si6 Premade plemena?

DeletedUser

Guest
Torej svet 6 je pred vrati, ker ga mislim klikat me zanima, če se bo ustvarilo kako premade pleme glede na to da se je kar nekaj govorilo o tem...

Lp, Tribuno
Forum moderator
 

sotoflow.

Member
Reaction score
0
Zaradi nekaterih nepredvidljiv situacij morda ne bo nobenega premada. Morda bo pol-premade. Preprosto ni zainteresiranih ljudi. Vendar kljub temu se bodo po MOJIH podatkih prijavila že nekatera znana plemena, ki bodo prinesla s seboj svoje igralce.:)
 

ninja

Member
Reaction score
0
barbari do 3000 - a se hecate??? saj nismo nabiralci, pa hitrost 2 in enote 1,5 .... kdor ne bo bo skoz online, nima šans - nastavitve, ki večini ne ustrezajo - smo že 100 krat rekli, da barbari ne smejo rasti do 3k, ker nima smisla (se ne bom ponavljal), drugače pa bo to polovičen quick svet, prehiter za resno igro, predvsem za tiste, ki igramo sami in imamo še RL ter družine in otroke, pa žene itd ... igral bom le kot dual, no name
 

janci89

Member
Reaction score
0
ja jaz tud mislim da je hitrost enot mal prevelika....

glede mojih izkušenj z to igro mislim da bojo se kaki dobri igralci se povezal med sabo...in ustanovil kako dobro pleme
saj do zdaj je vedno tko blo
 

tremors

New Member
Reaction score
0
Torej svet 6 je pred vrati, ker ga mislim klikat me zanima, če se bo ustvarilo kako premade pleme glede na to da se je kar nekaj govorilo o tem...

Lp, Tribuno
Forum moderator

Jap in sicer pleme z imenom Mundus, če si zainteresiran povej.
 

tremors

New Member
Reaction score
0
Da in sicer mundus, vodja sem jaz pod vodja pa black window če si zaiteresiran piši.

L.p Tremors
 

tremors

New Member
Reaction score
0
Da in sicer mundus, vodja sem jaz podvodja pa black window če si zaiteresiran povej.-

L.p
 

DeletedUser

Guest
Mislim da če že bo se kateremu pridružil, se bo pridružil kakšnemu, katere vodje so sposobne, in ne kar enemu z nekimi vodji,ko še svet slišal ni za njih.
:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Sotoflow kam gremo mi?
To se mora povedati ko delaš premade ne pa da bom šou na SV vi pa boste na JZ:D

Čeprov če ne bo nekaterih igralcev iz seznama bom restartu:D
^Po dveh dneh...
Itak vs bom ujel:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Da in sicer mundus, vodja sem jaz pod vodja pa black window če si zaiteresiran piši.

L.p Tremors

Morda bi lahko malo bolj opisal kvaliteto plemena, kakšne ljudi iščeš dosedanje izkušnje ?
 

sotoflow.

Member
Reaction score
0
Sotoflow kam gremo mi?
To se mora povedati ko delaš premade ne pa da bom šou na SV vi pa boste na JZ:D

Čeprov če ne bo nekaterih igralcev iz seznama bom restartu:D
^Po dveh dneh...
Itak vs bom ujel:rolleyes:

Ah, ja miki, ben.. vsi gremo na... SZ. Zaradi mene se lahko registrirate tudi 1 teden kasnej, to mi ni važno. Tukaj na forum, pa itak bom vsem poslal zs :)
 

DeletedUser

Guest
Ah, ja miki, ben.. vsi gremo na... SZ. Zaradi mene se lahko registrirate tudi 1 teden kasnej, to mi ni važno. Tukaj na forum, pa itak bom vsem poslal zs :)

pametno, torej hočeš imeti pleme raztreseno po 2h Kjih? Ponavadi so vsi v istem premadu začeli čim bolj skupaj da niso bili preveč raztreseni:rolleyes: Če boste po 2h Kjih okoli je to čisto nesmiselno saj si neboste morali nič pomagat.
 

sotoflow.

Member
Reaction score
0
pametno, torej hočeš imeti pleme raztreseno po 2h Kjih? Ponavadi so vsi v istem premadu začeli čim bolj skupaj da so niso bili preveč raztreseni:rolleyes: Če boste po 2h Kjih okoli je to čisto nesmiselno saj si neboste morali nič pomagat.

ne bodi tečen...

btw: bolj ko bomo raztreseni več farm bomo meli zase
btw2: ne bomo si hodili u zelje ko se svet razvije
btw3: nismo noobčki, ki ne znajo pazit nase.. pomoč ne bo glih 1h proč bo pa malj dlje.. who cares?
:eek:
 

DeletedUser

Guest

hilary

Member
Reaction score
0
jap bom ustvaro pleme upam da se bodo resni igralci nabrali
lahko mi pišete po zs

ahh pa nebom
 
Last edited:

sotoflow.

Member
Reaction score
0
gorazdov hram - you're back.. kje si biu?

edit: hvala za lepe želje
 
Last edited:
Top