for further replies.

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Si prepričan, ker določeni igralci ne obstajajo na si6, in tudi nikoli niso(obstaja history vsakega registriranega igralca) , tako da tukaj nekaj ne štima...

Javim glede tega, mislm da je šlo za s6...(mogoče pa je to napisal tako kot je izgovoril(na hitr), lej nwm)

Bi pa rad zj povedal še nekaj, pred blokacijo bi moralo na vzverco priletet več kot 50nukov, se pravi zakaj za vraga niso prileteli do njega? Sedaj vitide zakaj sem bil v bistvu sploh blokiran...Vzverco smo bombandirali in mojih 100nukov bi veliko naredilo, 10 dni blokacije pomeni da si je naredu vso obrambo nazaj, moja vojska pa se ni delala, surovine so ble rdeče, in me zanima kako mi bo škoda povrnjena...
 

DeletedUser

Guest
glede podpore imam tudi jaz nekaj za pripomnit.. na katerem koli tujem serverju sem dobila odgovor razen tu ne. enostavno zaprejo dol in ne odgovorijo..
 

DeletedUser

Guest
Takšne nehigienske teme kot je tale pa že dolgo nisem videla, če sem jo sploh kdaj. Apeliram na podporo, da temo zaklene, težave z OPjem pa naj rešuje na zasebnih kanalih. Po vseh pravilih bi mogla biti tema že davno zaklenjena, kolikor mi je znano, je o delu ekipe prepovedano diskutirati na javnem forumu, ravno tako je prepovedano lepiti sporočila iz igre ali skypa brez predhodnega obvestila moderatorja in potrditve vseh udeležencev v pogovoru.

Kot drugo pa želim razjasniti par zadev glede mr. noobovih trditev, da se tisti dve slikici, ki prikazujeta skype pogovor, nanašata na si6. Kot je flako že opozoril, igralci našteti tam niso nikoli igrali si6, niti eden. Torej, kako je možno, da se gre tu za si6? Jih je pa velika večina igrala na si4, in predvidevam, da se ta pogovor nanaša na si4, vendar tega ne morem zagotovo trditi, to vedo le osebe vpletene v tisti pogovor. Niti mi ni jasno, zakaj ima rivcek v skype imenu napisano Brutesque, ko pa je na ta račun prišel šele na si6, pogovor pa se nanaša na si4. Edina logična razlaga, ki jo vidim je ta, da je dotični sliki nekdo priredil. mr. noob?

Sama sem bila dualka na Brutesque računu, na začetku si6 skupaj z rivckom in še enim igralcem, potem pa sva račun prepustila rivcku, ki si je poiskal nove duale. Na začetku sem bila torej del tega računa in zelo dobro vem, kaj se je dogajalo. Teh igralcev, ki so napisani v tistem vašem prirejenem skype pogovoru se ne spominjam, niti nisem zanje nikoli slišala na si6. Ravno tako NISEM imela NOBENIH informacij o stanju vojske katerega koli igralca, brez da bi do njih prišla po legalnih poteh (torej s skavtanjem).

Naj na tem mestu še povem, da sem natančno prebrala dotična skypa pogovora, in da res izgleda, kot da je šlo za izdajanje informacij s strani ingame moda, ne morem pa jasno določiti za kateri svet (ampak vsekakor ne za si6). Takšna dejanja s strani enega osebka v ekipi so zaskrbljujoča in mečejo slabo luč na vso ekipo. Resnično upam, da boste zadevo ustrezno raziskali in določeno/e osebo/e tudi ustrezno kaznovali.

mr. nooba pa vsekakor naprošam, da naj se pozanima o dejstvih in o vpletenih osebkih, preden začne s takimi obtožbami. Moja vest je čista, storila nisem nič narobe, a moje ime je sedaj umazano.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Takšne nehigienske teme kot je tale pa že dolgo nisem videla, če sem jo sploh kdaj. Apeliram na podporo, da temo zaklene, težave z OPjem pa naj rešuje na zasebnih kanalih. Po vseh pravilih bi mogla biti tema že davno zaklenjena, kolikor mi je znano, je o delu ekipe prepovedano diskutirati na javnem forumu, ravno tako je prepovedano lepiti sporočila iz igre ali skypa brez predhodnega obvestila moderatorja in potrditve vseh udeležencev v pogovoru.

