Skupna internetna povezava

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
V pravilih igre sem zasledil nasledno točko in me zanima , če je vse pravilno narejeno po tem pravilu, ali se ga morajo administratorji držat ali ne

§2) Skupna internetna povezava


Ko si igralca delita(imata) isto internetno povezavo niso dovoljene nobene interakcije, (velja še 24 ur po prenehanju). Ni dovoljeno podpirati, okrepiti, napadati drugega, ter skupaj koordinirano napadati. Igralci, ki si delijo povezavo morajo počakati najmanj 3 tedne preden lahko spet, pošiljajo surovine in okrepitve (koordinacija enot pri enem igralcu). To pomeni 3 tedne po tem, ko je bil izvršen zadnji ukaz. To ne vključuje čuvanja računa, ker je to le začasna rešitev in je lahko poslano na drugo povezavo. Pogosta ali redna povezava iz istega naslova mora biti prijavljena(Nastavitve -> Deljenje internetne povezave) in začasno so prepovedane tudi vse interakcije med tema računoma.

Dogaja se namreč , da je igralec blokiran , ker igra iz skupnega internetne povezave s svojo sestro in so blokirali po priporočilu bivšega ex staffa igralca, igralka,ki ima vse pravilno narejeno (Nastavitve -> Deljenje internetne povezave), odgovora na pritožbo preko strani podpore ne dobi, vrjamem , da namerno, sestra , ki je tudi blokirana je že izkušena igralka, bi seveda če bi hotela goljufat in igrat dva računa, to igrala preko proxija , kakor igrajo ti , ki so jo prijavili, kajti admini teh praviloma ne lovijo, ker je malce težje, le ti se pa javno hvalijo da imajo dva računa.

Prosim motorko, da pregleda račun lady.JM - svet 7, in bo videl, da je vse v redu, kajti staff ima očitno preveč prijatelskih vezi z ex. staffom in se da vplivat z njihove strani.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
in so blokirali po priporočilu bivšega ex staffa igralca
Itaq, tako kot jaz rečem Motorka pleše! :D:D

seveda če bi hotela goljufat in igrat dva računa, to igrala preko proxija , kakor igrajo ti , ki so jo prijavili
Sumim da tole leti na mene. Glej, javi na podporo da igram več (1, 2, 3, xy..) računov, naj me pregledajo. Si že? Pa se začuda ni nič zgodilo. Aja, igram samo enega, pa še ta račun bom počasi končal, ker mi najeda zaradi takih cépcev (preprosto orodje za ročno mlačev), kot si ti (so drugi razlogi, ampak kriv boš ti...:D).
 

DeletedUser

Guest
Itaq, tako kot jaz rečem Motorka pleše! :D:D


ker mi najeda zaradi takih cépcev (preprosto orodje za ročno mlačev), kot si ti (so drugi razlogi, ampak kriv boš ti...:D).

pač , tako je pač na slo serverjih ker lahko vsak - Idiot (TV mini-series 2003) ,550 min - http://www.imdb.com/title/tt0366028/ - Drama -, piše kar hoče
 
Last edited by a moderator:

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
lady.JM je kršila pravila, in je bila blokirana izključno zaradi tega. Prav tako, kot bo blokiran vsak drug, ki bo kršil pravila.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Obtožba, da ima trenuten In-Game Staff tesne stike oz. celo absurdna izjava, da lahko vplivajo na odločitve, je skrajno neprimerna, sploh pa na podlagi neutemeljnih dejstev. Ne moreš obtožit celotno ekipo takega ne pravniškega dejanja in potem govoriti o tem nasplošno ('..in so blokirali po priporočilu ex-staffa').
Če že obtožuješ tako drzno, potem tudi pogumno in direktno predstavi tega ex-staffa in trenutnega staffa, ki naj bi sodelovala v korupciji proti navedem zgoraj pravilu.

V pravilu je jasno navedeno: Če si igralca delita internetno povezavo, se morata OBA dodati na listo 'skupna internetna povezava' -> pomemben poudarek je na OBA, kajti večina jih to spregleda in mislijo, da je vse bistro, ko samo en igralec doda drugega na to lista (ker s tem se praktično nič ne naredi).


Če se je gospodična (če še lahko tako kličem mlajše ženske, kajti Evropska Unija je sprejela zakon, ki nam ne dovoli več klicati žensk 'gospa' oz. 'gospodična'), ki je po tvojem mnenju bannana po koruptivni poti, vsega tega držala, kot je navedeno v pravilu - se ima vso pravico pritožiti!
Pa ne odgovarjati istemu Adminu, ampak naj odpre novi 'Support Ticket' in ga naslovi, naprimer, 'Motorka: Zaradi napake ban'.

Srečno,
Sasuke..
 

Flako

Member
Reaction score
0
Skratka, vse je bilo lepo razloženo, tako da ni potrebe po nadaljni razpravi, zato temo zaklepam.
lp
 
Status
Not open for further replies.
Top