Smešna sporočila

gx15

Member
Reaction score
1
Ne vem zakaj ta tema še ni bil objavljena, ker bi mogla biti na vsakem svetu...

Če še kdo neve kaj se tukaj dela, je to da objavlate smešna sporočila ki ste jih prejeli itd.

Če pa jih še niste kakšnega pošljite sami :D da ga bo lahko potem kdo drug objavil :eek:

No pa upam da bo kakšen smešen.....


Sam še nisem prejel nobenega :( zato pa jih bodo drugi od mene :D
 

gx15

Member
Reaction score
1
No pa si poglejte prvo sporočilo... Vem da ni preveč smešno vendar se še zmeraj lahko nasmejete ko vidite kako so ljudje naivni in verjamejo vsem kar jim kdo reče

[[SPOIL]
gx15 danes ob 13:50
pravkar sem opazil, da mi je iz skladišča pobralo vse surovine... pisal sem podpori in vprašal če je to napaka.. ampak so odgovorili z ne..

To lahko pomeni samo to da so se PALČKI vrnili..

Verjetno ste vsi bolj novi in nevete kaj to pomeni... naj vam razložim kako se je to začelo...

Na net. se je pred nekaj leti odprl čisto drugačen server, ki je bil totalno namejen sreči, razvijalci te igre so si izmislile Dwarfs-palčke ki kradejo surovine naključnim igralcem in jih prenesejo nekomu drugemo ki se mu potem skladišče napolni do konca. Ker pa s tem igralci niso bili zadovoljeni so to ukinili vendar so še povedail. ˝7 dwarfes will return and the Game of luck will continue˝ v prevodu 7 palčkev se bo vrnilo in s tem se bodo igre na srečo začele. Zato sem takoj posumil da so se vrnili saj je to 7 različica in to lahko pomenia ponovni priod PALČKEV

mislim pa da vem kako lahko zavzarujete surovine..
- Zid vam nebo pomagal pa tudi vojaki ne, nujno je treba nagraditi skrivališče ddo konca vendar to še zmeraj ne skrije vseh surovin povečati si je treba tržnico ter spraviti tja ponudbe surovine pa čimprej porabite, Vojsko in Zid pa omejite saj tistim z veliko vojske in velikim zidom največkrat kradejo da lahko dajo tistim ki imajo malo vojske...

Tako da premislite...


.......... danes ob 13:55
kakšni palčki???

gx15 danes ob 13:56
tako se samo reče.. v resnici je to nekakšen program ki išče igralce z veliko vojske in z visoko stopnjo zidu ter jim krade surovine in jih da šibkejšim igralcem da bodo hitreje zrasli, meni so jih ukradli že dvakrat tako da nimam čisto nič surovin

........... danes ob 13:58
ja to je kršitev pravil

gx15 danes ob 14:00
Ni.. ker so to razvijalci igre naredili in bodo verjetno po kakšnem mesecu ali dveh nehali izvajati drugače pa se pritoži podpori...

........ danes ob 14:01
ja dej pa še ti ta program vključ pa boš dobu surovine

gx15 danes ob 14:02
Ta program je avtomatičen in krade vsem ki imajon veliko vojske surovine nobne ne more ozklučiti ta program ker deluje avtomatično, če imaš veliko vojske bodo tudi tebi ukradli surovine, če jo imaš pa malo jih boš slej ko prej dobila..

......... danes ob 14:04
a to vsak dobi to za ropat

gx15 danes ob 14:06
To ne dobiš to se pač zgodi... zato raje upoštevaj nasvete ;)

......... danes ob 14:07
ja in na kermu svetu je to še blo

gx15 danes ob 14:08
NET servr svet 13...

.......... danes ob 14:09
ja to je blo tm kle pa se mi zdi da ne

......... danes ob 14:10
to še v plemenu napiš da bojo vedl ker vsi na berejo sporočil

gx15 danes ob 14:11
Ha lahko si vesela da se ti še ni zgodilo ker se vsem vsaj trikrat in se je šele začelo, tako da...

......... danes ob 14:13
samo toliko jaz sem moški ;)

.......... danes ob 14:14
ja samo to je brez veze igrat na tem svetu ker ti skoz pobirako surovine

gx15 danes ob 14:15
Vem :D sam k maš ime ***** pol pa avtomatično za žensko pišem :D drugače pa... Zaradi mene tvegaj ampak te bo zelo upočasnilo ko se bo enkrat začelo dogajati tudi tebi

gx15 danes ob 14:16
Piši podpori, če bo dovolj pritožb bodo to ukinili in ob spet normalen svet

.......... danes ob 14:17
JA KE PA JE TA PODPORA

gx15 danes ob 14:18
Nastavitve>zahteva podpori

gx15 danes ob 14:23
In si pisal?

........... danes ob 14:25
kaj daš ke k piše ( tip )
[/SPOIL]

[mod=bosko28]Pobrisala sem ime sogovornika, ker ne vidim potrebe po prikazovanju identitete neizkušenih, kar jim lahko soodnosno škodi pri igranju.[/mod]
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
omfg tle se pa res vidi da je na tem svetu res malo normalnih igralcev- žalostno:(
drgač si me pa ful nasmeju:))kar tako naprej:D
 

DeletedUser

Guest
Moderatorjev komentar: bosko28
Pobrisala sem ime sogovornika, ker ne vidim potrebe po prikazovanju identitete neizkušenih, kar jim lahko soodnosno škodi pri igranju.