Kot drugo pa želim razjasniti par zadev glede mr. noobovih trditev, da se tisti dve slikici, ki prikazujeta skype pogovor, nanašata na si6. Kot je flako že opozoril, igralci našteti tam niso nikoli igrali si6, niti eden. Torej, kako je možno, da se gre tu za si6? Jih je pa velika večina igrala na si4, in predvidevam, da se ta pogovor nanaša na si4, vendar tega ne morem zagotovo trditi, to vedo le osebe vpletene v tisti pogovor. Niti mi ni jasno, zakaj ima rivcek v skype imenu napisano Brutesque, ko pa je na ta račun prišel šele na si6, pogovor pa se nanaša na si4. Edina logična razlaga, ki jo vidim je ta, da je dotični sliki nekdo priredil. mr. noob?

Sama sem bila dualka na Brutesque računu, na začetku si6 skupaj z rivckom in še enim igralcem, potem pa sva račun prepustila rivcku, ki si je poiskal nove duale. Na začetku sem bila torej del tega računa in zelo dobro vem, kaj se je dogajalo. Teh igralcev, ki so napisani v tistem vašem prirejenem skype pogovoru se ne spominjam, niti nisem zanje nikoli slišala na si6. Ravno tako NISEM imela NOBENIH informacij o stanju vojske katerega koli igralca, brez da bi do njih prišla po legalnih poteh (torej s skavtanjem).

Naj na tem mestu še povem, da sem natančno prebrala dotična skypa pogovora, in da res izgleda, kot da je šlo za izdajanje informacij s strani ingame moda, ne morem pa jasno določiti za kateri svet (ampak vsekakor ne za si6). Takšna dejanja s strani enega osebka v ekipi so zaskrbljujoča in mečejo slabo luč na vso ekipo. Resnično upam, da boste zadevo ustrezno raziskali in določeno/e osebo/e tudi ustrezno kaznovali.

mr. nooba pa vsekakor naprošam, da naj se pozanima o dejstvih in o vpletenih osebkih, preden začne s takimi obtožbami. Moja vest je čista, storila nisem nič narobe, a moje ime je sedaj umazano.


Tvoje ime ni umazano umazano je ime moderatorja!
Prirejeno? pa dej nehej srat še ti...drugače pa tvoje ime je blo umazano že na s4 in si ga sama umazala z spletkami v SHOP, samo nebi zj v tem!
Uglavnem nič ni prirejeno, tip ki mi je to dal tole ni zreziral in je vse resnica, in se nanaša na s6, bom pa ugotovil kaj pa kako je z temi imeni...

Pa tud ne glede na ker server se nanaša moderator ga je tukej usral po celi črti. to je dejstvo, in kaj bi imel js od tega? Blokiran sem bil 10 dni, se mi bo tistih 10dni vrnlo? ne bo, hočem samo pokazat kaj se dogaja in kako deluje naša podpora. Če ti tema ni ušeč je enostavno ne glej in ne komentiraj, to je moje mnenje. Kregal se ne bom z nikomer kr se ne mislm in mi pošteno dol visi...

Tukaj je resnica in samo resnica, če bi hotu lagat bi šel v politiki ali bi se prjavu za podporo na slovenski vojni plemen.

LP
 

DeletedUser

Guest
Hmm čudi me samo to, da pri rivckovem imenu zgoraj piše Brutesque spodaj ko pa piše pa T-Rex? Torej je ta slika bila slikana na svetu 4, ker je rivcek igral pod tem imenom ;)

In če se jaz prav spomnim je takrat bil EDINI ingame mod na s4 Motorka.
 
