Slovenski Speed Serverji

vidmar7

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni.

Malo sem brskal po vprašanjih pa nism našel odgovora. Kdaj se bodo začeli slovenski speed serverji? Če se sploh bodo.

Hvala za odgovor.
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
Verjetno se sploh ne bodo. Poglej. Slovenski serverji imajo zelo malo igralcev.
 

lionhearted

New Member
Reaction score
0
To tudi mene zanima, če je kaj v planu za prihodnje, oz. če ni fiksno, da jih nikoli nebomo imeli?
 

Chopper

Member
Reaction score
0
TUrbo-geni5, njegov post je bil premaknjen ker je bil v ustrezni temi(piše kot razlog edita).

Lep pozdrav,
Chopper :)
 

masterx.

Member
Reaction score
0
zavedam se da slo speedov se ne bo lepi cas
vendar zakaj potem innogames ne naredi,oz. naredi,da se lahko pp posilja po drugih drzavah (se zdaj imam na netu,okoli 1000 pik ,pa tako dolgo bodo tam dokler ne bom azcel znova igrat kar dvomim,ali pa bom pozabil vse o racuno,tudi mail,trenutno me ze 2 meseca ni bilo tam?

nazaj o speedih,brez pp pa je tako ali tako nemogce zmagat,zato naj tole ogranizirajo,da si vsaj pp lahko nosima sem in tja po speedih
 

DeletedUser

Guest
zavedam se da slo speedov se ne bo lepi cas
vendar zakaj potem innogames ne naredi,oz. naredi,da se lahko pp posilja po drugih drzavah (se zdaj imam na netu,okoli 1000 pik ,pa tako dolgo bodo tam dokler ne bom azcel znova igrat kar dvomim,ali pa bom pozabil vse o racuno,tudi mail,trenutno me ze 2 meseca ni bilo tam?

nazaj o speedih,brez pp pa je tako ali tako nemogce zmagat,zato naj tole ogranizirajo,da si vsaj pp lahko nosima sem in tja po speedih

se nebo zgodilo, ker več izgubijo kot pa pridobijo z tem. Če nemoreš prenašat pp, si prisiljen da za drug server kupiš nov premium in to je za njih dobiček.
 

klavnca

Member
Reaction score
0
a bi šli igrt na npr ruski speed pa da jih zbijemo
plemena bodo pa SLO1, SLO2 ,...
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
a bi šli igrt na npr ruski speed pa da jih zbijemo
plemena bodo pa SLO1, SLO2 ,...

saj za speede ko gre za velike hitrosti se lahko prijaviš sam ko pa gre za speede ko trajajo dalj časa pa že ampak ne verjamem da bođ kr tk zbral ekipo
 

klavnca

Member
Reaction score
0
drgač ekipa bi se najdla

ja al pa da bi tko šli na clasic al pa kej taga

so pa tut speedi k trajajo po par dni in tm bi lah to šli

kdo je biv v ekipi na prvenstvu

z njimi bi lah šli
 

klavnca

Member
Reaction score
0
Tekmovanje

Zakaj nebi mi mel tut kkšn tak tekmovanje k ga majo dle rusi in grki.

Da bi vidl če nm speed ustreza al ne.

Če nm pribada al ne.

Kaj pa veš mrbit bi si vodstvo po kkšni zmagi nad kkšno ugledno državo kej premisllo in nm nardilo speed!!:confused:
 
Top