SHOP proti komu?

Kdo bo pomagal Legacyu?

  • SPQR

    Votes: 17 22.1%
  • Death

    Votes: 19 24.7%
  • SPQR in Death

    Votes: 13 16.9%
  • Nobeden

    Votes: 28 36.4%

  • Total voters
    77
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni,

ker želim imeti forum na katerem lahko kdaj pa kdaj preberem kako zanimivo.
Odpiram take teme, kjer lahko malo špekuliramo saj mi je to všeč. :p
Gremo na temo...

Mislim, da je anketa jasna.
Razmišljal sem, da bi odprl še prej anketo "V kolikih tednih bo vojna med SHOP in Legacy?", saj so SHOPovci kar dobro vkorakali na Legacy kontinent, sedaj pa sem videl to:
Village Points Old Owner New Owner Date/Time
SEKTOR-1 (551|485) K45 9,131 MRobbym [SHOP] infra [Legacy] 2010-10-26 - 21:46:22
SEKTOR-2 (551|482) K45 9,520 MRobbym [SHOP] infra [Legacy] 2010-10-28 - 18:45:59
Mislim, da nam nebo treba cakati tedne na to vojno. :p

P.S: Ubijalec nisi dobrodošel v mojih temah. Pa brez zamere, ko pa tolk spemaš pa pluvaš po ljudeh. Ce mi imaš kaj za povedat odpri temo ali ZS.

Side 1:
Tribes: SHOP, BASH
Side 2:
Tribes: Lega@y, Legacy

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 299
Side 2: 329
Difference: 30

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 0
Side 2: 2
Difference: 2

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 1,299,036
Side 2: 735,964
Difference: 563,072

chart
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
topktribes.png

Moderatorji ce krsim "avtorske pravice" lahko izbrisite ta post, sicer pa je iz teme karte.
 

DeletedUser

Guest
Am kolker jas vidim MRobbym ni več v SHOP . Legacy ga je ponoblal ker je bil pač rjava pika na zemljevidu :cool:I think...
pa še to; stvari na TW stats se kasneje "obnavljajo" kot na serverjih...tak da je tam mogoče še pisalo da je v SHOP na serverju pa ni bil več.

ali pa se morda motim :confused:
 

DeletedUser

Guest
P.S: Ubijalec nisi dobrodošel v mojih temah. Pa brez zamere, ko pa tolk spemaš pa pluvaš po ljudeh. Ce mi imaš kaj za povedat odpri temo ali ZS.

spusti se na realna tla, ti nimaš nobene pravice mi pravit kje lahko pišem in kje ne. Forum ni tvoja last, ampak je javni.
 

DeletedUser

Guest
spusti se na realna tla, ti nimaš nobene pravice mi pravit kje lahko pišem in kje ne. Forum ni tvoja last, ampak je javni.

Jaz sem dovolj realen, da ti nisem prepovedal pisanja, ampak sem le izrazil zeljo in ti povedal, da nisi dobrodosel.
 

DeletedUser

Guest
Jaz sem dovolj realen, da ti nisem prepovedal pisanja, ampak sem le izrazil zeljo in ti povedal, da nisi dobrodosel.

ne sprenevedaj se, a misliš da me briga če mi neki noob napiše da nisem dobrodošel v njegovih temah? V glavnem boli me zate in tvoje želje.
 

DeletedUser

Guest
In ubijalec si spet nabira poste, ter spamma v temi, v kateri ni zaželen.

Ubijalec, če že morš vedno odgovarjat, odgovori 1x, ne pa da potem odgovarjaš in odgovarjaš še parkrat. Vse za število postov. (pa lepo prosim matjazinho, ne mi spet dat pike, ker nisem nič naredo. Zadnič je blo enako. Nič nardil, pa vseeno dobil piko in 5 dni banna. Lepo prosim)

Glede teme. Mislim, da bi bilo za vas plemena najbolje, da se kar obe plemeni pridružita Legaciju v primeru vojne, ampak to se verjetno ne bo zgodilo, ker so vodje v večini primerov posranci, kljub temu, da SHOP prodira na vse kontinente.

ps: Jaz niti ne igram na S4, ampak samo nasvet, da se ne bo zgodilo to, kar se dogaja na S1, na katerem pa še tudi igram 1x na dan za 5 min :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
In ubijalec si spet nabira poste, ter spamma v temi, v kateri ni zaželen.

Ubijalec, če že morš vedno odgovarjat, odgovori 1x, ne pa da potem odgovarjaš in odgovarjaš še parkrat. Vse za število postov.

#1 A sem že povedal da mi je do mnenja noobov, da ne napišem aktualne besede ki opiše tebe in vse tebi enake toliko kot nič?
#2 Ne govori mi kako in kje bom odgovarjal, ker nisi ne moderator, ne forum admin tako da nimaš nobene pravice. Glede nabiranja postov, pa poglej raje sebe, preden druge obtožuješ.

Torej glede teme, 2e zavzeti vasi od začetka sveta ne pomenita vojne.Kar je še en dokaz več da je op noob.
 

SIRaleks

Member
Reaction score
0
Ubijalec je kot baba.Vedno more imeti zadnjo besedo.
(Hec , da mi neboš zameru ampak je pa tud nekaj resnice:rolleyes:)

Vojna bo v roku 7 dneh ali pa je sploh nebo:)Saj 2 prevzeti vasi še nič ne pomenijo.
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Noob - Noob je slengovska beseda, ki je okrajšava besede za začetnika ali novinca (angl. newbie).Lahko je uporabljena tudi zaničevalno. Ljudje, ki si pravijo 1337 (leet - izhaja iz elite, pomeni pa nekaj več, boljše) zaničujejo slabše, neizkušene.

Noblati - prevzemati vasi kot je rekel aleks :)
 

DeletedUser

Guest
@all: kaj pomeni noob oz. nooblati?
hvala.

noob ni enako kot noblati. Noob je igralec začetnik, v glavnem se ta izraz uporablja za vse igralce ki nimajo pojma o igri oz. so slabi v njej. Noblati pomeni zavzemati vas.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
jo kdo vas je učil to besedo? ziher en ko se sam ni vedal kaj je -_-
prava obraložitev bi bila noob je začetnik, ki se ne pusti učiti in rine z glavo v drek, torej si ne da nič dopovedat in se dela pametnega.
to kar pa ste vi opisovali je pa nob. sej pol ni čudno da za vsakega rečejo noob -_-

lp
 

DeletedUser

Guest
jo kdo vas je učil to besedo? ziher en ko se sam ni vedal kaj je -_-
prava obraložitev bi bila noob je začetnik, ki se ne pusti učiti in rine z glavo v drek, torej si ne da nič dopovedat in se dela pametnega.
to kar pa ste vi opisovali je pa nob. sej pol ni čudno da za vsakega rečejo noob -_-

lp

kaj res, očitno si bolj pameten od tistih, ki so to igro igrali na mednarodnem serverju od začetka.

Glede ankete, pa bom rekel, da samo kaže kaj si tisti, kaj obiskujejo ta forum mislijo. Iz tega nemoreš nič sklepat.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top