Skupna internetna povezava

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
sprašujem ZAKAJ JE DOVOLJENA SKUPNA INTERNETNA POVEZAVA, če te potem blokirajo in te obdolžijo da imaš dva računa, čeprav je resnica popolnoma drugačna....DVA IGRALCA, DVA RAČUNA IN ENA INTERNETNA POVEZAVA????????????????

Ima še kdo enake težave in probleme? Dovolijo da se uigraš, potem pa hopa.....BLOKADA, ker si tudi brez premiuma uspešen in napreduješ....res pa veliko časa nameniš igri, ampak.....ti si potem lažnivec in prevarant in sledi BLOKADA....

prosim za vaša mnenja in vaše izkušnje.
 

DeletedUser

Guest
Pri skupni internetni povezavi (torej, dva ali celo trije igralci, to sem imel sam primer) je zelo problematično, če se STROGO ne držiš pravil, ker te lahko takoj obtožijo, da SAM igraš dva računa.Preberi si spodaj...
http://www.vojnaplemen.si/rules.php
Dejstvo je, da smo mi trije v nekem momentu špilali vsak v svojem plemenu na S1 (tam nekje leta 2010), da sva bila z mojo punco nekaj časa celo sovražnika (ni nč izdajala, da ne bo pomote, jst pa tudi ne njej), mulc je pa takrat špilal v KOHu in tud slučajno nisem smel pogledat, kaj se dogaja pri njih. Torej, trije igralci, pa vsak po svoje špila, in takrat mi podpora sigurno nebi verjela, če bi jim to napisal. Če bi midva z mojo takrat imela prijavljeno skupno internetno povezavo, bi ona letela iz plemena kot knof iz gat (takratnega AI,AII ali AIII, ne spomnim se natančno) - pri pregledu računa se to vidi, vsaj zdi se mi tako. Na S7 sem bil banan - zdaj vem zakaj, napad je poslala ona iz svojega računa, jst iz svojega računa- in NE iz iste internetne povezave,vendar ni minilo 3 tedne od zadnje skupne prijave. Torej, te igre ne smeta dva špilat z dvemi različnimi imeni na isti internetni povezavi, ker lahko takoj narediš napako in dobiš ban. Predvsem je to pravilo napisano zaradi tistih, ki sami igrajo po dva, tri račune... Se pa nihče ne zaveda, da imajo nekateri hkratni dostop do večih internetnih povezav (brezžično do dveh sosedov, svoj internet, mobilni itd) Tem pa ne moreš stopit na prste.

Predlagam ti, da podpori napišeš dejansko stanje pri tebi - in nebi bilo narobe, če bi ti še kdo od tvojih soigralcev to potrdil.
 

DeletedUser

Guest
vse sem jim napisala....tako kot je v resnici....seveda bo drugi igralec opisal in napisal svojo izpoved, se mi res ne zdi fer, da so naju skenslal, si nisva nič pomagala, sva preveč narazen, sva pa v istem plemenu...igrava vsak svojo igro. Nisva si pošiljala surovin, ne okrepitev, še najmanj pa napadala istega igralca....sva pa oba dokaj hitro napredovala. Torej niti ene napake ali kršitve z najine strani.

Dejansko, pa ne morem dokazati in kot sem napisala tudi oni ne morejo dokazati svoje trditve, da sva kršila pravila. Ampak saj veš kako pravijo cesrju kar je cesarjevega....
 

DeletedUser

Guest
Če nista prijavila skupno internetno povezavo, je to že kršitev. Predlagam ti, da ornk prebereš pravila - in možno je, da boš našla kaj takega, kjer sta jih nehote kršila.
 

DeletedUser

Guest
skupna povezava je bila prijavljena že pri registraciji, KALIMERO " to je krivica...jok....samo zato ker sem majhna ( beri - ženska)
 

DeletedUser

Guest
[NICK]Mitja64[/NICK] ti je vse lepo razložil kar se tiče skupne internetne povezave. V kolikor imaš nadalnja vprašanja povprašaj v zato namenjenem forumu ali piši zs Motorki. V kolikor meniš, da te je in-game ekipa ogoljufala pa lahko to sporočiš InnoGamesu.

Tema zaklenjena.
 
Status
Not open for further replies.
Top