Odgovorjeno Problemi z iPhone in Adroid

DeletedUser

Guest
Motorka je objavil nadgradnjo igre na 8.3 ali nekaj podobnega in med spremembami navedel
- Če dostopate do mobilne verzije Vojne plemen z iPhone ali Androidom, boste preusmerjeni na stran z našimi mobilnimi aplikacijami

Torej vprašanje: Kaj pa naj z androidom počnemo na iTunes App Store?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ker preprosto ni nikjer ustrezne teme, bom napisal sem. Pa naj f.-mod presodi ali gre za spam ali ne...

Zadnje opozorilo pred banom.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Dajte nas še zadnjih 15 rednih uporabnikov banat pol pa mejte forum...
Še forum mod-novinca nočta več pisat...ju lahko banate.
Že karta je tk ko ena ''skodelica'' kornfleksa, zdej nas boste pa še vse iz foruma pometat.
Kr neki...
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Še forum mod-novinca nočta več pisat...ju lahko banate.

Nevem od kje ti ta novica, toda niti malo ni resnična, tako da se vzdrži takšnih komentarjev.

Da pa se navežem na vprašanje L0K0ta, enkrat si že dobil odgovor, nevem kje sedaj ponovno iščeš odgovor. Očitno še stvari niso kompletno dodelane glede Android različice.

Android App Beta verzija tole je zaenkrat zunaj. Ne morete pa se log-inat z vasimi računi oz. vam se svetujem, da niti ne probajte. Deluje samo na beta.tribalwars.net

Vglavnem, še je v zgodnji fazi izdelovanja. Ko izide, pa boste morali še čakat, da slovenski community prevede celotno zadevo in jo potem objavi.

LP,
Sas..

Zadeva je prevedena, toda očitno se še je nekje nekaj zataknilo, več ti lahko sam CoM pove.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Dajte nas še zadnjih 15 rednih uporabnikov banat pol pa mejte forum...
Še forum mod-novinca nočta več pisat...ju lahko banate.
Že karta je tk ko ena ''skodelica'' kornfleksa, zdej nas boste pa še vse iz foruma pometat.
Kr neki...

Prej, ko sem napisal, da je zadnje opozorilo pred banom sem mislil, da je napisal nekaj drugega. Ni važno. Nič ni narobe z napisanim. :D
 
Top