samoposodobitvene karte

DeletedUser

Guest
Moje pleme je bilo zgolj okušanje nastavitev tega sveta in spoznavanje z novimi funkcijami, to pa je tudi vse....vsekakor kot moderatorka sveta 5 na tem svetu ne smem kazati neke prevelike vneme za igranje.....:eek:
 

DeletedUser

Guest
in... ko se je igra normalno zacela... najbolj pokrivajo svojo celino borci za jugovzhod... malo me je strah, ker sem na njihovem koncu, in nisem njihov clan :( (kaj to da mam karte prek, pomeni da mam bonus da me neboste napadli? )
me pa prav zanima katera plemena bodo prezivela na daljsi rok...ko pridejo plemici, itd.... pustimo se presenetit...

edit:
malo statistike;)

statistika s5

edit2:

dragi "bzjv-jevci" ker sem nad vami zaskrbljen, sem vam nastavil roza barvo, s katero boste od jutri naprej oznaceni na mapi... po moje se vam bo podala ;)

edit3:
dolgcas mi je pa vam nekaj nakladam... skratka, mapa si5, na kateri so 4 najvecja plemena... malo drugace...
[SPOIL]

[/SPOIL]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Skratka lep pozdrav... Jaz sem prevzel "skrbnistvo" nad samoposodobitvenimi kartami sveta 5.
Tukaj so:

karte top plemen

Lep pozdrav, Gorazd

p.s. karte se osvežujejo vsak dan ob 11.00.

Izgleda , da to glih ne laufa ravno tako, vse karte so že 2dni + stare
 

DeletedUser

Guest
Izgleda , da to glih ne laufa ravno tako, vse karte so že 2dni + stare

Za nevšečnosti se opravičujem, vendar se karte "prestavljajo" na drug server, in zato je prišlo do manjših tehničnih težav.
Karte se bodo ponovno začele posodobljevati jutri, ali pa najkasneje v roku par dni.

Za situacijo se iskreno opravičujem.
 
Top