si12

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni,
Zanima me, ali mogoče že premišljujete o odprtju novega sveta (12) in kdaj okvirno naj bi se to zgodilo?
LP!
 

mrshadow

Member
Reaction score
0
Pozdravljen,

trenutno še nimamo informacij, srčno pa upam, da se kmalu odpre še kakšen svet. Ko bomo izvedeli vam sporočimo pravočasno pred odprtjem :)

Lep pozdrav,
mrshadow
 

DeletedUser

Guest
Na svetu 12 bi morali narditi par sprememb. Obrambne enote na 2 in 3 stopnji bi morale imeti večjo moč. Zastavice plus paladin z orožji. Cerkev da. Lahko bi dali tudi kako dodatno enoto. Se mi zdi da je premalo raznovrstnosti, skoraj lahko veš kak napad lahko pričakuješ.
Kakšna dodatna enota za obrambo in napad nebi škodila.
 

DeletedUser

Guest
spremembe so dobrodošle...vsekakor pa mora bit po mojem odpravlhjena ključna napaka:
20% višja proizvodna surovin in še nekaj dodatnih možnosti za kupovanje
stvari za kupovanje uničujejo samo igro in bistvo te igre.
denar ni klučnega pomena in dela razliko,ki je ne bi smel.
Mislim,da če bi odpravili to potrato bi bilo še kar fino.

moje mnenje
 

DeletedUser

Guest
ja ta igra ima premalo raznovrstnosti.. lahko bi naredili tudi mogoče oblevalne stolpe? ali pa za obrambo samostrelce? za napad mogoče tudi bojevnike z buzdovanom,... balista – naprava za obrambo za streljanje večjih puščic na daljše razdaljet..

Ali pa da bi na začetku izbrali 2 plemena z različnimi enotami.. ene boljše v napadu ene v obrambi,.. več bi moral biti raznolikosti..
 

DeletedUser

Guest
bol zanimivo bi blo.. najbol so mim usekal ko zmanjšal vrednost bonus vasi.. morjo ostat bonusi z 100% večjo preizvodnjo surovin .. 33% vseh surpvin pa 100% večjo skladišče itd.. pol še recimo bi dodal bonus z 100% večjo močjo obzidja.. zastave da.. pa paladin z orožji.. lokostrelci pa cerkev tut.. pa počasnmi svet.. in morala samo na čas igranja.
 

DeletedUser

Guest
pozdravljeni,berem mal forum pa imate dobra vprašanja pa marsi kej zveš,ampak ta salh-ad-din,ne more iz svoje kože --a ne vidiš ,da sam škoduješ z svojim pisanjem na forumu. pa lepo se imejte
 

DeletedUser

Guest
Sine z inteligentnimi vprašanji in prošnjami prideš do produktivnih odgovorov. Ne moreš pa pričakovati pameten odgovor na take neumnosti kot jih vi kvasite na tem forumu ;).
 

DeletedUser

Guest
sine,hmmmm bi se vprašav,kažeš svoj jaz ali obraz,mal se zamisli,.........a se jaz kregam z ostalimi,pa lepo spančkaj . lp
 
Top