Si5 skozi čas :p

Flako

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni,
na začetku bom razložil sploh bistvo te teme. (Predno me napadete, da kopiram,... DA zamisel je "izposojena" iz net foruma)

Torej,
Jaz bom si samoposodobitvene karte vsak konec meseca shranil, (glede na situacijo tisti trenutek) in jih potem postal v tej temi.
In tako bomo npr. po 1 letu videli, kako lepo se je svet razvijal, kdaj so bile najvecje spremembe, itd., itd,...

Upam da razumete, kaj bom počel.(Ne vem, kako bi razložil drugače, če kdo ve, me lahko popravi)

Prosim, da se v tej temi vzdržite nepotrebnih komentarjev, kajti želel bi, da se komentira v tej temi : Debata o s5

Torej, sedaj pa k poslu :p

Konec januarja - top tribes

[SPOIL]
januar-top-tribes.png

[/SPOIL]

Konec januarja - top players

[SPOIL]
januar-top-players.png

[/SPOIL]

(vem, da je sedaj šele 1 primerjava, vendar s časom, ko se bo svet razvijal in rastel, pa verjamem, da bo to postala zelo zanimiva zadeva :) )

lp
 
Last edited:

Flako

Member
Reaction score
0
Hvala,
Sedaj še samo moramo čakati, da bomo videli rezultate :)
Škoda da kaj takšnega ni bilo že prej, za prejšne svetove, kajti npr. svet1 bi z veseljem pogledal kako se je razvijal,... Tako bi dobili nekakšno realno sliko o njegovi zgodovini. (Vsaj mi, ki nismo tukaj od začetka)

lp
 

Flako

Member
Reaction score
0
Evo, vem, da še mesec ni naokrog, vendar...
Sedaj naredil sedaj intervjuje tako da, bom postal situacijo za februar kar sedaj.
Top tribes

[SPOIL]
topktribes.png

[/SPOIL]

Top players

[SPOIL]
topplayers.png

[/SPOIL]

Razlika je zelo dobro vidna, itd.
Tako da lahko rečemo, da se je svet zelo razvil v tem obdobju in so se že začele kazati smernice, "kam pes moli taco".
Sedaj pa intervjuji, katere sem opravil z vodjami top 5 plemen.

Intervju z vodjo BZVJ
[SPOIL]
Forum Moderator si5 dne 13.02. ob 20:40
Lepo pozdravljen,
Sem Flako, Forum moderator Vojne Plemen za svet 5.
Forum najdete tukaj >> http://forum.vojnaplemen.si/index.php
(Ali levo odspodaj v prikaznem oknu v igri)

Trenutno se ukvarjam z poživitvijo foruma, in sem dobil zamisel, da izvedem kratek intervju z vodjami vseh pet top plemen na si5.

Ker je tvoje pleme med top 5 , bi prosil, če bi odgovoril na nekaj kratkih vprašanj.

1. Kako si dobil zamisel, da si ustvaril svoje pleme? Kakšni so bili začetki?

2. Svet prihaja v fazo, ko se bo bojno zelo razživel, postal aktiven, itd.
kako bi opisal situacijo tvojega plemena? Imate kakšne vojne? verjamete v končni uspeh? kako vam trenutno kaže?

3. Kako vidiš svoje pleme v prihodnje? Si za združitve plemen? Boste kot pleme vstrajali individualno?

To je zaenkrat vse, vendar boste dobivali vsako obdobje večjih prememb takšne kratke vprašalnike, da bomo lahko na forumu redno spremljali dogajanje na svetu.

Vsi ste tudi vabljeni, da se na forumu registrirate(to prosim sporočite tudi vsem članom vašega plemena) in aktivno sodelujete v debatah, spremljate širše dogajanje na si5, kot prav tako na celotni igri VP .si.

Hvala ter lep pozdrav!

(odgovorite prosim v tem sporočilu ali na forumu na uporabniško ime flako - forum mod)

se-moa dne 15.02. ob 23:34
Pozdravljen,

1. pleme je ustanovilo 10 igralcev
2. nismo imeli normalen razvoj zaradi vojne z Geeks in PH, kljub vsemu se dobro držimo in mislimo osvojit S5!
3. združitev zaenkrat ni v planu čeprav bomo razmislili tudi o tej opciji, če bo seveda nujno

Na kratko bi blo to vse, če je pa potrebno še kaj več, sporoči_te.

ps: se opravičujem za zamudo;)

lepo pozdravlja,

se-moa

Forum Moderator si5 dne 15.02. ob 23:48
Hvala za odgovor!
Se vidimo na forumu, lp

[/SPOIL]

Intervju z FVA

[SPOIL]
Forum Moderator si5 dne 13.02. ob 20:58
Lepo pozdravljen,
Sem Flako, Forum moderator Vojne Plemen za svet 5.
Forum najdete tukaj >> http://forum.vojnaplemen.si/index.php
(Ali levo odspodaj v prikaznem oknu v igri)

Trenutno se ukvarjam z poživitvijo foruma, in sem dobil zamisel, da izvedem kratek intervju z vodjami vseh pet top plemen na si5.

