S proti J

gx15

Member
Reaction score
1
Ok opazil sem da je veliko ˝Elitnih˝ plemen ki so bili uspešni na prejšnih svetovih odločili da bodo začeli na Severu tako da bo am kar napeto na drugi strani pa se je na J bolj natančno JV znašlo veliko Neprepoznavnih lahko jim rečemo tudi noobovskih plemen, ki pa bodo imeli kar nekaj možnosti saj bo elita na S veliko vprašanje pa je če bodo imela ta plemena v prihodnosti sploh kaj možnosti, seveda bodo samo predvidevanja saj se lahko zelo izkažejo...

No pa da slišim vaše mnenje, sam bolj ciljam da se bo J izkazal saj kot sem slišal bo veliko izkušenih igralcev samo ˝povohalo˝ nov svet da bi videla nove nastavitve, tako da bodo imela zečtniki še več možnosti

No to bo to, pa veselo nabiranje postov...
 

DeletedUser

Guest
noobi imajo kar veliko možnosti saj bo verjetno najmanj pol teh elitnih igralcev odšlo v poznejšem delu sveta, kot je ponavadi.
 

vidmar7

Member
Reaction score
0
Glejte. Menim da se bo kar veselo začelo že navse zgodaj. Kdor bo hotel uspeti bo moral biti vsakih 5 min online. :=) O plemenih rajši nebi govoril. Saj lahko te "elite" hitro prenehajo z igranjem in naprej delajo na starem svetu. Ta "noobovska" plemena pa imajo kar nekaj možnosti saj se lahko powežejo in uspejo.
 

gx15

Member
Reaction score
1
Jah lej v našem plemenu je že 8 članov.BO!

Če bi vedel kaj si mislil stem bi bil presrečen :D

Drugače pa je tudi vse odvisno od njihove(NOOBs) volje do igranja in koliko časa bodo aktivni, ter seveda bodo bili močno povezani ker invidualno bodo lahko naredili bolj malo
 

DeletedUser

Guest
Zakaj sever proti jugu? js sem zelo prepričan, da bo vzhod vs zahod. sicer samo na jv nevem za pleme, kjer bi imeli možnost za dominirat kontinent
 

gx15

Member
Reaction score
1
Zakaj sever proti jugu? js sem zelo prepričan, da bo vzhod vs zahod. sicer samo na jv nevem za pleme, kjer bi imeli možnost za dominirat kontinent

Na druge kontinente nisem bil pozoren vendar sem opazil samo to da je veliko elitnih odšlo na sever tista ˝n00bovska˝ pa na JUG, za vzhod in zahod nevem, vprašanje je pa bilo če bi te n0bovska plemena imela kaj možnosti proti tistim iz severa...
 

DeletedUser

Guest
TMP, KOH, SHOP, SPQR, TheOne, NOB, --,itd.
Elitna plemena pač
 

DeletedUser

Guest
ne vrjamem da bi lahko neko pleme uspelo na 2 svetovih to je moje mnenje a pustimo se presenetiti
 

DeletedUser

Guest
Samo nekaj me zanima, ali ste res vse spregledali moj sarkazem?
 

DeletedUser

Guest
Na druge kontinente nisem bil pozoren vendar sem opazil samo to da je veliko elitnih odšlo na sever tista ˝n00bovska˝ pa na JUG, za vzhod in zahod nevem, vprašanje je pa bilo če bi te n0bovska plemena imela kaj možnosti proti tistim iz severa...


Pa da vidimo kakšne elite bodo...Jaz kot vedno sem na jug,pa me nič ne more prepričat,da grem na sever...Nobenga se ne bojim!
 
Top