Odgovorjeno prošnje

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima kaj mi daje tam med poročili obvestila o Odprte prošnje. Nikakor mi ni jasno kaj naj bi bilo to??
 
Last edited by a moderator:

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Mani tudi nekaj časa sem se trudil razvozlati a ni šlo povej s pušticami kako gre postopek da do ke prideš....
 

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima kaj mi daje tam med poročili obvestila o Odprte prošnje. Nikakor mi ni jasno kaj naj bi bilo to??

to so prošnje za sprejem v pleme, igralci, ki bi radi invite. Odkrito povedano je ta funkcija bedarija še posebaj ker ni mogoče nikakor nastavit da ti nebi med poročila tega sranja not metalo.
 

DeletedUser

Guest
se samo delno strinjam..ker sem mal gledal te prošnje in jih primerjal z igralci ki so tam napisan pod prijavo v pleme..pa neki se pokriva časovno ..nekaj pa ne..očitno ni to vse
 

DeletedUser

Guest
se samo delno strinjam..ker sem mal gledal te prošnje in jih primerjal z igralci ki so tam napisan pod prijavo v pleme..pa neki se pokriva časovno ..nekaj pa ne..očitno ni to vse

vsak dan ko se prijaviš ti vrže ven to, dokler ne zavrneš ali sprejmeš vseh. Kolikor vem je to to, če še pa bi naj kaj drugega bilo poleg tega pa nevem.
 
Top