Potemtakem bi lahko tudi zbrisala temi o razkritjih plemen ki jih je objavil isti uporabnik. Mar ne? :)
 

DeletedUser

Guest
In zakaj bi to naredila?

Btw:gx15 ti si w13.net igral?:confused:

Preberi si še enkrat moj post, pa ti bo vse jasno. Če pa ti ne bo, ti pa bom razložil s tem da bom kopiral nekaj kar je ona napisala ;)

bosko28 said:
Moderatorjev komentar: bosko28
Pobrisala sem ime sogovornika, ker ne vidim potrebe po prikazovanju identitete neizkušenih, kar jim lahko soodnosno škodi pri igranju.

Le da v tem primeru zbrišeš ime sogovornika in si predstavljaš da tam piše plemena. ;)

Bolj jasno?
 

DeletedUser

Guest
Preberi si še enkrat moj post, pa ti bo vse jasno. Če pa ti ne bo, ti pa bom razložil s tem da bom kopiral nekaj kar je ona napisala ;)



Le da v tem primeru zbrišeš ime sogovornika in si predstavljaš da tam piše plemena. ;)

Bolj jasno?

ne, plemen in igralcev nemoreš metat v en koš. Ali se bojiš da bo se ime tvojega plemena znašlo tu gor?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
jaz se spomnim da sem nekomu nekoc pisal za vstop v pleme... jaz sem imel 250k tock on pa le nekaj sto(jaz bi se pridruzil njegovem plemenu)... sporocila vec nimam, vendar... ga bom povzel na kratko...

kaj se v plemenu dela... da jaz znam kandelabre za elektriko postavljat... tako da bomo lahko imeli elektriko... pa da je moj ata zidar in znam mort mesat itd... tak da gradili bomo tudi lahko,... pa vem da sem mu same take bluzil... in potem mi je se vabilo poslal... hehe
 

DeletedUser

Guest
bosko26, če si že pobrisala ime sogovornika bi lahko potemtakem pobrisala tudi besedo v pogovoru oz. jo zamenjala z ..., ****, karkoli.. ;) Ker lepo pove kak ime ima :p

Just sayin ;)
 

gx15

Member
Reaction score
1
bosko26, če si že pobrisala ime sogovornika bi lahko potemtakem pobrisala tudi besedo v pogovoru oz. jo zamenjala z ..., ****, karkoli.. ;) Ker lepo pove kak ime ima :p

Just sayin ;)

Kakšno besedo?? V sporočilu se niti enkrat ni pojavilo sogovornikovo ime...
 

DeletedUser

Guest
sem jaz tudi uredil svoj citat...
vidis kako uspesna je nasa forum moderatorka... vse bi morale biti zenske [SPOIL](potem bi grobi bil blazen med zenami) [/SPOIL] ker drugje se kregajo zalijo, itd.... pri nas pa sami sebe popravljamo, itd... ha? niti prisotna ni in ima ta vpliv... vec takih bi potrebovali hehe
 

DeletedUser

Guest
ne, plemen in igralcev nemoreš metat v en koš. Ali se bojiš da bo se ime tvojega plemena znašlo tu gor?

Zakaj da ne? Saj sklepaš da ljudje ki pišejo take so lahko edini v takem plemenu. In potemtakem z objavo teh stvari na forumu se jim, z besedami moderatorke, soodnosno škodi pri igranju. In ker gx15, ni pobrisal imen v slikah prav tako soodnosno škodi pri igranju tem igralcem. Therefore, bi se moralo zbrisati tudi tisto.

In ne, ne bojim se. Ker vem da do tega definitivno ne bo prišlo ;)

Justice should be the same for everyone.
 

DeletedUser

Guest
Zakaj da ne? Saj sklepaš da ljudje ki pišejo take so lahko edini v takem plemenu. In potemtakem z objavo teh stvari na forumu se jim, z besedami moderatorke, soodnosno škodi pri igranju. In ker gx15, ni pobrisal imen v slikah prav tako soodnosno škodi pri igranju tem igralcem. Therefore, bi se moralo zbrisati tudi tisto.

In ne, ne bojim se. Ker vem da do tega definitivno ne bo prišlo ;)

Justice should be the same for everyone.


Lay-Z (in še kakšen drug dvomljivec), upam, da razumeš to, da če bi brisala tudi vse tisto boste kmalu rekli, da vam ničesar ne dovolim napisati.....vsekakor pa upam, da vsi tisti omenjeni igralci ali vodstvo plemen prebirajo poste in komentarje in se bodo iz njih tudi kaj naučili.....iz napak se izkušnje pridobivajo, mar ne?

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka s5
 

DeletedUser

Guest
Heh,sem novi na forumu pa sem se že nasmejal prvemu komentarju o smežnem sporočilo.Bravo kar tako naprej saj še jas nisem dobil nobenega smešnega sporočila.
:D
 
Last edited by a moderator:
Top