Si22

DeletedUser

Guest
Zdravo fantje mene pa zanima je kdo pripravljen igrati duala z mano na računu LunaV?
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Hah butaste barbarke takoj sem dal brisat racun hahaha. Mr.Nobody se sploh zavedas koliko so pomembne barbarke na zacetku? Ves koliko ti prinesejo surovin ki so nujno potrebne na zacetku da bi lahko delal sproti zgradber hkrati uril vojake? Dokler pa eni lahko samo eno delajo ce ne farmajo oz. je prva najblizja farma 3 ure stran, ki bo tako ali tako prazna. Nekaj se res mora spremeniti glede postavljanja barbark. Al da jih sploh ni al da to ročno vržejo enako na vsako celino in lepo rasporejene z točnim odmikom ene od druge.
 

črtomir

Member
Reaction score
0
Jaz se bom zjokal, ker enostavno ne vidite, nov način plačevanja surovin z PP, torej, kako ga izkoristit, daj 15 procentom igralce barbarke, da se veselo razvijajo, ostalim pa ne, kaj zdaj naredit v začetku, ki je tako pomemben , da ostaneš v stiku. Preprosto kupi surovine, kako sedaj deluje si je motorka celo potrudil in lepo opisal, da slučajno nebi spregledali tega. Kupuj PP če imaš seveda toliko viška denarja in ostani v stiku, če nimaš se pa zjokaj, kakor je bilo slikovito napisano. Jaz ne bom ovca in ne bom metal denarja za surovine, če se ne bo uštimalo tako kot je treba bom pač zapru račun. Zdaj pa bom še štoparco vključu da vidim kolk časa bo ta post gor.
 

svarci

Member
Reaction score
0
brez teh funkcij ali nasplošno brez PP?

ps: tega nikoli nebo, saj jim je to denar..

te nove funkcije ko lahko kopuješ surovine je res že noro! počasi bomo lahko še vojsko kupovali,,,pay to win worlds... isto je tukaj kot na net, in za to ni kriv/a motorka ampak innogames, dojamite že! motorka dela kaj višji položaji rečejo.
 
Last edited:

DonSiete7

Member
Reaction score
0
brez teh funkcij ali nasplošno brez PP?

ps: tega nikoli nebo, saj jim je to denar..

te nove funkcije ko lahko kopuješ surovine je res že noro! počasi bomo lahko še vojsko kupovali,,,pay to win worlds... isto je tukaj kot na net, in za to ni kriv/a motorka ampak innogames, dojamite že! motorka dela kaj višji položaji rečejo.


Eh kdaj sem js to povedal da se bo vojska kupovala in na koncu se bo res. En nukec na hitro 5000PP tako kot sprememba imena. 600 al kolko da si ime spremenis prej pa je to lahko pocela le podpora
 

ruki

Member
Reaction score
0
Jao nehaj jokat zaradi tega...Na koncu se vedno izkažejo bolje tisti z izkušnjami ,čeprav so imeli na začetku nekaj nesreče.
 

DeletedUser

Guest
Ja so cist osvojil svet ja haha ze odstevam zadnjih nihovih 5dni ;)
 

silko

New Member
Reaction score
0
mene pa bol znima kdaj se bo odprla tema pogovor o si22 ;) pa upam da bo akšen časopis :D
 

DeletedUser

Guest
Če potrebuje kdo duala na računu naj piše. Malo sem prepozn in se mi ne da sedaj začeti ko imajo nekateri že po par vasi..
 

DeletedUser

Guest
Če potrebuje kdo duala na računu naj piše. Malo sem prepozn in se mi ne da sedaj začeti ko imajo nekateri že po par vasi..

Imam izkušnje iz drugih svetov tudi kot dual. Obvladam snipanje, backtime, itd..
 
Top