Ker je tvoje pleme med top 5 , bi prosil, če bi odgovoril na nekaj kratkih vprašanj.

1. Kako si dobil zamisel, da si ustvaril svoje pleme? Kakšni so bili začetki?

2. Svet prihaja v fazo, ko se bo bojno zelo razživel, postal aktiven, itd.
kako bi opisal situacijo tvojega plemena? Imate kakšne vojne? verjamete v končni uspeh? kako vam trenutno kaže?

3. Kako vidiš svoje pleme v prihodnje? Si za združitve plemen? Boste kot pleme vstrajali individualno?

To je zaenkrat vse, vendar boste dobivali vsako obdobje večjih prememb takšne kratke vprašalnike, da bomo lahko na forumu redno spremljali dogajanje na svetu.

Vsi ste tudi vabljeni, da se na forumu registrirate(to prosim sporočite tudi vsem članom vašega plemena) in aktivno sodelujete v debatah, spremljate širše dogajanje na si5, kot prav tako na celotni igri VP .si.

Hvala ter lep pozdrav!

(odgovorite prosim v tem sporočilu ali na forumu na uporabniško ime flako - forum mod)


Kai mah nah dne 16.02. ob 18:18
1. Zdravo. Kako je nastala zamisel za nastanek plemena. Sedaj smo FVA vendar na ta svet smo prišli kakor 2 različna plemena. Prišli smo kot -V- katerega sva vodila jaz in nur ad-din, drugo pleme je pa bilo FA katerega sta vodila Nergaal in yoshimitsu. Kasneje smo se zaradi dobrega razumevanja, dobrega sodelovanja združili in sedaj smo tle kjer smo.
Ideja za nastanek plemena -v- (vendetta) je pa nastala po pogovoru, če gremo igrati na s5 in kako gremo igrati - pa smo rekli naredimo naše pleme.
2. Imamo nekaj vojn, ki niso vredne omembe. Smo pa obenem napovedali vojno plemenu -K-, kar lahko vidite tudi na zunanjem forumu - je bila javno napovedana.
Če nebi verjel v končni uspeh nebi igral, vidim lepo prihodnost zame in za naše pleme.

3. Kako ga vidim? Da se bo lepo razvijalo in zmagovalo vojne z ekipnim duhom in z kančkom zabave. Sicer pa nikoli se ne ve kaj nam prinaša prihodnost.
Združitve me ne motijo ampak mi smo našo že izpeljali na s5.

Lp Kai

[/SPOIL]

Intervju z Geeks

[SPOIL]
Forum Moderator si5 dne 13.02. ob 20:41
Lepo pozdravljen,
Sem Flako, Forum moderator Vojne Plemen za svet 5.
Forum najdete tukaj >> http://forum.vojnaplemen.si/index.php
(Ali levo odspodaj v prikaznem oknu v igri)

Trenutno se ukvarjam z poživitvijo foruma, in sem dobil zamisel, da izvedem kratek intervju z vodjami vseh pet top plemen na si5.

Ker je tvoje pleme med top 5 , bi prosil, če bi odgovoril na nekaj kratkih vprašanj.

1. Kako si dobil zamisel, da si ustvaril svoje pleme? Kakšni so bili začetki?

2. Svet prihaja v fazo, ko se bo bojno zelo razživel, postal aktiven, itd.
kako bi opisal situacijo tvojega plemena? Imate kakšne vojne? verjamete v končni uspeh? kako vam trenutno kaže?

3. Kako vidiš svoje pleme v prihodnje? Si za združitve plemen? Boste kot pleme vstrajali individualno?

To je zaenkrat vse, vendar boste dobivali vsako obdobje večjih prememb takšne kratke vprašalnike, da bomo lahko na forumu redno spremljali dogajanje na svetu.

Vsi ste tudi vabljeni, da se na forumu registrirate(to prosim sporočite tudi vsem članom vašega plemena) in aktivno sodelujete v debatah, spremljate širše dogajanje na si5, kot prav tako na celotni igri VP .si.

Hvala ter lep pozdrav!

(odgovorite prosim v tem sporočilu ali na forumu na uporabniško ime flako - forum mod)

janvink dne 16.02. ob 19:53
Pozdravljen :).

1. Hmmm, zamisel?
Vbistvu smo se z prijatelji iz s3 in s2 odločili da naredimo majhno pleme na s5...ki bo sestavljeno predvsem iz aktivnih igralcev.
Tako da smo začeli z okrog 19 člani.

