Rohan&SAT vs PD

DeletedUser

Guest
Lep pozdrav,ime mi je Jerkkk sem 1 izmed 'večjih glav' v imenu plemena PD(Pickin Dim) vas vse lepo pozdravljam!


Smo eno manjših plemen,zato pa prav tako dobri kot vsi ostali!To bi vam usem rad danes malo predstavil, začeli smo igrati januarja,1 mesec po začetku tega serverja, in skoraj od začetka se malo bojujemo z Rohan in njenimi nekdanjimi akademijami Rohan2 in Rohan3 ki sta razpadli,kar lepo pokaze na profesionalnost tega plemena.Rohan je nekaj časa začel vojno in se že nekaj časa neuspešno bojuje znami,tako bo tudi ostalo dokler bomo mi igrali resno...

Stvar je pa taka dejstvo je da je Rohan skor 4x večji po točkah od nas,ampak kljub temu so morali oni narediti zavezništvo z SAT,ti pa so nam prekinili NPP in zdaj ze napadajo naše igralce.Prav malo me je sram da se slovenska scena tako razvija 2 plemena ki sta 3-4x večja od PD sta se morala spravit na nas in nas poizkušata zrušit, povedati vam morem dokler bomo mi hoteli tako, iz te moke nebo kruha. Saj res je da smo majhni ampak strup je v majhnih stekleničkah!

To dokazuje tudi vodilno pleme S-E,ki jim jaz rečem kapo dol in le tako naprej!


To bi bilo vse,hotel sem samo pokazati in dokazati da je slovenska TW scena bolj slaba in preveč je igralcev ki podcenjujejo in se na ta račun kaj kmalu opečejo,tudi Rohan je ze to okusil,pa tudi SAT bo!Seveda to nevelja za vse, opravičujem se če sem koga stem uzalil!

Lep večer še naprej!

Jerkkk
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Jas, ki sem v alanski SAT vam povem, da se mi člani alainse trdno borimo proti vam.Vaša taktika ni unčikovita, zato vedno mi zmagamo.Če hočete kozorog65-ga uničiti vam ne bo uspelo!
 

DeletedUser

Guest
Jas, ki sem v alanski SAT vam povem, da se mi člani alainse trdno borimo proti vam.Vaša taktika ni unčikovita, zato vedno mi zmagamo.Če hočete kozorog65-ga uničiti vam ne bo uspelo!

am prvo se navadi pisat ker te nič ne razumem. Kaki SAT? Kot vidim si ti pri titanih in ti neveš kaka je naša taktika, tko da nevem kaj govoriš razen če imaš 2 accja.In pač NE sat ni dobr če bi biv bi mogli tako pleme kot je biv PD izbrisat v enem tednu in so rabli veliko veliko veliko veliko več časa kot bi morali pol ko smo nekateri nehali igrat šele potem so neki naredili al ševednu so LOW
 

DeletedUser

Guest
Ne se mi sam ti barca oglasat....najvecji pokvarjenc na svetu2....kasn clovk zapusti svoje pleme ki ga je ustvaru pa gre vodit s-e2 ter z sabo uzame 20 prvih clanov od c.f.t in jih z tem prakticno obsodi na propad.....pa res ne vem o kaksni ofenzivi ti govoris....odkar smo v vojni ste vi nam uzel 3 vasi mi pa vam 9.....stem da ste bli krilo najmocnejsega plemena na serverju pa da nas mate prakticno obkrozene na k54....glej ves kaj brez veze komentirat tvoje povste.....pisi ko bos naucu svoje clane da se ne napada z meci pa sulicami.....

ps: barca-4ever (Legend) LMAO
 

DeletedUser

Guest
ti barca al si glup al se delas glupga.....statistika ne laze 9-3 tko da tommy salami ni mogu zgubit par vasi....usak ki ma 5 min lahko pogleda v kaksnem polozaju smo na k54 tko da ni sramota ce majo fantje po eno vas na varnem obmocju....laznjivc poklet igralci ki so s tabo sli v s-e2 so takoj zatem napadal c.f.t pa lahko te je sram.....

ps: stidi se guzice kad obraza nemas

evo folk najdu sm razlog zakaj nas barca tok sovraz:


barca-4ever dne 24.03. ob 16:38
Malo bom očitno predaleč,ampak edina možnost za obstanek vašega in našega plemena je združitev!

Gremo dalje ali zamenjamo temo?


odgovor pa verjetno veste kasn je
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
uffff, s tole pa si ga verjetno "podrl" :D

Zdaj več ne bo komentiro na forumu. :)

ps: al pa če si ti to ponaredil? ;)
 

DeletedUser

Guest
hehehe nism mam celotni pogovor med nami....dopisoval smo si na s3.....
 

