SHOP - si4 premade

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
eh joke pač :D Drgači pa nisem vedu, da če vejo da mam X sulic me bodo napadli? :O
 

DeletedUser

Guest
ej črtomir..pusti ubijalca ..ne zapletaj se z idiotom, ker lahko padeš na isto raven kot on in tam te bo premagal :)

ah kako sem lahko pozabil na tebe dream noob team Črtomir, Gumica in Arthur se iskreno iz srca opravičujem. No črtomir maš že 2kolega.

EDIT: Drugače pa smo zašli iz teme tako da bi bilo fajn če se lahko vrnemo. -.-
 
Last edited by a moderator:

aljaz9999

Member
Reaction score
0
kollker sem prevral sm ugotovu da si ti gasper133 nelojalen igralec, kar pomeni tisti ki ti vzame v pleme je čuden =)
( statsi ne delajo sam si zamenjov plemen več k gat)

kar velik mečov si nared pa sulic da boš lahko koga sesu..saj veš da so to najbolši napadalci...
 

DeletedUser

Guest
fak. Jst sm pa mislu d se s rami in skavti napada. Pa tudi plemič je dober za crushe... če jih nrdiš 100 bi enga je ubiw? kaj rabim za plamiča konjušnico 45 lvl?
 

DeletedUser

Guest
fak. Jst sm pa mislu d se s rami in skavti napada. Pa tudi plemič je dober za crushe... če jih nrdiš 100 bi enga je ubiw? kaj rabim za plamiča konjušnico 45 lvl?

Prosim ne piši neumnosti v eno temo. Če so taki pogovori v tvojemu plemenu me ne zanima ampak ta tema ni SPAM ampak ima drugačen namen. Tako, da nehaj pisat neumnosti in nadaljuj menjavati plemena. A nisi prej govoril kako dobro so ehorde zakaj si sedaj v drugem plemenu?
 

DeletedUser

Guest
EDIT: Drugače pa smo zašli iz teme tako da bi bilo fajn če se lahko vrnemo. -.-

Ej človek, si humorist za crknt, vedno začneš spamat, poj pa druge opozarjat .

Sicer pa J-S so na štirki zakon, tebe pa Napoleon II, že močno pogreša, prav da zlo uživa v tvojih poskusih preživetja pred dokončnm penzjonom
 

DeletedUser

Guest
Ej človek, si humorist za crknt, vedno začneš spamat, poj pa druge opozarjat .

Sicer pa J-S so na štirki zakon, tebe pa Napoleon II, že močno pogreša, prav da zlo uživa v tvojih poskusih preživetja pred dokončnm penzjonom

Edini za katerega mislim, da iz plemena J-S na s4 zna dobro igrat mislim, da je Napoleon II...
 

DeletedUser

Guest
Prosim ne piši neumnosti v eno temo. Če so taki pogovori v tvojemu plemenu me ne zanima ampak ta tema ni SPAM ampak ima drugačen namen. Tako, da nehaj pisat neumnosti in nadaljuj menjavati plemena. A nisi prej govoril kako dobro so ehorde zakaj si sedaj v drugem plemenu?

ja res...nevem zakaj ga je naš vodja sploh sprejel...zagotovo bo kmalu farmica..

fak. Jst sm pa mislu d se s rami in skavti napada. Pa tudi plemič je dober za crushe... če jih nrdiš 100 bi enga je ubiw? kaj rabim za plamiča konjušnico 45 lvl?


haha ti pa si res car....veš najboljši nuke je 1000 plemičev in 20 paladinov :rolleyes:

ja konjušnica gre gotovo do lvl 45 :eek:
 

DeletedUser

Guest
kollker sem prevral sm ugotovu da si ti gasper133 nelojalen igralec, kar pomeni tisti ki ti vzame v pleme je čuden =)
( statsi ne delajo sam si zamenjov plemen več k gat)

kar velik mečov si nared pa sulic da boš lahko koga sesu..saj veš da so to najbolši napadalci...

saj delajo samo v nastavitvah moraš popravit

Ja res ne dela. Nastavitve so napačno nastavljene. Bo treba počakati, da se uredi. Če je pa nujno pa si lahko sam urediš ;). Nastavitve -> Nastavitve in spremeni "Naslov URL za kartoteko igralca:" v http://www.twstats.com/in/si4/player/{player_id} za "Naslov URL za kartoteko plemena:" pa http://www.twstats.com/in/si4/tribe/{ally_id}.

Lep pozdrav,
Grobi
 
Status
Not open for further replies.
Top