Pritožba sa mene napada

DeletedUser

Guest
na svetu 14 jszsandi napada samo mene lahko kakšen kaj stori
THX
 

DeletedUser

Guest
Žal se niste obrnili na pravi naslov. Za pomoč prosite člane svojega plemena ali svoje zaveznike, poskusite delati obrambno vojsko(suličarje mečevalce, lokostrelce, težko konjenico). Če vas nasprotnik napada s konjenico delajte suličarje, če vas napada s pehoto urite mečevalce. Vojsko pred nasprotnikovimi napadi umikajte, dokler se vam je ne nabere dovolj za obrambo vasi. Obzidje in skrivališče pa si dajte na čimvišjo stopnjo in porabite vse surovine preden prispe njegov napad
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
jaz niman niti dovalj časa da naredi 10 suličarjev ker me napada vsakih 10 minut
 

DeletedUser

Guest
on ubistvi uporablja mojo vas za pridobivanje surovin
 
Last edited by a moderator:

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Kot vam je že Egon napisal zgoraj:
Vojsko pred nasprotnikovimi napadi umikajte, dokler se vam je ne nabere dovolj za obrambo vasi. Obzidje in skrivališče pa si dajte na čimvišjo stopnjo in porabite vse surovine preden prispe njegov napad
V skrajni sili, če ne bo druge možnosti pa lahko kliknete na Nastavitve-->začni znova. In začeli boste z novo vasico na novi lokaciji.
 

TheTilen

Member
Reaction score
0
Žal ti mi nemoremo pomagati.Pomagajo ti lahko prijatelji ali soigralci v plemenu .Prosi jih za pomoč.Zaenkrat pa delaj na vojski in jo umikaj dokler je neboš imel dovolj da se pred napadom lahko obraniš.Porabi vse surovine da ti jih ne bo moral ropati.Obzidje in skrivališče pa daj na čim višjo stopnjo
 

Mescalero

Member
Reaction score
0
Žal ti mi nemoremo pomagati.Pomagajo ti lahko prijatelji ali soigralci v plemenu .Prosi jih za pomoč.Zaenkrat pa delaj na vojski in jo umikaj dokler je neboš imel dovolj da se pred napadom lahko obraniš.Porabi vse surovine da ti jih ne bo moral ropati.Obzidje in skrivališče pa daj na čim višjo stopnjo

Kaj si prebral cel forum in povsod nekaj ponavljaš za moderatorjem? Če nimaš kaj svojega in originalnega napisati se raje ne oglašaj.
 

nikname

Member
Reaction score
0
Če nimaš kaj svojega in originalnega napisati se raje ne oglašaj.

ti pa raje bodi tiho s takimi pripombami vsakmapravico pisattule
morda mu je onvodja plemen pa si nemrejo pomagtkso začetniki
in te začetnike se ne rabi strašit in jim usta zapirat jas bi jih takim kak si ti
 

Mescalero

Member
Reaction score
0
Če nimaš kaj svojega in originalnega napisati se raje ne oglašaj.

ti pa raje bodi tiho s takimi pripombami vsakmapravico pisattule
morda mu je onvodja plemen pa si nemrejo pomagtkso začetniki
in te začetnike se ne rabi strašit in jim usta zapirat jas bi jih takim kak si ti

Če je vodja plemena, mu bo že prek plemenskega foruma dal nasvete, ne pa, da tu na forumu odgovori na polovico tem in to tako, da ponovi isto za moderatorjem, pa čeprav je tema stara tudi več let in je ta, ki je vprašal, že lani dobil odgovor. V bistvu je to smetenje foruma in nabiranje postov. Za tebe pa velja, da se nauči kolikor toliko pravilne slovenščine in presledkov, ker "vsakmapravicopisattule in toveljatudizamene in pravničnestrašim in zapiramustakomu, si razumel?
 

DeletedUser

Guest
V bistvu je to smetenje foruma .... Za tebe pa velja, da se nauči kolikor toliko pravilne slovenščine in presledkov, ker "vsakmapravicopisattule in toveljatudizamene in pravničnestrašim in zapiramustakomu, si razumel?

Pozdravljeni

Razumem vašo skrb za malce več upoštevanja slovničnih pravil, vendar se tule vmešavate v delo forum modov, kar je proti pravilom tega foruma. Prispevek, ki ga komentirate je še vedno (čeprav težko) razumljiv, poleg tega pa ima smiselno vsebino (s katero se lahko, ali pa se ne strinjate ). In to je več, kot lahko rečem za marsikateri prispevek :(

Lep dan
 
Top