Privilegiji posameznikov

DeletedUser

Guest
Pozdrav,

izkoristil bom možnost menjav mnenj in občutkov preko foruma.
Upam, da kdorkoli od vodij ne bo jezen in bo zadevo obravnaval z največjo možno profesionalnostjo.

Sem igralec TW zadnjih 6 let. Prej sem igral na angleških serverjih. Odkar sem začel igrati, ne glede na server,
sem kupoval premium točke, kar pomeni, da moje igranje nekomu koristi in v obratnem smislu to pomeni,
da za moje plačilo, mi mora nekdo nuditi storitev na nivoju.

Glede staff ekipe VP nimam nič, vse je v najlepšem redu, dokler ne pride do komplikacij,
kot je tale spodnja, ki jo bom opisal.

Prijavil sem osebo, ki je po mojih informacijah igrala dva računa VP, kar je v nasprotju s pravili VP.
Oseba je imela in še vedno ima UI: cuca ter kopitar12.
Ko sem jo obvestil, da sem zadevo prijavil pristojnim, je oseba dala račun kopitar12 na brisanje, admini,
kljub temu, da sem se dvakrat obrnil na njih in za to imam dokaz, niso ukrepali v skladu s pravili - ban!

Srčno upam, da ste se zmotili in nehote zadevo spregledali.

Prav tako, glede na to, da na odgovor ekipe in ukrep čakam dobre 3 tedne, tukaj jasno pred vsemi povem,
da v slučaju, da admin ekipa ne ukrepa in deluje pošteno do vseh igralcih, bom zadevo sprožil nekam drugam.
Se je že zgodilo, da mi je InnoGames vračal vplačan denar za premium točke.
Fantje, če so pravila, veljajo za vse.


Hvala za odgovor in pozornost.

Lep pozdrav, seprah
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Pozdravljeni seprah,
V večini primerov prijaviteljem ne posredujemo informacij o rezultatih preiskave in kaznih,
saj bi to lahko komu prineslo taktično/strateško prednot, tega tudi ne počnemo, kadar bi bili lahko s tem ogroženi osebni podatki kakšnega igralca.
Vaš ticket je bil zaprt takoj po zaključku obravnave, verjetno ste pričakovali rezultate preiskave, vendar tega kot sem napisal v večini primeru ne izdamo.
Za napačen vtis glede tega se vam opravičujem.
Vaše prijave nisem obravnaval sam, vendar bom povprašal tistega moderatorja, ki je stvar preverjal in šel skozi tudi sam.
Če imate še vedno kaj obremenjujočega, vas prosimo, da to posredujete na podporo, saj goljufe sovražimo bolj kot Vi.
 

DeletedUser

Guest
Pozdrav,

ali zgoraj napisano in dva naloga za isti primer res ne zadostujejo?

Da demantiram: nikjer nisem navedel, da hočem rezultate preiskave po ne vem kaki poti. Rad bi le, da se dosledno upošteva
pravilnik VP.
Uredništvu, če obstaja sum kakršnekoli nepravilnosti z moje strani, morebiti tudi natolecevanja, lahko posredujem pogovor, vendar bo žal
to poleno pod noge meni, saj kopitar12 ne obstaja več in jaz ne smem posredovati pogovora brez njegovega dovoljenja.

Motorka, glede na to, da si na drugih svetovih ubral hvalevredne zasluge, saj si se lotil "čiščenja" takih parazitov, bi tukaj pričakoval enako,
saj je le tako pošteno do vseh igralcev.

Naj še opozorim: forum bere večina igralcev VP, zato prenepotrebno zavlačevanje z izvršbo pravilnika vp res lahko vpliva na igro na svetu 8.

Lahko noč in hvala za pozornost in odgovor,

seprah
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Mene zanima ali imate kakšen kriterij po katerem kaznujete igralce? npr za neprimerna imena vasic kaksno kazen bi dobl itd..
 
Top