.Q. vs KOH ali vojna največjih razsežnosti na s1 (haha)

DeletedUser

Guest
meni se pa zdi lepo da je nekdo obudil to temo. kaj se sploh dogaja? naj nekdo kakšno statistiko posta ali kaj...
 

gx15

Member
Reaction score
1
Side 1:
Tribes: KOH
Side 2:
Tribes: .Q.

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 1,456
Side 2: 126
Difference: 1,330

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 12,713,109
Side 2: 1,130,157
Difference: 11,582,952

chart




Side 1:
Tribes: KOH
Side 2:
Tribes: .Q.

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 519
Side 2: 5
Difference: 514

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 4,417,851
Side 2: 44,122
Difference: 4,373,729

chart
 

DeletedUser

Guest
jaz sem pričakoval gladki zmago .Q. kaj češ chuck norris je pač an strani KOH-a :( :rolleyes:

haha zgleda da res:D ne vem kaj se dogaja na si1 ampak kaj je blo tem plemenu da so šli KOHu vojno napovedovat:D
 

DeletedUser

Guest
Prerokovano nam je bilo, da bomo vzdržali največ mesec dni, pa smo dobre tri, par majhnih igralcev, ki so imeli možnost svobodno odločati in napovedat vojno KOH.
 

gx15

Member
Reaction score
1
Prerokovano nam je bilo, da bomo vzdržali največ mesec dni, pa smo dobre tri, par majhnih igralcev, ki so imeli možnost svobodno odločati in napovedat vojno KOH.

jaz sem drugače navijal za vas ;) KOH-ovce naj se pa grejo solit da so vas takole napadli :mad: :D

p.s. kdo vam je to prerokoval, kakšna ciganka? da vem h komu grem po nasvete :D
 

DeletedUser

Guest
Prerokovano nam je bilo, da bomo vzdržali največ mesec dni, pa smo dobre tri, par majhnih igralcev, ki so imeli možnost svobodno odločati in napovedat vojno KOH.

ja več takih bi blo treba=)
 

DeletedUser

Guest
jaz sem drugače navijal za vas ;) KOH-ovce naj se pa grejo solit da so vas takole napadli :mad: :D

p.s. kdo vam je to prerokoval, kakšna ciganka? da vem h komu grem po nasvete :D

Salah ad-Din:

In še nekaj kot zanimivost:

1. Več kot mesec dni vam ne dam, preden boste ponoblani oz. se boste predali.
2. Če vi vzamete eno vas KOH-u EVO MOJE GLAVE!!
 

DeletedUser

Guest
Dobre tri mesece smo vzdržali proti bistveno močnejšemu nasprotniku, ja mikimuki če nas bi bilo več bi bila pesem verjetno drugačna!
 

DeletedUser

Guest
Saj ni toliko v pogumu in hrabrosti, več je v tem da smo razmišljali z svojo glavo.Nismo podlegli raznim pritiskom in postali lakaji nikomur in kar je najlepše sami smo se odločili za ta korak...
 

gx15

Member
Reaction score
1
Saj ni toliko v pogumu in hrabrosti, več je v tem da smo razmišljali z svojo glavo.Nismo podlegli raznim pritiskom in postali lakaji nikomur in kar je najlepše sami smo se odločili za ta korak...

Verjemi kdor ni pogumen si tega nebi upal ampak bi si zatiskal oči in upal da ga bojo pustili pri miru.. pogumni bi se tiho borili, hrabri pa ste napovedali vojno, ki je bila nemogoča... ;)
 

DeletedUser

Guest
Dobre tri mesece smo vzdržali proti bistveno močnejšemu nasprotniku, ja mikimuki če nas bi bilo več bi bila pesem verjetno drugačna!



Čestitam .Q. ampak tisto kar sem jaz povedal ni bila nikakršna prerokba, zgolj prezirljive besede.

Bi bilo pa dobro, če bi ostali izvedeli, da gredo zasluge za ponoblane vasi s strani .Q.-ja, samo in samo Brus VVillisu. Je bil edini v .Q.-ju, ki je dejansko nekaj znal in bil vreden član, v nevrednemu plemenu. Ostali niste s prstom mignili.
Drugi niste omembe vredni, vsi zabadate v hrbet, vsi žalite in podcenjujete in praktično niste imeli pojma. Konec koncev je bilo kar dosti vasi za ponoblat.

Sedaj ko gledam, kaj delate na TMP računih (zavzemanje barbarov s 3000 točkami in nooblanje soigralcev) in pošiljanje nooblov v pol minute itd.
Ne vem za kaj se imate vi za važit.

