Rrk

rok05

New Member
Reaction score
0
vse na svetu 9 vabim v Rolls Royce Kingom (RRK) neomejeno na točke in vojsko

dobite veliko pravic in poljuben naziv
za vstop v ploeme kontaktirajte mene

LP rok05
 

DeletedUser

Guest
vse na svetu 9 vabim v Rolls Royce Kingom (RRK) neomejeno na točke in vojsko

dobite veliko pravic in poljuben naziv
za vstop v ploeme kontaktirajte mene

LP rok05

pametno, da ti prevedem kaj si zdaj ravno napisal:
Sem noob,vabim vse vohune in noobe na svetu 9 da pridejo v moje pleme, dobili boste možnost da rapustite moje pleme.
 

janci89

Member
Reaction score
0
vse na svetu 9 vabim v Rolls Royce Kingom (RRK) neomejeno na točke in vojsko

dobite veliko pravic in poljuben naziv
za vstop v ploeme kontaktirajte mene

LP rok05

svaka ti čast majster, to pa bo uspeh
 

rok05

New Member
Reaction score
0
je že, pa tut imam samo 3 diplomate/oz 3 igralci majo pravice diplomacije tko da tepčki (janci89, ubijalec124 in drugi) prhrante komentarje al pa napište kej bl pametenga
 

DeletedUser

Guest
je že, pa tut imam samo 3 diplomate/oz 3 igralci majo pravice diplomacije tko da tepčki (janci89, ubijalec124 in drugi) prhrante komentarje al pa napište kej bl pametenga

preberi si kaj sem ti napisal,ali gremo testirat?, pošljemo par napadov pa da vidimo kolko bo še jih v plemenu.
 

janci89

Member
Reaction score
0
dobro Klankon ni ga treba strašit, naj igra kakor zna in kakor misli da je prav..iz napak se pa bo že naučil
 

DeletedUser

Guest
dobro Klankon ni ga treba strašit, naj igra kakor zna in kakor misli da je prav..iz napak se pa bo že naučil

tudi res. Hotel sem mu prišparat tako napako, če pa noče poslušat bo se pač moral naučit na težji način.
 

miha.11

Member
Reaction score
0
vse na svetu 9 vabim v Rolls Royce Kingom (RRK) neomejeno na točke in vojsko

dobite veliko pravic in poljuben naziv
za vstop v ploeme kontaktirajte mene

LP rok05




Midva z jancijem prec prideva ane janci?Sam js bi mel vse pravice pa kje se vojska dela mi moraš povedat a boš?
 

rok05

New Member
Reaction score
0
lej, nehita mi pridigat o napakah ker sm jih na svetu 8 že tok naredu da je groza, če jih nebi delau bi imelo pleme zdej že 100.000 točk, ampak sm enmu kur** dau preveč pravic in je napovedu vojno z 10 najbolšimi plemeni na svetu in me je zaj*** u pm in mamo zdej smo dobrih 40.000 točk!!!

tko da hvala da hočeta pomagat ampak tlele delam samo reklamo za pleme, nočem pa da mi eni pridigajo ker mama jst zdele za silo kr fajn urejeno pleme in ne rabm nasvetov in drugega...

tko da hvala za "pomoč" ampak do nadaljnega... sej vesta

lp rok05
 

DeletedUser

Guest
rok05 ti samo ubijalca vprašaj, če te kaj zanima. Ti bo z veseljem dal kak "pameten" nasvet. On ve vse o vsemu!
 

DeletedUser

Guest
lej, nehita mi pridigat o napakah ker sm jih na svetu 8 že tok naredu da je groza, če jih nebi delau bi imelo pleme zdej že 100.000 točk, ampak sm enmu kur** dau preveč pravic in je napovedu vojno z 10 najbolšimi plemeni na svetu in me je zaj*** u pm in mamo zdej smo dobrih 40.000 točk!!!

tko da hvala da hočeta pomagat ampak tlele delam samo reklamo za pleme, nočem pa da mi eni pridigajo ker mama jst zdele za silo kr fajn urejeno pleme in ne rabm nasvetov in drugega...

tko da hvala za "pomoč" ampak do nadaljnega... sej vesta

lp rok05

ti že veš kaj ?
haha.
raje reči moderatorom da zbrišejo temo, da si neboš še večje sramote naredil ?
 
Top