Si 10 + skrivnosti

kustos

Member
Reaction score
0
:D

Tole je iz moje strani,

Tudi si10 ste "zafrknili", kakor podpora tudi igralci.

Imamo legendarnega, Mr. Nooba, ki zna snipat pa traine pošiljat (legenda), sam blati Calimerota, a ni razlike med njima.

Edino žalostno je to, da ste dovolj stari in veste kaj je igra, a se vseeno nemorte odigrati sveta v miru. Prijatelj, pač prijatelj v RL, ne pa na VP. Tam se nobla kakor pač pride.

Škoda, ker je SHOP-a in BASH-a razpadel, ker me je zanimal, česa so res sposobni. Pravzaprav sem mislil, da ste veliko pametnejši in boste probali osvojiti server.

Zdej pa pustite motorko, na miru, saj je vseeno.

V vseh primerih ŠKODA VAŠEGA DENARJA.


LP

Bandit, že tvoje ime pove vse o tebi, kaj ti je Nik naredu? aja **** te, ker ima večje možgane od vseh vas pametnih glavc v UWS. to vas boli, ko ne skrbi za svojo rit ampak za rit plemena pwned-owned. UWS in vse vaše vodje zgleda da niso sposobne in dorasle nalogi, katero ima vodja, vsak skrbi zase. poglej svojo igro, brez glavo napadaš in napadaš, nobenemu ni težko kliknit 6k sekir, 3k lc in 300ovnov in poslat napad. to pa je vse kar ti počneš. na ''slabše'' igralce pa se podajaš kot heroj in jih podcenjuješ, tvoja igra je podla tako da najprej pomet pred sabo, nato pometej pri drugih! raje igraj, kot pa da tle pereš možgane drugim in si preberi kakšnega vodiča za VP in potem pametuj...

lepe praznike želim in srečno novo leto

lp, Kustos
 
Last edited by a moderator:

Lostbandit12

New Member
Reaction score
0
Kuktus, kam ti streljaš v prazno...?
Dej prvo preberi, kaj se piše,
prvič sploh ni pomembno kako dober si v igri je važno, da igraš igro in da sprejmeš poraz. Glede vodenja plemena, se sploh nemorem pogovarjat kdo je tu najboljši itd. , ker itak ni konkurence.

Tko, da nebom nič govoril kdo je vodja, ker mislim, da je tukaj nekaj osnov za vse ostale pa poskrbi komunikacija in sodelovanje, ko smo že pri tem, vodja se mora zavedati, da neigrateo vsi samo VP-ja, ampak imajo tudi nekateri veliko stvari.

Poleg tega, pravim da je samo žalostno, da sta SHOP in BASH propadla, saj je bila igra bolj zanimiva.

Mr. Noob-a sem pa "oblatil"(drugače podcenjevanje) samo zato, ker je on veš čas blatil Calimerota čeprav oba naredita čisto vse za zmago. Nimam pa nič proti njemu osebno, saj ga nezpoznam, tudi glede igre se mi tako rečeno "jebe" pač naj zmaga tisti , ki si to zasluži!

Glede brezglavega napadanja, včasih je tudi to učinkovito.



LP
 

kustos

Member
Reaction score
0
kustos* če neveš kdo je to, pojdi v osnovno šolo.
maš prav, sam si na napačen način se začel izražat. drugič premisli kaj govoriš..
 

DeletedUser

Guest
ja to je pa še mne zanimal..ker je od osnovne šole že zeloooo daleč..pa tud vzel me nebi več..mi že brki rastejo pa ne zgleda..razn verjetno bi me kdo vzel da bi me nauču slovnce..hehe

pa sm mal strica googla vprašu..kaj je kuktus in kustos..pa lej ga vraga ,,mi je pojasnu razliko..pa še za slovnco mi ni nič težil..hvala stric google

http://de.wikipedia.org/wiki/Kustos


http://www.pisave.com/obrobljene/bn-kuktus/

razlika je očitna..haha
 

kustos

Member
Reaction score
0
Bandit, Mr. noob ti sporoča:
Tam tistemu bantitu napiši da jaz samo povem kaj in kako je na stvari, sem govoril čez calimerota ampak sem ga tud podpru kadar je imel prav, in sem vedno na strani pravice, jaz bi napisal pa ne morem, sem blokiran do konc marca;)..hehe žaljenje podpore, pač.
 
Top