Prošnja za prejem vabila za vstop v pleme SPQR

DeletedUser

Guest
Pa si preberite:

[SPOIL]§7 Objava zasebnih pogovorov
Prepovedano je objaviti zasebne pogovore z moderatorji ali administratorji brez predhodnega dogovora in njihovega dovoljenja, četudi bi pri tem odstranili ime moderatorja ali administratorja. Neupoštevanje tega pravila in objava pogovorov bo kaznovana z opominom in, v primeru ponovitve, celo z izključitvijo.
Objavljanje necenzuriranih sporočil iz igre je prav tako prepovedano.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Upam da 77 ne pomeni letnice rojstava pa brez zamere če koga užalim. :p
 

DeletedUser

Guest
Spodaj podpisani LUKA77, stanujoč nekje na sredini celine K55, naprošam vodstvo plemena SPQR za prejem vabila za vstop v pleme SPQR.

hhaha smešn tip :) menda ni pisal pisma pahorju :confused:

Vabilo bi resnično rad prejel, da ga lahko tudi uradno zavrnem. To se moje sanje, kajti ostale so se mi že uresničile.

ni kaj..lepe sanje...to ti je pravi cilj...vabilo dobit in ga zavrnt.
CAR R.I.P.
 

DeletedUser

Guest
He. Luka77 se je s tem vabilom malo pohecal. Ni to pravo vabilo. V poročilih pa je prikazano kako je znooblau igralca iz SPQR in kako se je obranil ne vem kolk napadov iz tega plemena. Jaz sem tut dubu to "vabilo" na zs v igri!

Lp
 

DeletedUser

Guest
He. Luka77 se je s tem vabilom malo pohecal. Ni to pravo vabilo. V poročilih pa je prikazano kako je znooblau igralca iz SPQR in kako se je obranil ne vem kolk napadov iz tega plemena. Jaz sem tut dubu to "vabilo" na zs v igri!

Lp

mislim da je to vsem, ki so prebrali sporočilo jasno. Drugače pa mu treba priznat, da je izviren in duhovit.
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
poglejte spostovani borci ko smo pokali po vasi heroja luka77 neglede na nase izgube smo pokazali,da nas nebo nihče imel za norca.Zahvala vodstvu TEAM plemena,da je tako pridno posiljal okrepitve,da je sedaj celo pleme bolj ko ne brez obrambe in nam naredil veliko uslugo,da bomo z lahkoto noblali ostale njihove vasi.Vidim,da niso dorasli igri,da posiljajo okrepitve, ko je zid pod deset lp:)
 

ciko1

Member
Reaction score
0
poglejte spostovani borci ko smo pokali po vasi heroja luka77 neglede na nase izgube smo pokazali,da nas nebo nihče imel za norca.Zahvala vodstvu TEAM plemena,da je tako pridno posiljal okrepitve,da je sedaj celo pleme bolj ko ne brez obrambe in nam naredil veliko uslugo,da bomo z lahkoto noblali ostale njihove vasi.Vidim,da niso dorasli igri,da posiljajo okrepitve, ko je zid pod deset lp:)

je pa sramotno za SPQR ki ima 3.700.000 točk, da ne more uničit vasice od 7.000 točk
 

calimero

Banned
Reaction score
0
vidim,ciko da ste se skrili za SHOP tudi to nam pase,da dozivite se eno ucno lekcijo podobno tako, ko jo zdaj dobiva ninja:p

Isčemo igralce za sčit,da bodo mene in sanzesa branili

[mod=Flaniger]Double posti niso ne dovoljeni, še manj pa zaželjeni[/mod]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Isčemo igralce za sčit,da bodo mene in sanzesa branili

hahahahaha. A misliš na kakšne zveste basherje ali pa prave člane ki bi sebe dali za živi ščit ala SHOP verzija :p... VSE ZA VODJE LOL hahahaha
 
Top