S-E

Status
Not open for further replies.

bruno

Member
Reaction score
0
vsa plemena in njihova vodstva bi opzoril na dvoličnost :eek::mad: plemena SE na svetu 2. Ne držijo se nobenih dogovorov in kljub NNP ali kljub drugim vrstam zavezništva z njim prevzemajo svoje zaveznike. Vse njihove bodoče in sedanje zaveznike opozarjam na njihovo zahrptnost, ko vas ne bodo več rabil vas bodo kljub zavezništvu napadal :mad: so res prava sramota za pleme,katero je prevzelo ime SE
 

bruno

Member
Reaction score
0
Nakladaš, da le opravičuješ vaša dejanja. Z AI-PPZ smo bili zavzeniki z ostalimi ste imeli pa NNP pa ste jih vse po vrsti izigrali. Ker igrate pokvarjeno
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Kaj je bilo z AI-PPZ je druga zgodba v kateri ti neveš vseh podrobnosti, da bi lahko komentiral to zadevo. Očitno veliko članov AI-PPZ ni bilo všeč zadeve v plemenu in so se pridružili S-E.

No ker pa imam čas ti bom tudi razložil, zakaj je do tega prišlo.

Skupaj smo odšli v vojno s TD (ali nekaj podobnega...se ne spomnim več dobro) in ko smo jih premagali, ste jih vi dobrodušno sprejeli kot vaše uradno krilo. Kaplja čez rob pa je bilo zavzemanje barbarskih vasi (v velikem obsegu) v času vojne.
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
veste kaj?? AI-PPZ je propadel zaradi vas. Viste kršili vse razmerja med plemeni, zavzemali barbarske vasi, ker smo se zmenili za ta zakon, ad jih ne, viste nas poslali v vojno z vam!
 
Last edited:

bruno

Member
Reaction score
0
Bil sem v AI-PPZ, tako da dobro poznam vašo umazano igro "SE" tako da ne govori neumnosti, isto igrate tudi sedaj. Kot sem že napisal umazano in podlo. Za vse ste obtoževali nas iz AI-PPZ nato ste pa nas igralce AI-PPZ zahrptno napadli in dosegli da je pleme razpadlo.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Vem, da si bil v AI-PPZ (znam gledati twstats). Khm...še vedno ste vi zavzeli več barbarskih in bonus vasi kot mi (dosti več). Če se samo ozreš nazaj v preteklost na forum "rezervacije vasi" je bilo 3/4 vasi bonus ali barbarskih.

TD so pa postali vaše krilo, čeprav smo se večinoma mi borili. Sovražnike ste sprejeli v vašo zaščito in potem izrabili zavezništvo, da nismo morali napasti bivše TD-jevce.

bruno in mihibo5 dvomim, da sta imela pravice za "skriti forum" in prav tako dvomim, da sta se pogovarjala z legendo vse dokler je nehala igrati. Za razliko od vaju sem imel pravico za skriti forum in z legendo sem bil v stiku čez celotno igro.
 

bruno

Member
Reaction score
0
pa kaj nakladaš. Legenda še vedno igra čeprav ste jo vi-SE sesuli in je morala še enkrat od začetka. Zasedanje bonusnih vasi je bil za vas samo izgovor. Ko ste najbolj upili, da se ne zavzema bonusnih vasi in barbarskih vasi ste vi to najbolj vneto počeli. Poleg tega ste imeli še posebno taktiko, ko ste opazili da je kdo od AI-PPZ zavezl kako vas, ste mu jo nato prevzeli, z obrazložitvijo to je pač najlažje. Seveda da je AI-PPZ je naredil vse za vas, očistil je vas od vojakov, prevzel vas in ko je imela vas malo lojalnost ste vi "gospodje" prišli in bli "taglavni". Tako kot sem že napisal, igrali ste podlo in pokvarjeno in to še vedno počnete. Zato ponovno opozarjam vsa plemena naj se vas glede zavezništev in NNP na daleč izogibajo. Ker slej ko prej boste tudi vi žrtev "Herojev" SE
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Še vedno nisi pojasnil, zakaj sste sprejeli TD kot vaše uradno krilo. Drugače je pa bilo že od začetka znano, da bo naše zavezništvo trajalo samo doker bomo skupaj napadali TD.

V najnih pogovorih z legendo sva že 4 dni pred koncem vedela kakšen bo konec. Vsebino pogovoa ti ne bom razkril, ker to ostaja med nama. Je pa ves pogovor potekal v prijateljskem vzdušju. In očitno se kar nekaj članov ni strinjalo z vašo politiko (in so odšli v S-E).

Lp,
Grobi

PS: Ti sam si zavzel kar 4 vasi brez igralca.

