SHOP - si4 premade

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
kolk cajta je še ta zaščita 2 al 3 dni ?

Sej ti piše, ko ga misliš napadit. Napiše datum in celo uro kdaj se konča zaščita. Če imaš pa premium, se pa na karti samo postaviš na vas in ti prikaže.:eek:
 

DeletedUser

Guest
Če je v plemenu ahorde ali ehorde ni nič čudnega, da ne zna. :)
 

DeletedUser

Guest
Matjaž, horde obvladajo. Dejstvo je, da so invite zame preklical :O
Pa že vejo, da sm sam en n00b :p
 

DeletedUser

Guest
vau eni imajo spet polna usta napovedi, upam da bodo to doživeli, da novjo šli prej u pokoj, sicer pa pustmo to, me zanima če drugim tudi ne dela povezava na statistiko na 4
 

DeletedUser

Guest
ehh, ja. Jaz sem dal pobudo za ustanovite eHord na svetu4. Kar nekaj časa smo se pripravljali na to, in mislim da bomo kar dolgo zdržali. Ne kot rank 1, ampak kot celotna ally. Drugače pa imamo zdaj itak že akademijo, krilo in še enih par alljans bi rade bile del nas. Če bomo pobirali najizkušnejše igralce iz akademij, bomo kar dosti časa na vrhu. Drugače pa jaz nisem na diplomat, ne vodja. Fell free to contact me on Si4 ;D

potem kaj sem slišal od vaše diplomacije neboste dolgo živeli.

vau eni imajo spet polna usta napovedi, upam da bodo to doživeli, da novjo šli prej u pokoj, sicer pa pustmo to, me zanima če drugim tudi ne dela povezava na statistiko na 4

nebi o tem, jaz bom samo rekel pazi na svojo okolico.

mogoče pa vejo da se nate ne da zanest, da boš hitr začel podatke prodajat za obstoj na svetu:p

a govoriš o sebi? Ni treba odgovorit saj vemo vsi odgovor.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Matjaž, horde obvladajo. Dejstvo je, da so invite zame preklical :O
Pa že vejo, da sm sam en n00b :p

mogoče pa vejo da se nate ne da zanest, da boš hitr začel podatke prodajat za obstoj na svetu:p

potem kaj sem slišal od vaše diplomacije neboste dolgo živeli.


nebi o tem, jaz bom samo rekel pazi na svojo okolico.

a govoriš o sebi? Ni treba odgovorit saj vemo vsi odgovor.

ha ha ha , spet maš svoje komične vložke, kaj ko bi šel za komika, mogoče pa bi doživel tistih pet minut slave, ki jo tako potrebuješ, preden bi začel gnili paradajzi vate letet.
 
Last edited by a moderator:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Ja res ne dela. Nastavitve so napačno nastavljene. Bo treba počakati, da se uredi. Če je pa nujno pa si lahko sam urediš ;). Nastavitve -> Nastavitve in spremeni "Naslov URL za kartoteko igralca:" v http://www.twstats.com/in/si1/player/{player_id} za "Naslov URL za kartoteko plemena:" pa http://www.twstats.com/in/si4/tribe/{ally_id}.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Ja res ne dela. Nastavitve so napačno nastavljene. Bo treba počakati, da se uredi. Če je pa nujno pa si lahko sam urediš ;). Nastavitve -> Nastavitve in spremeni "Naslov URL za kartoteko igralca:" v http://www.twstats.com/in/si1/player/{player_id} za "Naslov URL za kartoteko plemena:" pa http://www.twstats.com/in/si4/tribe/{ally_id}.

Lep pozdrav,
Grobi

hvala na hitrem odgovoru
 

DeletedUser

Guest
ha ha ha , spet maš svoje komične vložke, kaj ko bi šel za komika, mogoče pa bi doživel tistih pet minut slave, ki jo tako potrebuješ, preden bi začel gnili paradajzi vate letet.

jaz bi vsaj 5min ti še 1ne sekunde nebi.

EDIT: Črtomir ne se sekirat gumica bo tvoj prijatelj, da boš vsaj enega imel
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ehh jah, sm res noob, nism dosti tega špilaw. Začel sem tudi 24h po odprtju, tku da maste nekaj prednosti. Vseeno imam 35sulic in v bližini imam 4 barbare, (2 bonusni=1les, 1 glina). Drgači pa mislim da je 35 sulic čist dovolj za začetno ropanje. naropam tm okuli 300 vsake surovine na rop in kmalu bo že ropar 2. stopnje :D
 

DeletedUser

Guest
ehh jah, sm res noob, nism dosti tega špilaw. Začel sem tudi 24h po odprtju, tku da maste nekaj prednosti. Vseeno imam 35sulic in v bližini imam 4 barbare, (2 bonusni=1les, 1 glina). Drgači pa mislim da je 35 sulic čist dovolj za začetno ropanje. naropam tm okuli 300 vsake surovine na rop in kmalu bo že ropar 2. stopnje :D

lepo lepo, napiš še enkrat kolko vojske imaš na dan konca začetniške zaščite. Boš hitro videl križec v zgornjem desnem kotu.
 

DeletedUser

Guest
hahah res si noob če si na forumu povedal število svoje vojske ;)


ej črtomir..pusti ubijalca ..ne zapletaj se z idiotom, ker lahko padeš na isto raven kot on in tam te bo premagal :)

joke :) ne se sekirat

gasper mali se moraš zdaj paziti...te bo kakšen napadu :)
 

DeletedUser

Guest
HAHA preden mi poteče začetniška, lohko to številko pomnožim z 4 in dodam še tolko mečev. potem bi rad bidel strokovnjaka, ki bi prebil moj zid in to vojsko v petih dneh
 

DeletedUser

Guest
HAHA preden mi poteče začetniška, lohko to številko pomnožim z 4 in dodam še tolko mečev. potem bi rad bidel strokovnjaka, ki bi prebil moj zid in to vojsko v petih dneh

zid imaš gotovo na 20 stopnji in zagotovo veliko zaveznikov blizu ki bi to vse poslali ne :?
 

DeletedUser

Guest
HAHA preden mi poteče začetniška, lohko to številko pomnožim z 4 in dodam še tolko mečev. potem bi rad bidel strokovnjaka, ki bi prebil moj zid in to vojsko v petih dneh

Kdor čaka dočaka.:) Nekdo bo že poskrbel za tvojo vas, na katerem kontinentu si že?




hahah res si noob če si na forumu povedal število svoje vojske ;)


ej črtomir..pusti ubijalca ..ne zapletaj se z idiotom, ker lahko padeš na isto raven kot on in tam te bo premagal :)

joke :) ne se sekirat

gasper mali se moraš zdaj paziti...te bo kakšen napadu :)


Arturček ne piši bedarij.:)
 
Status
Not open for further replies.
Top