DeletedUser

Guest
hahaahahahahahahaha in zdi se mi da so to zadnji komentarji obupanega cloveka.....glede selitve sm ti pa ze reku da ni nc narobe ce majo eno vas na varnem v keri lahko delajo deff pa ga posiljajo dol....ker une vasi jim pa itak ne rabjo bit zavarovane

barca-4ever dne 28.03. ob 16:01
Lahko povabilo?

Folk to je poslv na svetu3 sam ne barca moj odgovor je biv NE z dvolicnezem noben noce met opravka
 

DeletedUser

Guest
Lahko tudi na forumu povem kakšen je bil moj načrt (žal ni uspel,ker je nesposobni Nergal takrat slučajno bil preveč samozavesten in odgovoril nepričkovano negativno)

In kako točno je nesposoben?
BTW:Barca predlagam da se odstraniš iz foruma za en čas,preden si še večjo sramoto nakoplješ.
 

DeletedUser

Guest
Pa sej jst stojim za svojimi besedami ne iscem izgovorov.....jst pa doxy sva ze zdavni dorekla kako pa kaj.....i kaj ti si mene mislu zdej osramotit z tem kar si nalimu......sej sploh nima vec smisla komentirat

Sam najvecji problem je da ce smo mi tok slabi,pa ce mene ne zanima gdo ma vojsko pa gdo ne....kako je pol mozno da ste nam uzel sam 3 vasi mi pa vam 9?.....kaj to pol pove o teb pa o tvojmu plemenu? Pa da se ne ponavljam z omenjanjem da ste bli krilo najmocnejsega plemena na serveru....pa kako ti sploh prihajas do vasi barca? tvoj OD je 80k pobite populacije,moj pa 900k a vasi mas pa pov mn....kaj iskoriscas svoje clane da ti pucajo al ne ne verjetno barbare zasedas ;) to bo tisto tapravo

ps: pazi se barca baje so barbari zacel delat bunkre
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Zalosno je da da pri 12ih vaseh se vedno moras prosit druge da ti pucajo.....glej sej nima veze cas bo pokazu svoje....pa te buce da ne zavzemate barbarov prodaji moku drugmu....zdej sm gledu na tw stats kaj ste uzemal zadne dni.....sam barbare pa tiste ki se komi prezivljajo jadnike
 

DeletedUser

Guest
barca zakaj si glasen tu? 12vasi maš pa od tega nisi nit 1ne zavzel od ROHAN.
 

DeletedUser

Guest
Ti si prvi zacev komentirat moje pleme....tko da si ti tisti ki provocira.....ce ste taki heroji kaj to pove : 5 ROHAN 5,33 Mio.
6 Legends Never Die 4,69 Mio.


Glej barca statistika govori zase......a ne vidis da se tvoji kementarji ne ujemajo....kako je mozno da ste za nami na napadalni lestvici ko pa mi sploh vojske nimamo ? ...... dej barca se na to odgovor pol ti pa ni vec treba.....rd bi slisu se en pametn komentar pa da zakljucim ta popovdan v kermu sm se nasmeju res od srca.....najvecja zahvala gre pa mojmu prijatlu barci kermu bom z veseljem spucu ksno vas ; ce me bo lepo prosu seveda
 

DeletedUser

Guest
Uf ok :) sam rohan je ševednu low sorry to je dejstvo :D ko boste znali poslat napade v isti sekundi se javte in da za majše pleme sesut ste rabli zaveznike da ste sploh kej nrdili je taka sramota da nevem kaj in kot sm jst vidu kake ste delali se takoj ve da boste tkoj zgubili vojno sz hordi
 

DeletedUser

Guest
Pred nami ste pa zato ker ste boxerske vrece ;) s tem se pa jst nebi hvalau.....in ze spet te postavlam pred dejstvo da ce smi mi uzel sam 55 al kokr kol ze povnih vasi ....kok ste jih pol vi uzel glede na to da smo na napadalni lestvici pred vami ;) .....tuki se neki ne ujema se ti ne zdi.....

Glej PD vi ste velik bolse pleme bli od L-N-D ;) kar je je.....sam zanima me kaj ste vi nam nardil.....kok vasi ste pobral od nas....napadl ste enga igralce ki je biv obkrozen z vami in je delu pretezno obrambno vojsko ki jo je posilju na fronto....nasa napadalna vojske je bla pa drugace obrnjena....in smo mogl posiljat napade po 20h da smo prsli do vasih vasi....v 20h mam pa jst ves kok obrambe v vasi.....glej boril ste se dobr nimam nc proti vam sam vojne z vami noben ni pricekovav zato ste bli v prednosti....in ce smo se mi z vami mocil si pa uzam 5 min pa poglej stanje na k54 pa kako smo mi obkrozeni z L-N-D pa da so nase vasi v neposredni blizini....bodte realni pa povejte kaj to pove o njih....plus da smo jim edini in najvecji sovrazniki dol
 

DeletedUser

Guest
No to bomo se vidl kok casa bomo na k54.....glej dejstva so dejstva.....ti se pa lahko zgovarjas v nedogled.....
 
Top