Robert Kranjec

DeletedUser

Guest
Vse čestitke Robertu Kranjcu,ki je v soboto postal Svetovni prvak v smučarskih poletih!Prav tako pa vse čestitke naši reprezentacni,ki so danes na čelu z Robijem osvojili bron.
 

DeletedUser

Guest
Itak!

Sem velik ljubitelj smučarskih skokov, posebej poletov in ta vikend je bil nepozaben! :D
 

DeletedUser

Guest
HeH.. naši so najboljši :)

samo zadnič je bil padec kr hud ;S
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Verjamem, da bi bila naša uvrstitev še boljša če bi nastopal Prevc. Vsekakor pa vse čestitke Jerneju Damjanu, Juriju Tepešu, Juretu Šinkovecu in seveda Robiju Kranjecu na čelu za te prelepe dosežke. Prevcu pa želim čimprejšnje orkevanje!
 

DeletedUser

Guest
Verjamem, da bi bila naša uvrstitev še boljša če bi nastopal Prevc. Vsekakor pa vse čestitke Jerneju Damjanu, Juriju Tepešu, Juretu Šinkovecu in seveda Robiju Kranjecu na čelu za te prelepe dosežke. Prevcu pa želim čimprejšnje orkevanje!

Seveda. Naj bo Prevc nared čimprej, najkasneje do Planice. Sicer sem na začetku malce "cvikal" za Damjana, ampak je opravil dva "lepa" poleta, tako, da je bilo to svetovno prvenstvo odlično za Slovenijo!
 

DeletedUser

Guest
Seveda. Naj bo Prevc nared čimprej, najkasneje do Planice. Sicer sem na začetku malce "cvikal" za Damjana, ampak je opravil dva "lepa" poleta, tako, da je bilo to svetovno prvenstvo odlično za Slovenijo!

Njegov nastop v planici je pod velikim vprašajem... Tako da to kar si napisal najkasneje do planice mislim da je bolj vrjetno da bo najhitreje do planice nazaj... Vrjetno pa je sezona zanj končana kar je po eni strani bolje saj se mu nasplača tvegati pri 19ih letih ko ima predsabo še ogromno sezon...
 

DeletedUser

Guest
Njegov nastop v planici je pod velikim vprašajem... Tako da to kar si napisal najkasneje do planice mislim da je bolj vrjetno da bo najhitreje do planice nazaj... Vrjetno pa je sezona zanj končana kar je po eni strani bolje saj se mu nasplača tvegati pri 19ih letih ko ima predsabo še ogromno sezon...

Szi "najkasneje do planice" sem mislil bolj, da če že mora biti nekaj časa odsoten naj bo vsaj za Planico nared. Je pa njegova poškodba nadležna. Najpomembnejše je seveda, da popolnoma okreva in ohrani formo do naslednje sezone. S takimi skoki bo lahko kaj kmalu nasledil Kranjca izvrsten pa je tudi na manjših objektih.
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
JAp vse čestitke Kranjcu in vsej slovenski ekipi res so se odrezali. PA tudi mladincem kjer smo dopbili tudi svetovnega prvaka in podprvaka.
 

DeletedUser

Guest
btw: da malo razširim to temo na še ostale skoke vam povem, da če boste kontinentalni pokal kaj spremljali, boste lahko opazli enega, ki je (trenutno) skupno na šestem mestu. no, to je moj tamali bruder.

sjebos. ;)
 

KrYPtOn

Member
Reaction score
0
btw: da malo razširim to temo na še ostale skoke vam povem, da če boste kontinentalni pokal kaj spremljali, boste lahko opazli enega, ki je (trenutno) skupno na šestem mestu. no, to je moj tamali bruder.

sjebos. ;)

Tvoj sin? Jaz sem tudi imel željo biti skakalec, tudi vsako tekmo sem gledal.. ampak nisem šel trenirat- imam pa dobro postavo za skakalca- močne noge, pa še kar suh sem.
 
Top