Pritozba Sock of Death

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Torej na si9, sem bil neupraviceno banan.
Zanima me kako dopuscate, da mi kr nekdo stora po racunu.
Kajti jaz sem bil banan, pa nisem imel dostopa do racuna, zato mi resnicno ta logika negre.
vse dopustim, ne dopustim pa da se dela krivica, ta ban je absurd...

Kako lahko gre kdo na moj racun brez da o tem kaj vem pa mi ni jasno.
Kajti jaz nisem imel dostopa do racuna, modi pa ce grejo gor ne sveti nobena zelena luc.
Pri meni pa je tokrat bila na delu visja sila, enostavno ne dopustim da mi kdo stora po racunu.

Tukaj je dokaz, da je nekdo bil na racunu, med mojim ''pocitkom'':


[SPOIL]
sock-of-death.png
[/SPOIL]


Ce modi ''navijate'' za SPQR, recite bomo pobrisali racune, pa naj igrajo sami z sabo...
Proti sistemu se ne mores borit, enostavno nemores zmagat. Podobna primerjava kot da bi z starim ficotom, hotel prehitet ferrarija.
Enostavno negre, tako da se odlocite kaj bo. Brisat racune je najmanjsi problem....



lp, Sock of Death
 

DeletedUser

Guest
Ne vem kdo je bil online takrat ampak sigurno ni bil nobeden od ekipe. Jaz vidim, da si ob 10 zvečer ti bil na računu tako, da ne vem kaj je narobe.
 

DeletedUser

Guest
[NICK]grega94[/NICK] oziroma Sock of Death

...zdaj si me pa povsem zbegal... :)
sem bil prepričan, da ima Quit! (vsaj) več osvojenih moderatorjev :D
...zgleda, da vas Calimero in SPQR "raztura~jo" na vseh področjih... :D
(šala, šala, ... šala ~ moram prav zapisati, da me ne bi še kdo razumel, da mislim (povsem :D) resno)

...sicer pa glede Tvoje pritožbe...
če imaš že (znova) dostop do računa,
slika "zadnjih prijav" oziroma kakšna "anomalija" v prijavah,
lahko da nek dokaz oziroma utemeljen sum neupravičenega vstopanja v račun
PS
...do nedavnega je ta (Tvoj) račun bil trial (dual) ~ ne vem pa, če je še...
zgornja slika zgolj dokazuje, da je bil nekdo (od teh) prijavljen na (Tvojem) računu
oziroma da je tako kazalo prijatelju (Tvojega) računa
 

DeletedUser

Guest
[NICK]grega94[/NICK] oziroma Sock of Death

...zdaj si me pa povsem zbegal... :)
sem bil prepričan, da ima Quit! (vsaj) več osvojenih moderatorjev :D
...zgleda, da vas Calimero in SPQR "raztura~jo" na vseh področjih... :D
(šala, šala, ... šala ~ moram prav zapisati, da me ne bi še kdo razumel, da mislim (povsem :D) resno)

...sicer pa glede Tvoje pritožbe...
če imaš že (znova) dostop do računa,
slika "zadnjih prijav" oziroma kakšna "anomalija" v prijavah,
lahko da nek dokaz oziroma utemeljen sum neupravičenega vstopanja v račun
PS
...do nedavnega je ta (Tvoj) račun bil trial (dual) ~ ne vem pa, če je še...
zgornja slika zgolj dokazuje, da je bil nekdo (od teh) prijavljen na (Tvojem) računu
oziroma da je tako kazalo prijatelju (Tvojega) računa

Ko je račun blokiran nimaš dostopa gor ne?
 

DeletedUser

Guest
Če si bannan, naj nebi bil zelen, če je račun dual ali trial sploh ni vazno.Razen ce se admini setajo po racunu?

Sem pa tut opazo da nevede dodajajo neka cudna nova pravila o coplayih itd, ki jih noben drug server ne pozna..Pravi čapci tile naši ing admini oz kdorkoli ze misli da lahko prireja pravila.
 

DeletedUser

Guest
Če si bannan, naj nebi bil zelen, če je račun dual ali trial sploh ni vazno.Razen ce se admini setajo po racunu?

Sem pa tut opazo da nevede dodajajo neka cudna nova pravila o coplayih itd, ki jih noben drug server ne pozna..Pravi čapci tile naši ing admini oz kdorkoli ze misli da lahko prireja pravila.