EDIT: In ja....bral sem vaše forume, ker so vaši "pametni" člani se hoteli pridružiti plemenu S-E II in sem jim moral sittat račun.
 

bruno

Member
Reaction score
0
Pa tud če bi vse vasi zavzel to nima nobene veze s tem kar pravim. Če si že bral forum bi lahko prebral, da sem se vedno zavzemal da se barbarskih vasi ne zavzema. Bonusne vasi pa so za zavzet, zato so tudi bonusne ker imaš nekaj od njih. Ne vi "SE" ste vse to hotel samo zase. Kok ste pa pokvarjeni pa izhaja tud iz tvojega odgovora.
Pa še to,mislim da se ti s tvojo "funkcijo"sploh nebi smel opredeljevati. moral bi biti nevtralen. zdaj mi je jasno zakaj ste 1. ;)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Misliš na katero funkcijo? Da sem forum administrator? To nima nobene veze s igro. Nisem in-game moderator, če to namiguješ. Prav tako se z ostalimi člani ekipe ne pogovarjamo o dogajanju v igri ;). In lahko igram si2 brez zadržkov, ker skrbim samo in SAMO za forum. Če ti kaj ne paše pa lahko mirne volje pišeš CM-ju (Motorka) in mu obrazložiš zadeve. Ta bo seveda vse pregledal in ugotovil, da ni prišlo do nepravilnosti (v nasprotnem primeru bodo sankcije). Če še vedno ne boš zadovoljen in boš še vedno mislil, da ker sem v teamu da goljufam potem pa lahko pišeš InnoGames-u.

Kar se pa tiče, da sem v S-E II je pa zadeva, ki se tiče samo znotraj plemena S-E in S-E II (je treba par stvari urediti).

Lp,
Grobi
 

bruno

Member
Reaction score
0
no po mojem bi moral biti nevtralne ;) nebom se pa spuščal na tak nivo, kot ga predlagaš. Upam da boš pripomogel k temu da bo ta igra tudi drugim v zadovoljstvo
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Ne sedaj nehati pisati ;) . Tukaj sem, da zadeve malo zagrejem. Že dolgo ni bilo nobene zanimive teme na forumu in moja naloga je tudi, da ga probam oživeti forum. Zato tu pa tam napišem kakšen izzivalen prispevek :D.
 

bruno

Member
Reaction score
0
bom kar zaključil ;) mam pa predlog, da bi moralo biti pleme ki se ne drži NNP ali zavezništva kaznovano. Ne pa, da ima možnost v času NNP ali zvezništva možnost napadanja članov NNP ali zavezništva. Sam tok. Še vedno pa upam na to, da boš poskrbel za pošteno in fair igro ;)
 

DeletedUser

Guest
Men gre pa zelo na živce ko druga plemena dajejo neka plemena
pod zaveznike pa se sploh nisi dogovorili za zavezništvo..
In to je pa tud lahko vzrok tega..

bom kar zaključil ;) mam pa predlog, da bi moralo biti pleme ki se ne drži NNP ali zavezništva kaznovano. Ne pa, da ima možnost v času NNP ali zvezništva možnost napadanja članov NNP ali zavezništva. Sam tok. Še vedno pa upam na to, da boš poskrbel za pošteno in fair igro ;)
Zakaj bi bili že kaznovani? ker so jih napadli? Kaj pa če pleme prekine NNP al pa zavezništvo :S
Drugače je to vojna igra lahko se napadajo kolikor hočejo..
 

bruno

Member
Reaction score
0
daj preberi vse a ne. ne govorim o tem da neko pleme samo nekaj napiše, pišem o dejanskih NNP in zavezništvih. Normalno je, da ko se to prekine, da ni ovir za napade ni pa normalno da se napadaš ko si nekomu zaveznik ali si v NNP IN TO IZ POHLEPA KOT JE POHLEPNO pleme SE
 

DeletedUser

Guest
In zdej bi en naredu pleme bi dal vse pod zaveznike in me nebi smel nobedn napadat!
Potem nebi bil premagljiv.. In kaj S-E sploh krši... Dej mi naštej vsaj eno kršitev..
 

bruno

Member
Reaction score
0
In zdej bi en naredu pleme bi dal vse pod zaveznike in me nebi smel nobedn napadat!
Potem nebi bil premagljiv.. In kaj S-E sploh krši... Dej mi naštej vsaj eno kršitev..

zakaj govoriš kar nekaj brez veze, zavezništvo in NNP skleneta 2 ne more ga le en sam, tako kot sta za vojno potrebna dva a ne, čista logika ;). Drugače pa je SE najbolj nemoralno pleme na spletu. Kot sem že napisal za zmago bi prodal tudi svojo mamo, oz. izdal najboljšega prijatelja. SE Zagovarja najbolj niskotna nemoralna dejanja samo da bi zmagal, upam da ga bodo vsa plemena spregledala in da mu to nebo uspelo ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top