Last edited by a moderator:

mrshadow

Member
Reaction score
0
Vedno pride do spora zaradi tega, ker blokiramo nekoga ravno takrat ko ga nukate. Dajte malo premislite, da vsaki dan prileti na kakšnega igralca nekaj nukov, na žalost pa tudi mi vsak dan blokiramo igralce. Nimamo časa gledati na koga kaj leti, s kom ima kdo vojno, zato samo blokiramo če najdemo nepravilnosti. Ob slikah sem pa se pošteno nasmejal, hvala :))
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Na mene ni noben nuk letel, na njega je letelo 100nukov...ampak samo od mene, plus še od ostalih...
Ti pa sploh nimaš kej govort v tej temi ker igraš na s6 in imaš subjektivno mnenje o tem. In igralci ki so v podpori nebi smeli igrat na nobenem svetu ker potem pride do tega kar je prišlo...ste pa vsi v podpori kolegi tako da se sto procentno naredi kaksna usluga, kot je naprimer tisto kar sm prilimal...
 

Lostbandit12

New Member
Reaction score
0
Mr.noob ima prav jaz hočem glede tega premium nazaj.... ker je vse skup za en drek majo multi račune itd. Potem si pa blokiran za 7 dni po napaki... in še to neznajo prov napisat.... napiše da si blokiran za 5 dni v resnici si za 7... fantje... takole negre

tudi sam bom čez vikend pisal na innogames...
 

DeletedUser

Guest
Na mene ni noben nuk letel, na njega je letelo 100nukov...ampak samo od mene, plus še od ostalih...
Ti pa sploh nimaš kej govort v tej temi ker igraš na s6 in imaš subjektivno mnenje o tem. In igralci ki so v podpori nebi smeli igrat na nobenem svetu ker potem pride do tega kar je prišlo...ste pa vsi v podpori kolegi tako da se sto procentno naredi kaksna usluga, kot je naprimer tisto kar sm prilimal...

bravo pravkar si najbolj neumno izjavo napisal. Zakaj bi pa nekdo moderiral če nebi igral igre?, ing. modi niso plačani za svoje delo, edino kar dobijo je premium in tudi niso zaposleni pri inogames tako kot Motorka zato je nemogoče da bi za svoje delo dobivali plačo. Inogames majo popoln pregled nad vsem kar se je dogajalo na serverjih tako kot ima motorka in če je kje kakšen mod izkoristil svoje privilegije se bo to tudi vidlo.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Na mene ni noben nuk letel, na njega je letelo 100nukov...ampak samo od mene, plus še od ostalih...
Ti pa sploh nimaš kej govort v tej temi ker igraš na s6 in imaš subjektivno mnenje o tem. In igralci ki so v podpori nebi smeli igrat na nobenem svetu ker potem pride do tega kar je prišlo...ste pa vsi v podpori kolegi tako da se sto procentno naredi kaksna usluga, kot je naprimer tisto kar sm prilimal...
Nihče ti na tem forumu ne daje pravice, da odločaš kdo sme in kdo ne sme komentirati.

Velikokrat sem že ponovil, da podpora ne dela v prid nobenega plemena in še nikoli ni bilo dokazano drugače. Vsi člani ekipe smo zavezani k odgovornemu in poštenemu ravnanju, za kar prevzemamo vso odgovornost. Do danes še nisem prejel nobenega dokaza, ki bi nakazoval nekorektno delo moderatorjev.

Če bi vsakič menjali ekipo, ko bi nekdo pisal na sedež podjetja zaradi neutemeljenih obtožb, bi se ekipa vsake tri mesce menjala.

Tema ne pelje več nikamor in jo bom zato zaklenil. Glede posameznega primera zaklepa računa se obrni na podporo, glede delovanja ekipe pa lahko pišeš InnoGamesu. Na forumu ti žal več ne moremo pomagati.

Lep pozdrav,
Grobi
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
bivši moderator, ki je bil odgovoren za te stvari je že zdavnaj odletel, ko sem prvič odkril kaj počne. Na žalost so povsod barabe. Tisti, ki je objavil slike bo pa tudi banan, ker se je s tem okoriščal in tega ni spročil ekipi.
 
Status
Not open for further replies.
Top