S proti J

calimero

Banned
Reaction score
0
calimero ne bo sveta5 igral ze tu je zgreseno 100ljudi v plemenu,racun je ze na brisanju,z moje strani bedarija
 

calimero

Banned
Reaction score
0
tu ne bo kvalitete,kdo bo vodil pleme z 100 ljudi 30 procentov izdajalcev naslednjih 30 procentov jih ne zna igrat to bo najslabsi svet do zdaj
 

DeletedUser

Guest
Zdaj jih je že 99. V glavnem se mi zdi pleme K-n-P fail, da večjega ni. Notri je 50% noobov, 25% izdajalcev, mogoče jih 5% zna igrat. Predvidevam pa, da bo to pleme zelo hitro razpadlo. Drugače pa je to res da imajo noobi veliko več možnosti kot na drugih svetovih. Ampak še zmeraj jih nimajo preveč.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ja vprasaj,kako bodo gradili cerkve to zna za ene biti velik problem,kdor nima izkusenj iz sveta1 bo hiter pogorel
 

DeletedUser

Guest
K-n-P je fail in mislm da ni notr tud enga dobrga igralca ker vsak dobr bi vedu da nemore bit tok članov...
ampak tud noobi morajo imet vesele :)
 

DeletedUser

Guest
to se mores pa z vodjami zment sej mislim ,da bodo uni k majo 50 tock letel
 

DeletedUser

Guest
Pomoje je 90% igralcev, ki nimajo izkušenj iz tujih serverjev ali iz s1 ali s3 torej ne vejo kaj sploh pomeni imeti cerkev(vojska in podobne zadeve). Zato pravim, da je to pleme mass recruit(kar so že dokazali), fail in da bo čez 2 tedna razpuščeno. Drugače pa je veliko plemen samo prekopiranih iz drugih svetov, ker se ljudje ne znajo spomnit novega imena. Imamo KOH, TMP, Karak, EoW... Edina razlika med ORIGINALNIMI in temi plemeni je, da so v teh plemenih noobi. TMP, KOH... so EDINSTVENI samo na enem svetu in to je s1.

EDIT: Ja pa saj ni fora koliko ima posameznik točk ampak je pomembna VOJSKA. Vidim, da vam nihče še ni tega povedal :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
rokometaš123 ti si začetnik ane ?
vsaj komentarje maš tako niso važne točke !!!
lahko da so glih začel igrat...kar pa nepomeni do so zanič
 

DeletedUser

Guest
calimero končno sem te najdel te morem pohvalit 36 točk maš napreduješ:D

hmm, nisi mi sporočil strani. Predvidevam zato, ker se me bojiš? :eek:

Ker pred 5 dnevi si še bil zelo pameten. Sedaj pa nič od tebe. Z "govorilnikom" ne prideš daleč.
 

DeletedUser

Guest
ne dark rider nisem zacetnik igram s1 makkam sm ti pisal kero stran bi ti ni bilo odgovora hmm,.
 

DeletedUser

Guest
lord igram s 1 makkam sm ti pisal pa ni blo odgovora

Madona, kam si mi pa pisal!? :eek:

Po tem...
[SPOIL]
rokometaš123 said:
kam boš rekel.
__________________
Si1: TMP - Templarji
Si4: Who? - Anonymous


nevem se morm se z unim k igra dual zment no ,bos ti vidu kdo bo koga ceprav v 14 dneh nebo noben nic naredu:lc::mec::napad::plemic::D:D:D
[/SPOIL]... mi nisi več pisal.

ps... pričakujem še, da mi jutr poštar prinese pošto, če si tako mogoče poslal. :D:D
 

DeletedUser

Guest
lord igram s 1 makkam sm ti pisal pa ni blo odgovora

e majstore kaj pa boš na to rekel? :D to ste po pomoti nam takoj poslali mirovno pogodbo ne? :eek:


14.12.
20:52 K-n-P je plemenu ponudil mirovno ponudbo.

14.12.
20:47 Pleme je napovedalo vojno igralcu K-n-P.

Pleme danes ob 20:47
Pleme The Unknown Culprits je plemenu KRIŽARJI napovedalo vojno!

Ime vojne: test

Pojasnilo: Večinoma za test sicer pa mass rekrut

Tema na forumu: http://forum.vojnaplemen.si/showthread.php?t=1459


» Prikaži statistiko vojne
 

DeletedUser

Guest
Pleme danes ob 20:47
Pleme The Unknown Culprits je plemenu KRIŽARJI napovedalo vojno!

Že v 6 urah od odprtja napoveste vojno. Kaj pa boste delali teh 5 dni dokler traja zaščita? Grdo gledali sovražnikove vasi?:D:D
 
Top