S-V Slovenska Elita/ Povabila

DeletedUser

Guest
Lep Pozdrav vsem Skupaj !

Vidim da imajo slovenci že 2 serverja. Pohvalno! Rad bi povedal, da to pleme prihaja iz angleškega serverja World 37. Ime:powers World Top: 4 mesto
Naše Pleme je sestavljeno iz aktivnih resnih in predvsem teamskih igralcev. Kot edino slovensko Pleme na angleških serverjih smo se odločili, da presedlamo nazaj na slovenske, da vidmo napredek naših sorojakov.Kot smo ugotovili,so server karakteristike enake našemu serverju kar nam omogoča enako -uspešno- taktiko,kot smo je imeli tam,kar nas je privedlo med top 4 plemena na svetu.

V glavnem Ta trenutek iščemo aktivne predvsem pa teamske igralce, da bi se pridružili našemu Plemenu.
Naše Pleme temelji na dobri organizaciji, tako ceprav je Plemenski maximum 100 igralcev, jih ne bomo imeli več kot 30. Zato iščemo predvsem agresivne igralce.Ne iščemo "point kurb" ampak predvsem taktične igralce. Ne zavzemavamo barbarskih naselij amapk jih farmamo. Uničujemo samo vasi,katerih lastniki so igralci prav tako pa morajo naši igralci znati BRATI Plemenske forume ter uporabljati BB codes.

Če menite da ustrezate tem kriterijem mi pošljite in-game mail na Number 1

Se še slišimo
 
Last edited by a moderator:

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Znano :) tudi sam sem bil nekaj časa na w37 vseskozi med top 10 nekaj časa pa tudi prvi, tam še vedno igra nekaj mojih dobrih kameradov (remy, kebape(sasuke), xzerox, mxm, pervie in drugi iz gentle, chess, pro. Zdaj gledam pa vidim, da ni nikjer več nikogar :S edini od dobrih je Ostroski ostal.
 

DeletedUser

Guest
vem kerga misliš SV-ostrovski , v glavnem če maš izkušnje mi kr mail pošl=) te z veseljem povabim not.. morm zdej se co-ordinatorje določt pa ostale stvari dokler je še mal za klikat hehe.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Kdo iz powers pa je bil slovenec, ker me res zanima. Če bi to vedel bi se gotovo povezali v Ubermočno pleme
 

DeletedUser

Guest
Simonlev82 Aljaz999 gornik121 geek16 winddagger pa še ostali so bli... kr ene 15 nas je blu ja. + skype.. ubitačni teamwork hehe
 

DeletedUser

Guest
Jst bom pa kr v temu plemenu ostal dokonca ker je tolk hud :D
 

DeletedUser

Guest
Hehe ti kr. No cajt da dodam še kako stvar na ta forum. Bom začel kar z premium scriptami .:)
 

DeletedUser

Guest
je dokaj easy+ scripte ker mam na worldu 37 na angleških serverjih 150 vasi. pa porabim 30 minut. da posljem 1200 napadu za farmat.. brez premiuma 4-5 ur..=D
 

DeletedUser

Guest
heh najvišje povprečje točk mamo to že nekaj pove in zelo dober napadalni rank imamo glede na število igralcev

WE ARE THE BEST :)
 
Top