SHOP proti komu?

Kdo bo pomagal Legacyu?

  • SPQR

    Votes: 17 22.1%
  • Death

    Votes: 19 24.7%
  • SPQR in Death

    Votes: 13 16.9%
  • Nobeden

    Votes: 28 36.4%

  • Total voters
    77
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
calimero daj že nehaj težit pa vsaj kaj pametnega povej, ne pa da samo nekaj o naših nepravilnostih nakladaš, in kako ste vi najjači mi pa ene budale !
 

DeletedUser

Guest
ti dam dokaz za govor o nepravilnostih :
kako kaj sukijaki a brez prevar ne gre:D


in še o žaljenju:
z mojega profila

calimero
ko kaj cigan pises na forumu se predstavi,da vem kdo si se ti ne zdi cigan


oprostite za off topic samo sem mu pač moral razložiti da slepi sam sebe.


no zdej pa na temo
legacy je že skoraj propadel nekaj članov še ima, ki pa nevem kolk bodo še zdržali..
bomo videli kakko bo šel potek potem naprej.
 

DeletedUser

Guest
Ne, da se mi brat za nazaj, če sta sploh kej pametnega napisala, ampak mi lahka nekdo prosim pove, če se med vami kej dogaja?!
Kar spremljam war stats, že par dni ni blo nobenega zavzetja. Kaj se sploh kej dogaja?! ;P
 

DeletedUser

Guest
mi lahka nekdo prosim pove, če se med vami kej dogaja?!
Kar spremljam war stats, že par dni ni blo nobenega zavzetja. Kaj se sploh kej dogaja?! ;P

a ne veš da je zima ???

zdaj je na sporedu zimsko spanje :p hec hec, šala :)
se bo vidlo če bo kej potreb se bo pa pač vzelo...
sicer pa preko statsov je BV kaj spremljat saj ne poznaš zgodbe iz tam ...

bo calimero še kaj dodal.


za zadnji com. pa samo: LOL
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kolikor jaz vem so igral sam na 2ki pod imenom S-E pa na 4ki SHOP in na nobenem od teh svetov niso meli resne konkurence, ceprav na 2ki v casu S-Eja so bli se eHORDE pa THEone tudi dokaj dobra plemena....Zato bi pa najraj vidu da se veliko dobrih igralcev prijavi na sv5 da bo vsaj na novem svetu zanimljivo igrat, ker konkurenca na slo serverjih je kar uboga vedno prevladujeta eno ali dva plemena.

ps:nisem zaslediv da bi se kaksno dobro pleme prestavilo za sv5 (brez zamere)
 

DeletedUser

Guest
Kolikor jaz vem so igral sam na 2ki pod imenom S-E pa na 4ki SHOP in na nobenem od teh svetov niso meli resne konkurence, ceprav na 2ki v casu S-Eja so bli se eHORDE pa THEone tudi dokaj dobra plemena....Zato bi pa najraj vidu da se veliko dobrih igralcev prijavi na sv5 da bo vsaj na novem svetu zanimljivo igrat, ker konkurenca na slo serverjih je kar uboga vedno prevladujeta eno ali dva plemena.

ps:nisem zaslediv da bi se kaksno dobro pleme prestavilo za sv5 (brez zamere)

Večinoma zato ker dobri igralci opažajo, da innogames spreminja nekoč dobro igro v stroj za molzenje denarja od majhnih otrok z bogatimi starši, kar je samo še češnjica na vrhu (pokvarjene) torte, ki se jo dobi za igranje na slovenskih serverjih in bi upal napovedat da bo vsak nov svet ki se tu odpre slabši od zadnjega, vsaj glede kvalitete igralcev :)
 

DeletedUser

Guest
definitivno je shop najboljše pleme tako,da sploh ni govora o kakem drugem zmagovalcu si4

Upam da je dan danes že na realnih tleh.

[mod=Tribuno]Zaklep prispevka

Obujanje starih tem.

Lp, Tribuno
Forum moderator[/mod]
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top