Skavt

DeletedUser

Guest
Ali mi lahko kdo pove če nasprotnik ve ko mu pošljem skavta.:)
 

DeletedUser

Guest
če je nasprotnik dovolj pameten si bo preračunal hitrost napada in ugotovil da pošiljaš skavte še preden bojo le-ti dosegli njegovo vas. v vsakem primeru pa dobi tudi poročilo o napadu kjer se jasno vidijo enote napadalca.
 

DeletedUser

Guest
a tud če nasprotnik nima skavtov vseeno vidi da si ga skavtal?
 

DeletedUser

Guest
tud vidi kdaj mu napad scoutov prihaja na vas. vrjetno te je to zanimalo, kr pri nekaterih igrah ne pokaže če te napadajo samo scouti
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Torej,

Ko ti posljes skavte na vas, bo nasprotnik videl, da neke enote prihajajo n njegovo vas. Kot je zanina povedala, ce je pameten bo preracunal hitost premikanja enot, in izracunal da so to skavti.


Ko tvoji skavti dosezejo njegovo vas, in ce on nima skavtov, bo vseeno videl report, da si ga skavtal.

 

DeletedUser

Guest

Torej,

Ko ti posljes skavte na vas, bo nasprotnik videl, da neke enote prihajajo n njegovo vas. Kot je zanina povedala, ce je pameten bo preracunal hitost premikanja enot, in izracunal da so to skavti.


Ko tvoji skavti dosezejo njegovo vas, in ce on nima skavtov, bo vseeno videl report, da si ga skavtal.


hvala za odgovore..kje pa lohk izračunaš oziroma vidiš koliko časa hodijo posamezni vojački .. ali moraš vsakega posebej klikat pa gledat..a so skripte ki to avtomatsko računajo prepovedane oz. ali sploh obstajajo
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Nevem ce obstajajo oz. ali so dovoljenje.

Obstaja en nacin, ampak za tega moras biti prisoten skoraj takoj kadar ti nasprotnik poslje napad. In sicer naredis tako:


  1. Opazil si, da si dobil napad.
  2. Poglej cas napada, koliko potrebuje da doseze tvojo vas.
  3. Zdaj pa, je dobro, da imas v svoji vasi Skavte ali Lahke Konjenike ali pa Sekira (pozneje tudi Ovne).
  4. Deniva, da imas te enote v svoji vasi.
  5. Klikni na njegovo vas, in klikni "Poslji Enote" na njegovo vas.
  6. Ce sumis, da gre za skavt napad, nastavi kot da bi poslal Skavte nanj.
  7. POZOR: Ne klikni OK! Sedaj samo poglej KOLIKO CASA POTREBUJEJO TVOJI SKAVTI DO NJEGOVE VASI! Ce je cas enak oz. sedaj priblizno enak, ves da nasprotnik posilja skavte.


  8. Ce pa sumis da posilja sekira, nastavis, kot da bi poslal sekira nanj in spet primerjas tvoj cas z njegovim casom prihoda ( ce so enaki / priblizno enaki, ves da posilja sekire)



Upam, da razumes :)
 

DeletedUser

Guest


Nevem ce obstajajo oz. ali so dovoljenje.

Obstaja en nacin, ampak za tega moras biti prisoten skoraj takoj kadar ti nasprotnik poslje napad. In sicer naredis tako:


  1. Opazil si, da si dobil napad.
  2. Poglej cas napada, koliko potrebuje da doseze tvojo vas.
  3. Zdaj pa, je dobro, da imas v svoji vasi Skavte ali Lahke Konjenike ali pa Sekira (pozneje tudi Ovne).
  4. Deniva, da imas te enote v svoji vasi.
  5. Klikni na njegovo vas, in klikni "Poslji Enote" na njegovo vas.
  6. Ce sumis, da gre za skavt napad, nastavi kot da bi poslal Skavte nanj.
  7. POZOR: Ne klikni OK! Sedaj samo poglej KOLIKO CASA POTREBUJEJO TVOJI SKAVTI DO NJEGOVE VASI! Ce je cas enak oz. sedaj priblizno enak, ves da nasprotnik posilja skavte.


  8. Ce pa sumis da posilja sekira, nastavis, kot da bi poslal sekira nanj in spet primerjas tvoj cas z njegovim casom prihoda ( ce so enaki / priblizno enaki, ves da posilja sekire)



Upam, da razumes :)

ja to mi je vse jasno..sam zdej to klikat je mal dost dela ..no zdej še ne sam če ti pa recmo napadajo 10 vasi po nekaj valov različnih igralcev potem pa to zna bit zoprno ..zato sprašujem če je kakšna legalna skripta..ker očitno sem se na travianu mal razvadu ker tam je kar nekaj takih pripomočkov za lažje računanje itd..pa ne bi rad bil tukaj zablokiran če bi kakšno napačno skripto gor dal..čeprav sem igral nekaj časa na bosanskem serverju..tolk mal za probo pa mi ni noben nič blokiral..čeprav sem mel skripte kao simulacija premiuma
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Za simulacijo premiuma, ves da ni dovoljeno. :)


Imas tudi stran: Slovenski TWStats

Tukaj imas tudi nekatera orodja, ki ti lahko pomagajo, v tem primeru j za te Attack Planner. (Za kaksne vecje informacije o Attack Planneru, lahko najdes v mojem vodicu zanj).


Sicer pa ti je zelo koristna stran, za vse druge stvari tudi (Mape, War Stats, ipd)
 

DeletedUser

Guest
evo na TW stats sem našu za računanje kolk časa kdo potuje ..je pod Distance Calculator..tak da ni treba za vsakega posebej klikat..sam vneseš vasi pa je..če imaš pa premium vklopljen ti pa itak pokaže avtomatično ko greš z miško čez vas
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
da scoute lahko ubiješ na 2 načina, ubiješ jih lahko z navadnimi enotami kadar scout branijo vas, npr pošleš jih kot support v prazno vas nato pošlelš svoje enote kot napad. drugi način je da jih pošleš v napad v kater ima nasportnik 2 krat toliko scoutovkot to ti. saj scouti branijo v razmerju 2:1, oz. 200 scoutov obrani 100, 500 jih 250...itd. je pa ena posebnos pri scoutih katero jaz pridno izkoriščam v svojo prid pri napadih. torej nikol ne pošleš točno 500, 1000 ali pač z kolko scoutaš ampak vedno enega več (501,1001....), kr če boš šal na simulator boš vido da ti v razmerju 2:1+1scout vedno 1 preživi
 

DeletedUser

Guest
da scoute lahko ubiješ na 2 načina, ubiješ jih lahko z navadnimi enotami kadar scout branijo vas, npr pošleš jih kot support v prazno vas nato pošlelš svoje enote kot napad. drugi način je da jih pošleš v napad v kater ima nasportnik 2 krat toliko scoutovkot to ti. saj scouti branijo v razmerju 2:1, oz. 200 scoutov obrani 100, 500 jih 250...itd. je pa ena posebnos pri scoutih katero jaz pridno izkoriščam v svojo prid pri napadih. torej nikol ne pošleš točno 500, 1000 ali pač z kolko scoutaš ampak vedno enega več (501,1001....), kr če boš šal na simulator boš vido da ti v razmerju 2:1+1scout vedno 1 preživi


wau :eek:
 

DeletedUser

Guest
No jaz imam v W20 eno vas namenjeno skavtom, v njej pa je natanko 10089 skavtov :D.
 
Top