si 4 nastavitve

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ni nujno, nizozemci ga že nimajo povsod, je pa res, da je tam "smetana" večjega obsega
 
Last edited by a moderator:

F.ALO1

Member
Reaction score
0
Fajn bi blo,da bi bil speed 2 pa paladin bi blo tut fajn met pa lokostrelce.Cerkve pa brezveze met,ker ti skor nč ne koristijo!
 

DeletedUser

Guest
pa ti si care ane? cerkve so praktično brezveze. Bulš je napadat na 15 kvadratku v vojni, kukr da maš cerkev in izgubiš jajca za napad na tipa izven... Churches are waste of time and life
 

DeletedUser

Guest
pa ti si care ane? cerkve so praktično brezveze. Bulš je napadat na 15 kvadratku v vojni, kukr da maš cerkev in izgubiš jajca za napad na tipa izven... Churches are waste of time and life

preberi si še enkrat kaj sem napisal -.-.... tak da nebi razglabljal zdaj dalje o cerkvah, ki jih nisem niti omenil.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
pa ti si care ane? cerkve so praktično brezveze. Bulš je napadat na 15 kvadratku v vojni, kukr da maš cerkev in izgubiš jajca za napad na tipa izven... Churches are waste of time and life

Sej je isto če napadaš tipa ki imaš izven cerkve pomembno je, da je vas iz katere napadaš verna... -.-
 

DeletedUser

Guest
pa sej je isti k. a.) rabiš gradit cerkve, b.) ne rabiš gradit cerkve... bi rad vidu enga PRO-ja, na svetu z cerkvami, in jih oni nebi gradil.
 

DeletedUser

Guest
Idealne nastavitve:
Hitrost:1
Hitrost enot:1
Aktivna morala: Da
Čas za prekinitev napada(sek):600s
Čas za prekinitev trgovanaj(sek):300s
Zastonj premium pike: 500
Begginer protection(days):3-5
Paladin:ne
Lokostrelci:ne
Cerkev:ne
Sistem noblov: paketki
Razdalja zavzemanja:ni limita
Night bonus:vseen
Barbari:do 1,5k
Limit članov v plemenu:40

Brez supporta izven plemena


Pol pa da vas vidmo mojstre

Točno take bravo. Če bodo take končam s1 :)
 

DeletedUser

Guest
hah vs je ok sam paladina mi je ... =( jaz bi ga mel ker je zame na začtku ful pomemben :S
 
Status
Not open for further replies.
Top