2.Vojne imamo z ČIST,Čist-1,BZJV,BZJV96, Morem priznati da so BZJV kar dobri kar lahko opazite iz statistik :)... , BZJV96 ter Čist-1 zadnje čase počivajo ČIST pa so tako čisti ˝FAIL˝
Glede tega kje vidim svoje pleme v prihodnosti pa se pustimo presenetiti... Vse je odprto...
Glede končnega uspeha pa sem vse že omenil v postu Zanimivosti:Jugovzhod :)

3.Pustimo se presenetiti.

Oprosti za odgovor z malo zamude.

LP:janvink

[/SPOIL]

OD plemen B_S in spam nisem dobil odgovora.
Razlogov , za to je lahko več, med drugim tudi to, da ne načrtujejo da bodo dolgo na svetu, in zato niso pripravljeni malo napovedati prihodonosti :confused: - Malo heca, drugače pa to je zaenkrat to. Upam da je bilo zanimivo.
Situacija je vsekakor zanimiva. Top 2 plemena oba zmagujeta v svojih vojna in oba imata namen zavladati serverju. Se mogoče obeta znamenita vojna - sever - jug???
To pa bomo zvedeli naslednji mesec!.
Lep pozdrav,
Flako /Forum mod

ps. UFffffffffff kolko pisanja pa urejanja je to... :D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Evo, dobil sem še odgovor od ostalih dveh plemen.

Odgovor iz plemena spam:

[SPOIL]
1.) Voditelja sva dva, ki se tudi osebno poznava, čeprav nisva iz istega kraja. Sodelovala sva že na drugih svetovih in tako je ideja padla, da narediva pleme in to v glavnem iz igralcev, ki smo že sodelovali na enem od svetov. Začetki so bili kar uredu, sedaj je pleme skoraj dokončno oblikovano.

2.) V plemenu smo v glavnem kar izkušeni člani, tako da ob sabljah v desnem kotu ne zganjamo panike. Imamo vojno, vendar je potrebno vedet, da so to šele začetki in da se bo še marsikaj spremenilo. Trenutno nam kaže dobro, igralci so aktivni, kar je predpogoj za uspeh v tej igri.

3.) Naše pleme je načeloma oblikovano, sigurno bo prišlo z časom do določenih sprememb, kot prihaja do sprememb na vseh svetovih.V združevanju ne vidim nič slabega, vendar se ve, da je težje držat "pod kontrolo" 70, 80 članov, kot pa 45.

Se opravičujem za pozen odgovor vendar sem imel veliko dela na vp in sem nekako pozabil na tale vprašalnik...

Lp Collector
[/SPOIL]

Odgovor iz plemena B_S:

[SPOIL]
Forum Moderator si5 dne 18.02. ob 00:19
Lepo pozdravljen,
Sem Flako, Forum moderator Vojne Plemen za svet 5.
Forum najdete tukaj >> http://forum.vojnaplemen.si/index.php
(Ali levo odspodaj v prikaznem oknu v igri)

Trenutno se ukvarjam z poživitvijo foruma, in sem dobil zamisel, da izvedem kratek intervju z vodjami vseh pet top plemen na si5.

Ker je tvoje pleme med top 5 , bi prosil, če bi odgovoril na nekaj kratkih vprašanj.

1. Kako si dobil zamisel, da si ustvaril svoje pleme? Kakšni so bili začetki?

2. Svet prihaja v fazo, ko se bo bojno zelo razživel, postal aktiven, itd.
kako bi opisal situacijo tvojega plemena? Imate kakšne vojne? verjamete v končni uspeh? kako vam trenutno kaže?

3. Kako vidiš svoje pleme v prihodnje? Si za združitve plemen? Boste kot pleme vstrajali individualno?

To je zaenkrat vse, vendar boste dobivali vsako obdobje večjih prememb takšne kratke vprašalnike, da bomo lahko na forumu redno spremljali dogajanje na svetu.

Vsi ste tudi vabljeni, da se na forumu registrirate(to prosim sporočite tudi vsem članom vašega plemena) in aktivno sodelujete v debatah, spremljate širše dogajanje na si5, kot prav tako na celotni igri VP .si.

Hvala ter lep pozdrav!

(odgovorite prosim v tem sporočilu ali na forumu na uporabniško ime flako - forum mod)

detelj dne 21.02. ob 02:07
Pozdravljen
Malo pozno pa vendar odgovori na vprašanja.
1.) To pleme nisem ustanovil, ampak sem se mu pridružil in ker je bilo prejšnje vodstvo nekako "neuspešno", smo štartali z novo "energijo" Definitivno pa so začetki težki.
2.)Po prvih porodnih krčih moram reči da smo se super organizirali, ali bo to dovolj za uspeh bomo pa videli, dejtvo je , da so drugi v prednosti. Imamo vojno z FVA.
3.)Mi smo svojo združitev že izpeljali z plemenom K in ne načrtujemo novih
Lepo pozdravljen
[player]detelj[/player]
vodja plemena B-S
[/SPOIL]
 
Top