.Q. vs KOH ali vojna največjih razsežnosti na s1 (haha)

DeletedUser

Guest
Ubijalec, tebe bi pa clovek lazje nosil kot prenasal. Si ti sploh sposoben kaksnega normalnega reply odogovora (brez, da bi moral vsakega nadrt).

Hvala lepa za odgovor in lep pozdrav, Davci

davci nevem kje ti vidiš kake klicaje v mojih postih....

@XmigX in Natalija lepo da stopita tako nizko da žalita človeka na osebni ravni, in povrhu še družino pove zelo veliko o vaju. Moje osebno življenje se nikogar tu ne tiče in še manj je kdorkoli tu upravičen žalit mojo družino!.

@TBONE še se nebo hitro zgodilo

@Salah ad-Din

Side 1:
Tribes: .Q.
Side 2:
Tribes: KOH

Timeframe: Last 24 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 1
Side 2: 10
Difference: 9

chart
 
Last edited by a moderator:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Trenutno ste malo zašli iz teme in želim, da se vrnete k začetni debati, ker vaše izjave od odnosih v družinah niso primerne za tovrsten forum. In malo več medsebojnega spoštovanja nebi škodilo razvoju debate.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

Berem ta zunanji forum, sploh tebe ubijalec124 je zelo veliko slisat. Si imel pomanjkanje starsevske ljubezni v otrostvu, da tukaj isces pozornost? Si narcisoiden? Tvoji komentarji so poden, vidim pa da se ti pridruzuje tudi na obisku. Limata porocila igralcev, sama pa pocneta 3× vecje neumnosti. Se nikoli ne zamislita niti malo, da sta bedna do onemoglosti, smesna in zanimiva samo sebi. Ob vama se vsak normalen clovek mora zamisliti nad smiselnostja pacifizma.

Lep pozdrav, natalija



Tu ubijalec ne vidim nobenih žalitev o tvoji družini, zgolj vprašanja.
Kaj je mogoče, da se je ubijalec zmotil?? Vsekakor je treba to nekam zapisat :)
 

lordvoldemort

New Member
Reaction score
0
Ubijalec, tebe bi pa clovek lazje nosil kot prenasal. Si ti sploh sposoben kaksnega normalnega reply odogovora (brez, da bi moral vsakega nadrt).

Hvala lepa za odgovor in lep pozdrav, Davci

Davci pusti ga.Saj veš kak reče pregovor:

Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.
 

lordvoldemort

New Member
Reaction score
0
Trenutno ste malo zašli iz teme in želim, da se vrnete k začetni debati, ker vaše izjave od odnosih v družinah niso primerne za tovrsten forum. In malo več medsebojnega spoštovanja nebi škodilo razvoju debate.

Lep pozdrav,
Grobi

če nekoga užališ na tak način kot to dela ubijalec, še posebej pa osebo ženskega spola je normalno da ji njeni sočlani dajo podporo in jo ščitijo.In v tem ne vidim nobenega problema.
 

DeletedUser

Guest
LP!
Ne vem, zakaj se morate žaliti? In s tem merim na igralce vseh plemen, vpletenih v vojno..to je Vojna Plemen in ne španska limonada..sicer pa, do konca vojne je še daleč in meni osebno bi bilo žal, če bi se hitro končalo, navsezadnje je to zadnja vojna in jo izkoristimo do maksimuma;)

cvetke so na obeh straneh, sprijaznite se..in kot že milijonkrat premleto, pleme, ki napove vojno mora imeti več zavzetih vasic..šele čez par mesecev se bo pokazala dejanska slika..do takrat pa uspešno in zabavno igro!:)
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
LP!
Ne vem, zakaj se morate žaliti? In s tem merim na igralce vseh plemen, vpletenih v vojno..to je Vojna Plemen in ne španska limonada..sicer pa, do konca vojne je še daleč in meni osebno bi bilo žal, če bi se hitro končalo, navsezadnje je to zadnja vojna in jo izkoristimo do maksimuma;)

cvetke so na obeh straneh, sprijaznite se..in kot že milijonkrat premleto, pleme, ki napove vojno mora imeti več zavzetih vasic..šele čez par mesecev se bo pokazala dejanska slika..do takrat pa uspešno in zabavno igro!:)

Dejansko nekaj pametnega po dooooooooooooooolgem času. Zdaj pa bo ubijalec komentiral in vse pokvaril :)

EDIT: ups, tega zadnjega nisem mislil napisat :)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
če nekoga užališ na tak način kot to dela ubijalec, še posebej pa osebo ženskega spola je normalno da ji njeni sočlani dajo podporo in jo ščitijo.In v tem ne vidim nobenega problema.
Moderator foruma se bo ukvarjal z žalitvami. Jaz vas samo opozarjam, da se držite teme, ker vaši osebni obračuni ne spadaj v to temo. Če meniš, da je določen prispevek žaljiv/ni v skladu s pravili, ga lahko prijaviš (
report.gif
) in moderator bo prispevek preveril.


LP!
Ne vem, zakaj se morate žaliti? In s tem merim na igralce vseh plemen, vpletenih v vojno..to je Vojna Plemen in ne španska limonada..sicer pa, do konca vojne je še daleč in meni osebno bi bilo žal, če bi se hitro končalo, navsezadnje je to zadnja vojna in jo izkoristimo do maksimuma;)

cvetke so na obeh straneh, sprijaznite se..in kot že milijonkrat premleto, pleme, ki napove vojno mora imeti več zavzetih vasic..šele čez par mesecev se bo pokazala dejanska slika..do takrat pa uspešno in zabavno igro!:)
To si lahko vsi še 1x preberete.

Sedaj pa je že skrajni čas, da se vrnemo na rdečo nit te teme.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
In še nekaj kot zanimivost:

1. Več kot mesec dni vam ne dam, preden boste ponoblani oz. se boste predali.
2. Če vi vzamete eno vas KOH-u EVO MOJE GLAVE!! :)
Haha, nekdo je očitno ostal brez glave. :D:D To pa boli.

Pa ne zanimajo me razni izgovori, ampak:

vzamete eno vas KOH-u
S poudarkom na 1 (eno) vas.

[SPOIL]Side 1:
Tribes: .Q.
Side 2:
Tribes: KOH

Timeframe: Last 24 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 1
Side 2: 10
Difference: 9

chart
[/SPOIL]
"podcenjevanje je velika prednost za nasprotnika"
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ne mislim se izgovarjat ker nisem TMP ;), čestitam makkam, zdej si car, ko si to odkrli ;)
 

DeletedUser

Guest
Srečno pri vojni s KOH-om -potrebovali jo boste

Upam da boste zdržali vsaj mesec
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Po vsem tem kreganju človeka res zanima kdo bo na koncu dobo pa jedo sir ;)
 

DeletedUser

Guest
Skupaj nam je uspelo to, kar ni nikomur, pa nam ni bilo potrebno nikogar izsiljevat, postavlajt pogojev in narekovat kako naj igra...bili smo upurniki z razlogom!
 
Top