.Q. vs KOH ali vojna največjih razsežnosti na s1 (haha)

gx15

Member
Reaction score
1
Sorry ampak bili ste pleme izdajalcev in največjih prebežnikov, kaj več kot "dirigiranje" si ne zaslužite, lahko ste bili samo hvaležni ker vam je KOH dopuščal tako dolgo to vašo aroganco ;)

kar ignorirajta me :mad:
survive if u can and fight for better tommorow is better then die for nothing...
Tudi če so bežali so še zmeraj izkasali pogum, večjega kto ostali plemeni
 

DeletedUser

Guest
kar ignorirajta me :mad:
survive if u can and fight for better tommorow is better then die for nothing...
Tudi če so bežali so še zmeraj izkasali pogum, večjega kto ostali plemeni


PO tvojem mnenju je bil to pogum. Z mojega zornega kota še zadnji nož v hrbet ;)

Tudi jaz ti želim lep dan in nadaljne igranje!


Saj se bova verjetno še srečala, sem slišal, da TMP-ju primanjkuje aktivnih računov pa vam podarjajo račune.

Tako, da do naslednjega snidenja ;), Srečno!
[mod=Grobi]Združena prispevka. Zaporedno pisanje je proti pravilom foruma. Naslednjič uredi svoj prispevek (
edit.gif
)
Tokrat samo opozorilo.[/mod]
 

DeletedUser

Guest
Salah kaj je za vas poraz, je za druge lahko zmaga. Glede aktivnih računov pa je pač tako da vsi nimamo na pretek časa, saj mamo kaj bolj pomenbnega v rl za delat.
 

DeletedUser

Guest
Ma daj na obisku bodi raje tiho in ne žali, ti se še od maminega krila (da ne rečem še od česa drugega) nisi odlepil pa si še najbolj glasen..
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
no no, tako daleč pa res ni treba it. Kaj takega se z vojsko ing. zmenita ;) Vsak ma drugačno razmišljanje, tako majo tudi KOHovci drugačno razmišljanje glede te vojne kot mi [NICK]na obisku[/NICK].
 

na obisku

Member
Reaction score
0
Ma daj na obisku bodi raje tiho in ne žali, ti se še od maminega krila (da ne rečem še od česa drugega) nisi odlepil pa si še najbolj glasen..

preizkušam Salaha če bo spet "stisnil" nič drugega.
salah, lepo te prosim, vsaj poskusi me užaliti ne pa da svoj življenjepis citiraš...

[NICK]ubijalec124[/NICK] se opravičujem, ampak rad se posmehujem otrokom(Salah ne po letih, da nebo pomote)
 

DeletedUser

Guest
Mah dej škoda sploh debatirat s tabo, ti si itak bolj zrel od celega foruma tukaj, pa se ti še jajca niso spustila ;)

Lp
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Tribuno
008 - Licence to ban - A samo opozarjaš. Gadafi bi se te sramoval!
Drugače pa on topic;
pleme .Q. še vedno obstaja, CLICK, tako da kohovci, nič bit glasni, vojne še niste zmagali. Kaj pa če se vsi vaši večji zaradi pritiskov odločijo prestopiti v .Q.??? Potem boste v zagati. ;)
 

DeletedUser

Guest
Čeprav sem malo za cajtom hehe sedaj vidimo rezultat bitke nobenega iz .Q.
 

DeletedUser

Guest
Čeprav sem malo za cajtom hehe sedaj vidimo rezultat bitke nobenega iz .Q.

žal si pač še eden pametnjakovič, ki neve pomena .Q.jeve vojne napovedi KOHu. Medtem ko so vsa druga plemena na svetu lezla KOHu v rit in kot neumneži upali da bodo preživeli, sta se TMP in .Q. edina upala KOHu upret. Če bi imeli kaj pameti, bi se pridružili boju proti KOHu in si vsaj par vasi več pridobili, tako bi imeli veliko boljše možnosti preživet. Zdaj lahko pa samo čakajo na dan ko bo KOH prišel po njihove vasi, in jih bodo jemali kot za med.
 
Top