Poglej takrat je bil gor grega tako, da ni bilo nič narobe. Sem pogledal logine ;) Kar pa se tiče pravil kolikor jaz vem se jih lahko spreminja kakor se jih hoče tudi, če se igralcev ne obvesti. Ampak kolikor vem jaz ste bili vsi obveščeni.
 

DeletedUser

Guest
nezastopm kaj se sedaj dogaja in tudi nevem zakaj je bannan ce mi lahko kdo napise -.- ker je nekdo bil na njegovem racuno ali kaj? ne razumem.
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Banan je zaradi tega ker co-play računi naj nebi smeli biti čuvani.
On pa je čuval noobx če se ne motim.

Glede njegovega računa pa se gre ker je njegov soplemenjak videl zeleno lučko pri Sock-u med časom ko je bil banan in bi po mnenju Gregorja bil v tem času nekdo drug gor na bananem računu.
 

DeletedUser

Guest
Moj racun je bil banan nekje, ob 20:45 ...
Ne razumem kako mi je gorela zelena luc ob 22:00 ce sem bil banan, jaz nisem mogel it gor...

Tu ni niti najmanjse logike.



lp
 

DeletedUser

Guest
Tu pa so logini:

12.06.12 20:26 46.150.62.104 - Takrat sem bil banan.
12.06.12 23:55 46.150.62.104 - Tu pa sem bil odbanan.

Ob 22h nisem imel dostopa do racuna... Loginov med tema 2ma pa ni bilo, tako da je nekdo bil na mojem racunu.
 

DeletedUser

Guest
Sock of Death dne 12.06. ob 21:59 46.150.62.104 banned

Torej kaj bi naj to bilo?
 

DeletedUser

Guest
Banan je zaradi tega ker co-play računi naj nebi smeli biti čuvani.
On pa je čuval noobx če se ne motim.

Glede njegovega računa pa se gre ker je njegov soplemenjak videl zeleno lučko pri Sock-u med časom ko je bil banan in bi po mnenju Gregorja bil v tem času nekdo drug gor na bananem računu.

Kakor moderator navajaj točne podatke.
Socka ne smejo bannati, če je čuval drug račun. Račun od Socka je bil čuvan zato je Sock prejel ban. Kdaj je bil čuvan ne igra vloge.
Noobx in njegov ban je pa druga zgodba...

Sicer za to pravilo se ve že od s1 dalje.


Lp M.
 

DeletedUser

Guest
Sock of Death dne 12.06. ob 21:59 46.150.62.104 banned

Torej kaj bi naj to bilo?


Smesen si, vceraj ob 21:30 natancno ob 21:36 sem se menil z waffenstafen, da sem banan... Kako bi pol lahko bil banan komaj ob 22h, pa ja nisem jasnoviden,
Da bi vedo, da bom eno uro kasneje banan... Nevem kaka vam je logika med modi, vendar jaz sem bil za par ur oskodovan, ker nisem mogel farmat.



lp
 

DeletedUser

Guest
Ne govorim, da smo te takrat banali govorim samo, da si se prijavil takrat in si bil zato zelen pri tvojem soplemenjaku.
 

DeletedUser

Guest
[12.6.2012 20:53:33] Grega - Sock of Death: Evo, pa se poslavljam za teden dni
[12.6.2012 20:53:53] lukapreloznik: (worry)
[12.6.2012 20:54:04] Bezzi | Highflyer: :O
[12.6.2012 20:54:06] Bezzi | Highflyer: kam pa kam
[12.6.2012 20:54:10] Grega - Sock of Death: ban sem fasal
[12.6.2012 20:54:11] Nexcko (xxxsniperxxx): kam gres
[12.6.2012 20:54:14] Grega - Sock of Death: zaradi sitanja
[12.6.2012 20:54:17] Nexcko (xxxsniperxxx): lol
[12.6.2012 20:54:19] lukapreloznik: :D


Poglej, cas kdaj sem ban dobo...



lp
 

DeletedUser

Guest
Dobro jaz vem kdaj si ti bil banan ampak jaz ti govorim, da nihče ni bil takrat na tvojem računu kot ti sam. Ker kolikor vidim je screenshot bil narejen ob 22. uri in ti si se ob 21.59 prijavil na račun, zato pa je svetila zelena pika.
 

DeletedUser

Guest
Ajde ti dam prav, pol pa mi povej kako je bila vzeta vas od noobx, med banom. Kolko vem bi morale le cete obiskat vas.
Ne pa je zavzet, ker bi se zlahka branilo... Ves kaj ti recem, Pojdite v K.... Ker je brezveze vse skup...



lp, Sock
 
Status
Not open for further replies.
Top