program

DeletedUser

Guest
hvala ker ste mi povedali za ta program in mi super deluje.

klikneš na rdečo piko ko odpreš program, potem pa ti začne snemat ko želiš končati snemanje pa klikneš stop (kvadrat) poten pa se prikaže novo okno in potem izbereš mapo v katero bi rad shranil posnetek in potem pa daš poznetku ime (to je tam kjer ti piše *avi ali nekaj podobnega ) in klikneš shrani.
 

DeletedUser

Guest
samo tega ne vem kako snemaš zvok ki prihaja iz zvočnikov
 

DeletedUser

Guest
zdaj pa iščem še program za ponarejanje in popravljanje slik. a kdo ve na kateri spletni strani dobim kakšnega dobrega zastonj.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Hm, za slike imaš photoshop ali pa kar slikarja uporabiš(vem, da je čudno, vendar če si začetnik in imaš čas, gre...)

Glede zastonj, vsekakor lahko dobiš za npr. photoshop kako trial verzijo, ki deluje nekaj časa... Če pa boš potreboval program še naprej, pa... Hm... Obstajaja naprimer google, in tam lahko vpišeš "serial key za željen program" - rezultati so šokantni, kaj vse najdeš na netu. - če tega dela ne razumeš, ne sprašuj. Pač namig.
 

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima kako dodaš zvok?
Nisem še probal dodajati zvok ampak če nekdo pove kako se videu doda zvok prosim...

(en video pač delam:) )
 

DeletedUser

Guest
Uporabi Audacity 1.3 Unicode. Ima zelo dobro grafiko in mehanizm.
 

DeletedUser

Guest
Audacity je samo za urejanje zvočnih posnetkov. Če želiš dodati zvok k videu, pač video importiraj v, recimo da bo zadoščal Windows Movie Maker, in če si na WIndows 7, preprosto klikneš na dodaj glasbo, malo porihtaš in ustvariš video. Malo na šalabajzersko povedano....
 
Top