Poraženi ste in niti ni pomembno ali je bilo to v treh mesecih ali enem. Bodite vsaj pošteni in zreli ter priznajte poraz ne pa nekaj nakladat..
 
Last edited by a moderator:

gx15

Member
Reaction score
1
Čestitam .Q. ampak tisto kar sem jaz povedal ni bila nikakršna prerokba, zgolj prezirljive besede.

Bi bilo pa dobro, če bi ostali izvedeli, da gredo zasluge za ponoblane vasi s strani .Q.-ja, samo in samo Brus VVillisu. Je bil edini v .Q.-ju, ki je dejansko nekaj znal in bil vreden član, v nevrednemu plemenu. Ostali niste s prstom mignili.
Drugi niste omembe vredni, vsi zabadate v hrbet, vsi žalite in podcenjujete in praktično niste imeli pojma. Konec koncev je bilo kar dosti vasi za ponoblat.

Sedaj ko gledam, kaj delate na TMP računih (zavzemanje barbarov s 3000 točkami in nooblanje soigralcev) in pošiljanje nooblov v pol minute itd.
Ne vem za kaj se imate vi za važit.

Poraženi ste in niti ni pomembno ali je bilo to v treh mesecih ali enem. Bodite vsaj pošteni in zreli ter priznajte poraz ne pa nekaj nakladat..

:eek: Poraz so priznali že v prvem postu če bi dobro prebral, ampak vsaj nekaj so naredili in se uprli, čeprav ni bilo velikega učinka, bolje se boriti za boljši jutri kot pa stati in gledati kot so to počeli ostali... lahko se pohvalijo ker so nekaj naredili... sedaj pa TMP ur my last hope :D
 

DeletedUser

Guest
Konec koncev je to samo igra, če je ne morem igrat kot mislim, da je prav oziroma, da mi bo nekdo iz drugega beri močnejšega plemena dirigiral kako naj igram, kaj lahko in kaj ne... ja hvala, potem je tu samo ena pot, takšna, ki smo jo izbrali v Q.
 

gx15

Member
Reaction score
1
Konec koncev je to samo igra, če je ne morem igrat kot mislim, da je prav oziroma, da mi bo nekdo iz drugega beri močnejšega plemena dirigiral kako naj igram, kaj lahko in kaj ne... ja hvala, potem je tu samo ena pot, takšna, ki smo jo izbrali v Q.

in naredili ste pravo stvar, kaj je point igre, če pomagaš plemenu ki te bo na koncu iztrebil da bodo zmagali, naredili ste rpav in se jim uprli še pred tem...
 

DeletedUser

Guest
Konec koncev je to samo igra, če je ne morem igrat kot mislim, da je prav oziroma, da mi bo nekdo iz drugega beri močnejšega plemena dirigiral kako naj igram, kaj lahko in kaj ne... ja hvala, potem je tu samo ena pot, takšna, ki smo jo izbrali v Q.



Sorry ampak bili ste pleme izdajalcev in največjih prebežnikov, kaj več kot "dirigiranje" si ne zaslužite, lahko ste bili samo hvaležni ker vam je KOH dopuščal tako dolgo to vašo aroganco ;)
 

DeletedUser

Guest
Čestitam .Q. ampak tisto kar sem jaz povedal ni bila nikakršna prerokba, zgolj prezirljive besede.

Bi bilo pa dobro, če bi ostali izvedeli, da gredo zasluge za ponoblane vasi s strani .Q.-ja, samo in samo Brus VVillisu. Je bil edini v .Q.-ju, ki je dejansko nekaj znal in bil vreden član, v nevrednemu plemenu. Ostali niste s prstom mignili.
Drugi niste omembe vredni, vsi zabadate v hrbet, vsi žalite in podcenjujete in praktično niste imeli pojma. Konec koncev je bilo kar dosti vasi za ponoblat.

Sedaj ko gledam, kaj delate na TMP računih (zavzemanje barbarov s 3000 točkami in nooblanje soigralcev) in pošiljanje nooblov v pol minute itd.
Ne vem za kaj se imate vi za važit.

Poraženi ste in niti ni pomembno ali je bilo to v treh mesecih ali enem. Bodite vsaj pošteni in zreli ter priznajte poraz ne pa nekaj nakladat..

Aha ni trajalo dolgo, ko mački stopiš na rep cvili in globokoumni komentarji že padajo!
 

DeletedUser

Guest
Meni že nisi stopil na rep, sem na strani zmagovalnega plemena, ti pa na strani poražencev ;)
 
Top